Zgadujemy

Status
Zamknięty.
Cześć. Ciekawy jestem co będą za nagrody za Galli. Może ktoś zgadnie. Ja już nie liczę na nic ciekawego. Może list z obligacjami. Ostatnio nie było go. Pewnie w nim będzie 25 lub 40. Do tego jakaś podkowa. Smutne to jest coraz bardziej. Osoby co pomagają prowadzić tę grę powinni pisać do właścicieli. Niech zmienią politykę, bo gracze masowo odchodzą z gry. Druga sprawa. Te duże ceny za bryky. Trzeba wydać około 400 zł, by kupić cały zestaw żniwiarza. Jeszcze nigdy tak drogo nie było. Ta gra robi się bardzo droga. Trzy wyprzedaży i każdy widzi ile pieniędzy, trzeba wydać. Czuje, że coraz więcej trzeba będzie płacić. Tylko jak można do jednego worka wkładać gracza z USA Niemiec i Polski. Tam są inne zarobki. Przy zakupie bryk powinni brać średnie z danego kraju.
 

zartas

Członek obsługi gry
Wątek z nagrodami za Gallifrey przewija się co jakiś czas w różnym tematach, ale powtórzę: Nie możemy dawać na każdą bitwę listów, każdy z nas również gra na jednym bądź większej ilości serwerów i z przyjemnością dalibyśmy większe nagrody, lecz niestety obowiązują pewne ograniczenia których musimy się trzymać.
Ceny setu mnie również zadziwiły, no, ale cóż...taka decyzja właściciela i nic się nie poradzi do póki pewnej części osób będzie to odpowiadać i dalej będą kupować przedmioty w takich cenach.
Z bryłkami obawiam się, że dopóki są zyski i osoby potrafiące w przeciągu 2-3 tygodni kupić nawet 80k bryłek to nic się nie zmieni :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry