Zestaw Dicksona na Ohio

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23049

Gość
Gość
Nie wiem skąd ona bierze towar ale trzyma ją konkretnie. Takich dymów to tylko pozazdrościć, ***Ż*** chciałaś w końcu skasować konto no to Ci pomogli :D
 
I jakie teraz i kto dostanie konsekwencje?! To skandal że na nowym świecie są używane kody, które powinno się wykorzystać wcześniej. Rozgrywka powinna byc równa, a tak nie jest.
Jestem ciekawy co dalej z tym będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fusku... każdy z nas ma słabości
tak jak ja przerypałam teksty wxczoraj do haracza daliście mi bana TAK i TY masz prawo zapomnmieć
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Pamięć rzecz zawodna jak widać, tylko skąd ja to wiedziałem? Ktoś musiał mi powiedzieć o, tym tylko nie pamiętam kto. Przepraszam, że wprowadziłem Was w błąd.

Super że się odezwałeś, dobrze wiedzieć, że ktoś z Teamu jednak wpada na forum i ma ochotę pogadać z graczami :)
 
Pamięć rzecz zawodna jak widać, tylko skąd ja to wiedziałem? Ktoś musiał mi powiedzieć o, tym tylko nie pamiętam kto. Przepraszam, że wprowadziłem Was w błąd.


to teraz powinniscie to zrekonpensować graczą to już enta sprawa w której wprowadziliscie w błąd graczy:

Zadania , kody , eventy , bugi - w każdym aspekcie robicie z ludzi debili pisząc np że kod działa 7 dni po czym kod działał 4 miechy i w dodatku na nowym.

więc albo zróbcie serwer od nowa albo dajcie graczą kody żeby gra się wyrównała ;))

bo to z waszej winy znowu są błędy
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Złośliwy rak czeka zawsze na swoją chwilę, diabeł tkwi zawsze w szczegółach.
oops!
- Nagrody będą przyznawane zarówno w formie kodów, jak i bezpośrednio na konta. OUD
Dostaniesz kod to jest pięknie możesz go wszędzie wykorzystać, jeśli dostaniesz nagrodę to ciesz się wygrana na danym świecie.

Fajna loteria, ciekawy pomysl, dziś na Nawaho mamy tylko 3638 graczy zarejestrowanych, multi nam nie przybędzie, bo kody nie są przypisywane graczowi tylko nagrodom miłego dnia
Z poważaniem kudłaty durnowaty.::P
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
kazdy o tym wiedzial wiec nie ma co dzis robic awantury o Basie:))
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Pamięć rzecz zawodna jak widać, tylko skąd ja to wiedziałem? Ktoś musiał mi powiedzieć o, tym tylko nie pamiętam kto. Przepraszam, że wprowadziłem Was w błąd.

jak można nie wiedzieć o tak ważnej rzeczy jak jest się w zespole the west??? to tylko pokazuje waszą odpowiedzialność i to jak macie w nosie całą społeczność gry mówiąc w lekkich słowach. Gdzie tu kompetencje ja się pytam. jeśłi tak dalej będziecie traktować nas graczy to wszyscy wyjdziemy z powodu traktowania nas jak nikogo ważnego.
 
Do góry