dyskusja Zestaw kolekcjonera

Czy jesteś za ulepszeniem zestawu kolekcjonera?

  • Tak

    Głosy: 12 80,0%
  • Nie

    Głosy: 3 20,0%

  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Każdy z nas, a bynajmniej większość zna zestaw Kolekcjonera. Wychodzę z propozycją ulepszenia go. Ostatnimi czasy widać, że byle jakie przedmioty nie setowe są ulepszane, a zestaw Kolekcjonera kurzy się. Może warto go przebudować by był to set używany przez graczy? Z każdym eventem są dodawane nowe sety. 99% bezużyteczne dla weteranów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wciąż jest dużo innych rzeczy które warto poprawić w pierwszej kolejności niż kolejne bezużyteczne sety ;)
 
Korzystając z okazji chciałbym przypomnieć, iż sety Lincolna za osiągniecia wprowadzany jest sukcesywnie od 6 lat.
Jak się tak kiedyś zastanawiałem i nadal zastanawiam. Jak to jest, że w różnych zawodach jak nawalisz to Cię zwolnią. A tutaj tak jakoś inaczej. Obietnice jak u polityków odnośnie zmian oraz zawsze wymówka, że nie mogą. Niby gra jest dla graczy, a żaden nie ma wpływu na cokolwiek. Cały czas bycie głuchym na opinie oraz głosy chyba bywa męczące.
 
Nawet nikt z moderatorów, ani innych ważnych nie podejmie dyskusji. Tak trudno zmierzyć się z brutalną prawdą o agonii gry?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doceniam! Aczkolwiek śmiało mogę powiedzieć, że inni którzy byli przed Tobą jeszcze nic nie zdziałali więc myślę, że jeśli dużo zdziałasz to sporo osób będzie Tobie wdzięczna oraz zauważy tę iskrę by TW odżyło :)
Tej gry już nic nie ożywi, za dużo zaniedbań ze strony poprzedników aby Anka miała sama sobie poradzić.
 
Do góry