Zimowy wyścig miast - dyskusja

DeletedUser21399

Gość
Gość
Chytrość ponad miara :x Prawdopodobnie wygraliście 750obligacji i Wam jeszcze mało :huh: Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie wyników... :ind:
Az i ja sie wypowiem.
Zapewne kazde miasto na poczatku gry postawilo sobie cel jaki chce osiagnac. Nasze miasto chcialo byc top1 i to sie udalo a co do chytrosci no coż
trzeba wykorzystywac bledy przeciwnikow a arizona je popelnila:
Niepotrzebnie 2 dni przed koncem zerwaliscie sojusz bo mogliscie tylko z Twierdza rywalizowac o top 1 w fortach, kto szybciej i wiecej wybuduje ten wygrywa,
o atakowaniu fortow w dwoch ostatnich dniach kazdy wiedzial , a najwiekszy Wasz blad to co Wy robiliscie przez 2 tygodnie jak nie bylo bitew? bo mieliscie czas na zbieranie produktow pod budowe fortow ( bez produktow tez kazdy fort mozna bylo rozbudowac do ponad 3pkt budujac magazyny ::P: )
U nas wiekszosc graczy na budowe przeznaczylo 200-300h a pomimo to mielismy produkty na rozbudowanie kilku fortow.

Poprostu liczy sie ogranizacja :eek:kul:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29607

Gość
Gość
Az i ja sie wypowiem.
Zapewne kazde miasto na poczatku gry postawilo sobie cel jaki chce osiagnac. Nasze miasto chcialo byc top1 i to sie udalo a co do chytrosci no coż
trzeba wykorzystywac bledy przeciwnikow a arizona je popelnila:
Niepotrzebnie 2 dni przed koncem zerwaliscie sojusz bo mogliscie tylko z Twierdza rywalizowac o top 1 w fortach, kto szybciej i wiecej wybuduje ten wygrywa

Niestety Warbii już z nami nie ma, to może ja jako przedstawicie miasta Arizony, powiem że błędem było założenie tego sojuszu. Natomiast co do wyjścia z sojuszu to jedynie powiem że była to najlepsza rzecz jakąkolwiek zrobiłem na tym świecie. Bo jeśli za sojusz uważasz nieustanne ataki na członków innego miasta sojuszu to naprawdę nie chcę wiedzieć jak wyglądają sojuszu w których Ty jesteś... pif paf

o atakowaniu fortow w dwoch ostatnich dniach kazdy wiedzial , a najwiekszy Wasz blad to co Wy robiliscie przez 2 tygodnie jak nie bylo bitew? bo mieliscie czas na zbieranie produktow pod budowe fortow ( bez produktow tez kazdy fort mozna bylo rozbudowac do ponad 3pkt budujac magazyny ::P: )

Ktoś powiedział, że nie zbieraliśmy przedmiotów do fortów przez 2 tyg?

U nas wiekszosc graczy na budowe przeznaczylo 200-300h a pomimo to mielismy produkty na rozbudowanie kilku fortow.

Problem nie leżał w produktach bo ich mieliśmy wystarczająco. :I:
Problem leżał w tym, że u Was praktycznie całe miasto to boby więc miał to budować - u nas było zaledwie kilku... Więc proszę nie porównuj nas do Was
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Mijają trzy dni od zakończenia eventu,wciąż brak jakichkolwiek wyników i wiadomości od jaśnie panującego teamu.
Nie ma to jak zlać dwa eventy i wybrać się na urlop.
No nic,czekamy.Może krócej jak z wynikami wyborów :D
 

DeletedUser32591

Gość
Gość
Niestety Warbii już z nami nie ma, to może ja jako przedstawicie miasta Arizony, powiem że błędem było założenie tego sojuszu. Natomiast co do wyjścia z sojuszu to jedynie powiem że była to najlepsza rzecz jakąkolwiek zrobiłem na tym świecie. Bo jeśli za sojusz uważasz nieustanne ataki na członków innego miasta sojuszu to naprawdę nie chcę wiedzieć jak wyglądają sojuszu w których Ty jesteś... pif paf

Jeśli atak na jednego Waszego człowieka i to w momencie kiedy założył własne miasto, które nie zostało dodane do sojuszu, można nazwać nieustannymi atakami to gratuluję....nie powiem czego. Pamiętam to pieklenie się na forum sojuszu o to, że 8 godzin budowy mu poszło w ... diabły.
Natomiast Wasze wyjście z sojuszu pokazało to z czego słyniecie - olewanie sojuszy byle tylko do celu.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Jeśli atak na jednego Waszego człowieka i to w momencie kiedy założył własne miasto, które nie zostało dodane do sojuszu, można nazwać nieustannymi atakami to gratuluję....

No to chyba w sojuszu byłaś przez kilka chwil jeśli myślisz, że był tylko jeden atak na nas... Już nie wspomne o Waszych innych wybrykac...
 
Red, przede wszystkim arizona przegrała tym, że w ostatni dzień nie bronili fortów hehe, jakby im pomogli to by jakiś fort utrzymali i by na spokojnie zgarneli forty :p
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
szymczak bo skupili się na obronie swoich fortów, nie licząc ile pkt nam brakuje do wygranej, w tym cały błąd ich.
 

DeletedUser21881

Gość
Gość
Ile czasu potrzebują admini na ustalenie kto wygrał konkurs? Mam wrażenie, że my - gracze jesteśmy lekceważeni prze team opiekujący się ostatnim konkursem.

Chcę zwrócić uwagę, że bez nas - Graczy - ta gra a więc również praca i zarobki INNO nie istnieją. Skoro my Gracze poświęcamy tej grze sporo naszego czasu jak również realnych pieniędzy, to może w podziękowaniu admini poświęciliby nam trochę swoje cennego czasu i nie kazali czekać tygodniami na wyniki?
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
etriel na urlopie to reszta siedzi w szafie i nic nie może zrobić.
 
Zjedznoczone Światy nie zapominajcie ,że to nie wy wygralśćie tylko KSF ::D: przecież to dzięki niemu byliscie pierwsi sam tam mówił " Dzięki mnie wygramy" i wygraliscie "jedna" osoba bo reszta to robole do popychania :nie:
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Serio? top 1-3 dostali śrutówkę Geronimo ? Rozumiem, włożony czas itp, ale takie bronie w nagrodę lekka przesada...Kompletnie to zniszczy pojedynki, gdzie balans jakikolwiek ? 1 poj gracz traci 10k hp. Najlepsze fortówki praktycznie gorsze od pojedynkowych. Bez obrazy top 1-3, ale bez przesady. W 1 edycji nagrody to jakieś śmieci a teraz takie coś, gdzie sprawiedliwość ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do IG piście może CM nie zna się na pojach i nie rozumie co daje taka zabawka, a daje koniec pojedynków na danym świecie po tych zmianach w pojach.

Kiedyś też bym dym na temat tej broni, może CM nie wie bo wtedy nie grał.

Zamiast pojedynkowej niech dadzą im foirtówki Geronimo.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Do IG piście może CM nie zna się na pojach i nie rozumie co daje taka zabawka, a daje koniec pojedynków na danym świecie po tych zmianach w pojach.

Kiedyś też bym dym na temat tej broni, może CM nie wie bo wtedy nie grał.

Zamiast pojedynkowej niech dadzą im foirtówki Geronimo.

kiedyś był dym ale na temat howdaha (100-200) a teraż śrutówka (400-500) współczuję przeciwnikom tych, którzy mają śrutówkę. Macie koniec pojków he he he
 
wklepalem sobie id i srótowka geronimo jest bronia fortową gdyż ma opis 'broń' jak kazdy karabin fortowy. no chyba, ze macie na mysli rewolwer wiazkowy geronima, ktory jest bronia pojedynkową

na jakim swiecie mozna zobaczyc graczy z owa bronia?
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Wyżej masz raport u mumina, chyba wszystko wyjaśni :) a co do nazwy, zwał jak zwał, liczą się obrażenia :p
 
Do góry