Zestaw Dicksona na Ohio

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13329

Gość
Gość
Siema TWT,
czy posiadanie setu Dicksona na nowym świecie (i innych, których nie da się kupić za bryłki i oble) nie wydaje się wam lekkim przegięciem?

Domyślam się skąd on jest, nie są to żadne "czity", ale jednak mały niesmak pozostaje, gdyż pozostali gracze walczący o topkę w zwykłych ciuchach ze sklepu są mocno pokrzywdzeni :/
 
Potwierdzam! Pytałem kiedyś administrację, czy będzie można użyć tych kodów na nowym świecie i dostałem przeczącą odpowiedź. Zachęcali do szybkiego użycia, bo stracą swoją ważność...
Hipokryzja w krystalicznej formie ale obstawiam bardziej dyletantyzm i ignorancję
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
No to czekamy na oficjalną wykładnię kogoś z Teamu...

PS: pamiętajcie, oni wszystko ogarniają, nie trzeba co pół roku przypominać :p
<żart>
 

DeletedUser23049

Gość
Gość
Nie chwalcie się tak tym, że macie te sety z kodów, które miały stracić ważność. Zaraz będzie pkt x. regulaminu został złamany wykorzystanie błędów gry i tyle będziecie widzieć te sety i konto xDD
 
Nie chwalcie się tak tym, że macie te sety z kodów, które miały stracić ważność. Zaraz będzie pkt x. regulaminu został złamany wykorzystanie błędów gry i tyle będziecie widzieć te sety i konto xDD
Zwariowałeś... By zmniejszyć nakłady pracy TWT, regulamin zostanie zinterpretowany na korzyść cwaniaków i tyle :D
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Potwierdzam! Pytałem kiedyś administrację, czy będzie można użyć tych kodów na nowym świecie i dostałem przeczącą odpowiedź. Zachęcali do szybkiego użycia, bo stracą swoją ważność...
same, chyba jednak twt kłamało ;-[
 

DeletedUser33905

Gość
Gość
Spoko, jak ktoś łaskawie odpisze, to powie, że elo nie widzimy problemu (ankieta na nazwę też była ok xDDD). Ciekawe jaką gimnastykę będą uprawiać, żeby przykryć własne błędy.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Sety zostają, nie da się nic z tym zrobić, życie toczy się dalej.
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Sety zostają, multi też :D Nic tylko wydawać tony bryłek żeby mieć jakiekolwiek szanse w nierównej walce
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moja wiara w tę grę już dawno upadła, a powstanie Ohio tylko dopełnił po brzegi zniesmaczenie.
Począwszy od zapodania durnej nazwy na nowy serwer, po bug bryłkowy, po kody startowe na sety które jak Fusek mnie kiedyś odpowiedział na moje pytanie, iż kody są krótkoterminowe, po robienie z gry "jaj" http://prntscr.com/nt4bwl gdzie osoby podają sie za braci
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Moja wiara w tę grę już dawno upadła, a powstanie Ohio tylko dopełnił po brzegi zniesmaczenie.
Począwszy od zapodania durnej nazwy na nowy serwer, po bug bryłkowy, po kody startowe na sety które jak Fusek mnie kiedyś odpowiedział na moje pytanie, iż kody są krótkoterminowe, po robienie z gry "jaj" http://prntscr.com/nt4bwl gdzie osoby podają sie za braci
Nigdzie nie pisałem, że kody są krótkoterminowe.
 
Do góry