zgłaszanie obrazy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23856
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23856

Gość
Gość
chciałbym zgłosić problem ze zgłaszaniem obrazy na czacie fortowym.

natrafiłem podczas bitwy na czacie bitewnym na gracza który nagminnie obrażał innych i przydało by mu się przygasić trochę emocje więc po bitwie

przewinąłem czat do takiego wątku i zabrałem się za zgłaszanie. Trochę się rozpisałem i natrafiłem na jeden mały problem mianowicie 400 znaków :D jak tu opisać problem w 400 znakach :D no ale udało mi sie streścić i klikam wyślij... i co? i okazało się że czat bitwy został zamknięty przed wysłaniem i wyskakuje komunikat " gracz jeszcze nic nie napisał" przydałoby się to poprawić jak i również zwiększyć ilość znaków.
 
Support otrzymuje pełne chatlogi. Przytocz fragment (można dosłownie cytować), lub przybliż godzinę. Przejrzą, zbanują.

Chatlogi sprawdzone zostaną też twoje... zatem nie zgłaszaj, jeśli szeptałeś coś niewłaściwego. Uwezmą się i zbanują.
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
ja zazwyczaj trzymam emocje na wodzy a przynajmniej nie wylewam tego na czaty obrażając innych tak że o to jestem spokojny :) często a właściwie za każdym razem też przymykam oko na innych graczy którym wyrwie się czasem napisać coś więcej nawet uderzając w moją osobę ale gdy ktoś robi to nagminnie co bitwę i widać na czacie że wielu osobom psuje to zabawę to coś trzeba robić z takimi typkami.

A co do ticketów to i tak by warto to poprawić by np przy wpisie na czacie i wciśnięciu zgłoś obrazę ten właśnie wpis był cytowany w samym zgłoszeniu wtedy nie trzeba by sprawdzać zapisów chatlogów.

No i ta druga sprawa z skracaniem wypowiedzi do 400 znaków :) wiem że nasi admini też nie mają więcej czasu niz 24h na dzień i czytanie długich wypowiedzi bywa męczące ale czasami jednak problem wymaga większej ilości treści:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie trzeba się rozpisywać. Czasem wystarczy nawet postawić kropkę, pokazać język czy co tam chcecie ;) bo i tak do naszych obowiązków należy czytanie całego zgłoszonego chatlogu. Sami wyszukamy czy faktycznie za coś takie zgłoszenie należy ukarać.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
http://zapodaj.net/58fb77aabe473.jpg.html
Może nie zgłosiłam tego przez czat, ale poszło przez ticket i support. Nie zgłaszałam przez czat, bo nie wiedziałam, czy z czatu dostajecie pełen zapis rozmowy. Pytałam o to kilka razy, ale nikt z Was nie udzielił mi odpowiedzi, czy dostajecie pełen zapis czatu czy muszę wysyłać print screen. Wychodzi na to, że nie chce się Wam moderować czatu, nawet, gdy ktoś na tacy Wam podeśle obraz wulgarnego i chamskiego ataku. Zasłanianie się biurokracją jest w tym wypadku słabe - mogliście mnie poinformować o sposobie zgłaszania czatu, gdy wielokrotnie o to pytałam.

Postulat jest taki: czy nie można zlikwidować oddzielnego zgłaszania rożnych naruszeń regulaminu? Mnie nie poinformowaliście, ale jest wiele osób, które o tym wiedzą, ale i tak zapomną w nerwach, gdy ktoś je wkurzy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybacz, ale to takie wyrwane z kontekstu.
Jak na 130 latasz z precyzyjnym winczem to jest coś nie tak, gościu ma po części racje, ale wyraził się mało precyzyjnie i prostolinijnie.
Tylko nie reportuj mnie za prawdę, która przemawia w tym przypadku z mych palców, bo ja chce dla Ciebie dobrze.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Nie ma co wysyłać screenów. Z doświadczenia wiem, że nie są one uwzględniane. Ktoś może mieć umiejętności graficzne i po przeróbce screenu może zrobić co chce, a oberwać może każdy, zależnie od zachcianki grafika. Obrazę na czacie zgłaszamy z poziomu czatu, a na profilu z poziomu profilu. Nie jest to trudne, a nawet jest to logiczne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym dodać, iż zgłaszanie z poziomy czatu nie zawsze dochodzi do suportu :) wiem bo już parę razy tak miałem.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
dawodi, to dlaczego mnie support o tym nie poinformował, skoro to takie proste i logiczne? Dokładnie o to pytałam jakiś czas temu, a teraz kiedy mi przyszło zgłosić obrazę support kryje łamanie regulaminu. Tak jakby im to było na rękę, mniej pracy, nie wiem...

P.S. Kellson, skoro ktoś pisze off topic, to chyba jest z takim kimś coś nie tak :p
 

DeletedUser18801

Gość
Gość
system zgłaszania łamania regulaminu na czacie, profilu itp.
To tak gwoli przypomnienia, obowiązuje od paru lat.

Zamykając temat.
zgłaszając obrazę na czacie klikamy nick gracza na czacie,
zgłaszając PW, klikamy ikonkę wykrzyknika w PW
zgłaszając profil gracza, klikamy ikonkę na profilu.

Jeszcze jedno, opis jest dla nas "tylko" wstępną informacją a nie dowodem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry