Zestaw Dicksona na Ohio

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13329
  • Data rozpoczęcia
jak zwykle sprawa rozejdzie się po kościach, za dwa tygodnie znowu coś wyskoczy i będzie nowy temat do wałkowania... A Pani CM loguje się tylko jak musi ogłoszenie o aktualizacji zrobić....
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
jak można nie wiedzieć o tak ważnej rzeczy jak jest się w zespole the west??? to tylko pokazuje waszą odpowiedzialność i to jak macie w nosie całą społeczność gry mówiąc w lekkich słowach. Gdzie tu kompetencje ja się pytam. jeśłi tak dalej będziecie traktować nas graczy to wszyscy wyjdziemy z powodu traktowania nas jak nikogo ważnego.

Rozumiem, że mam być robotem, który ma pamiętać co napisał parę miesięcy temu? Nie pamiętałem tej mojej wypowiedzi, dlatego napisałem, iż "nie pisałem nigdzie by kody miały krótki termin ważności" jak widać moja pamięć niestety zawiodła mnie w tej kwestii. Ale tak jak dodałem w tejże wiadomości musiałem mieć jakąś podstawę by napisać taką rzecz. Tylko nie pamiętam od kogo dowiedziałem się o tym.
 
Rozumiem, że mam być robotem, który ma pamiętać co napisał parę miesięcy temu? Nie pamiętałem tej mojej wypowiedzi, dlatego napisałem, iż "nie pisałem nigdzie by kody miały krótki termin ważności" jak widać moja pamięć niestety zawiodła mnie w tej kwestii. Ale tak jak dodałem w tejże wiadomości musiałem mieć jakąś podstawę by napisać taką rzecz. Tylko nie pamiętam od kogo dowiedziałem się o tym.
No to można używać tych kodów na nowym świecie czy nie? bo chyba o to tutaj chodziło i jaką mają ważność owe kody?hahahaha!
 

DeletedUser32656

Gość
Gość
Mozna konkurowac ale to brylek w duzo. Czas przynajmniej 12h dzienie
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Rozumiem, że mam być robotem, który ma pamiętać co napisał parę miesięcy temu? Nie pamiętałem tej mojej wypowiedzi, dlatego napisałem, iż "nie pisałem nigdzie by kody miały krótki termin ważności" jak widać moja pamięć niestety zawiodła mnie w tej kwestii. Ale tak jak dodałem w tejże wiadomości musiałem mieć jakąś podstawę by napisać taką rzecz. Tylko nie pamiętam od kogo dowiedziałem się o tym.
mnie prędzej chodzi o to aby ktoś z zespołu wiedział o rzeczach o jakich się wypowiada i aby traktował swoją prace poważnie. Jak zapomniałeś to mogłeś sprawdzić w poprzednich tematach lub gdzieś indziej a nie mówić że ktoś nie ma racji.
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Kody
pytałem Fuska bo on tutaj trochę się udziela. Jak już udzielasz odpowiedzi na moje pytanie to udziel ją w całości mistrzu
Kody są użyte legalnie ponieważ nigdzie ich użycie nie zostało zabronione, a zaistniała sytuacja wynika z niewiedzy, bądź błędnych informacji, które przekazano administracji.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Kody maja jedną wadę, w trakcie aktualizacji mogą ulec zniszczeniu tak jak ulegają przedawnieniu zbiorniki regenerujące, fajerwerki czy aksamitki zakupione za obligacje bądź bryłki. :))
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Chciałem złożyć moje najserdeczniejsze gratulacje organizatorom wspaniałej loterii z kodami, w tym roku udało wam się zepsuć świat zanim zrobiło to inno idiotycznymi setami za bryłki lub błędami. Bardzo fajnie strzela się w szmacianych ciuchach do ludzi w Adamsie, zawsze o tym marzyłem ;)
 
a może te zagrywki są specjalnie zrobione przez IG żeby ludziom sie odechciało nowego wyścigu i zostali na swoich serwerach? drugie dno też trzeba brać pod uwagę a z tymi co płacą lub mają lepsze info nigdy nie wygrasz
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
a może te zagrywki są specjalnie zrobione przez IG żeby ludziom sie odechciało nowego wyścigu i zostali na swoich serwerach? drugie dno też trzeba brać pod uwagę a z tymi co płacą lub mają lepsze info nigdy nie wygrasz
Nie, nie jest to specjalna zagrywka tylko błąd ludzki (mój) przy powiedzeniu, że kody mają krótki okres ważności.

Ktoś tu napisał, że mogłem sprawdzić swoje wypowiedzi. Tak, mogłem, ale byłem przekonany, że takich słów nie użyłem, nie uwierzę też, że żaden z Was nie był w takiej samej sytuacji, nie uwierzę, iż nie zaufaliście swojej pamięci i swojemu przeczuciu, a jednak potem okazało się, że nie macie racji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29607

Gość
Gość
Fusek dał kody i Wam źle....
Jakby nie dał to zaraz byście pisali, że chytrus :)
Polakowi to nigdy się nie dogodzi...
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Kurczaki.. a ja nie dostałem żadnych kodów... czuję się pokrzywdzony bo nie mogę mieć żadnych fajnych setów... Czy ktoś z TWT może to naprawić? i dać mi kilka kodów?
 
Ja znam tylko jeden na 1000$.
Otwieracie konsole i klikacie Góra-Góra-Dół-Dół-Lewo-Prawo-Lewo-Prawo-B-A
Nie zawsze zaskakuje bo trzeba do zrobić w miarę szybko ale na luzaku możecie wpisywać go kilkadziesiąt/set razy dziennie
 
Krótki czas nie jest dokładnie określony dla kogoś krótki to rok dla kogoś innego to może godzinę?

a im jest człowiek starszy, tym czas wydaje się coraz krótszy...

BTW za miesiąc loteria a w międzyczasie bryłko/obli wyprzedaże także odrobicie straty lub powiększycie przewagę :]

koniec końców zanim forty się ustabilizują to większość chętnych nabije poziomy oraz zdobędzie odpowiednie EQ.

NO PROBLEMO AMIGO HOMBRE NIE!!!
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
przynajmniej jedna informacja dosc ciekawa i dostepna dla wszystkich brawo Haracz
 
Do góry