Zimowy wyścig miast - dyskusja

DeletedUser29607

Gość
Gość
Kiedy kolejny raz będzie organizowany event typu "Zimowy wyścig miast" proponuję zmienić nazwę na "Zimowy wyścig bobów". Taka nazwa nie będzie wprowadzać graczy w błąd co do systemu rozgrywki tylko w prost ją przedstawiała. :mel:

Swoją drogą nie zdziwię się kiedy to na kolejnych mistrzostwach fortowych będzie obowiązywać zasada "Mistrzostwa wygra reprezentacja którą będzie posiadać najwięcej rozbudowanych fortów" (i znów bob górą) a nie ta która wygra z każdy innym państwem - logika Westa... :ind:
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Kiedy kolejny raz będzie organizowany event typu "Zimowy wyścig miast" proponuję zmienić nazwę na "Zimowy wyścig bobów". Taka nazwa nie będzie wprowadzać graczy w błąd co do systemu rozgrywki tylko w prost ją przedstawiała. :mel:

Chyba chciałeś powiedzieć "Zimowy wyścig bobów budujących kościół, a w ostatni dzień fejkujących wszystkie forty" - XDDDDDDDDD


Śmiechłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wszyscy mówią, że bob to zapomniana i olewana klasa postaci na TW, a teraz prawie wszyscy nią grają na Gonzalesie, hehe
 
espada zgarneła pojedynki, trochę nie feir bo chyba ze 3 razy miasto zakładali żeby nie mieć honoru poniżej zera podczas gdy my od początku tego pilnowaliśmy...
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Chytrość ponad miara :x Prawdopodobnie wygraliście 750obligacji i Wam jeszcze mało :huh: Poczekajmy na oficjalne ogłoszenie wyników... :ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
serwer

serwer Gonzales zostaje czy nie? bo po mojemu to powinien zostać bo się fajnie grało
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Gonzales nie zostaje a co do wygranej to zobaczymy po ogłoszeniu wyników.
To co wygramy to tylko przez ciężką pracę tam całego miasta.
Będą wyniki to będziecie sobie komentować, ale na razie czekać cierpliwie.::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to lipa powinno zostać bo wbiłem sobie nawet fajny lvl i lipa
 

DeletedUser32328

Gość
Gość
espada zgarneła pojedynki, trochę nie feir bo chyba ze 3 razy miasto zakładali żeby nie mieć honoru poniżej zera podczas gdy my od początku tego pilnowaliśmy...

Zacznijmy od tego , że założyliśmy V2 dwa/trzy dni po tym jak powstała V1 (20 dni do zakończenia świata) . Nie zwróciliśmy uwagi iż do wygranej potrzebne są też walki honorowe :) . Cały honor z V2 był zdobyty uczciwie z porównaniem do was :)

Teraz przejdźmy co do "waszego honoru" . Mówisz mi , że to nie fair ::DD: ? (uśmiałem się co niemiara) 4/5 waszego zdobytego honoru to były przegrane walki waszych bobów (Dla niewtajemniczonych , żeby zdobyć honor pojedynkowy , gracz musi wyzwać na pojedynek kogoś kto ma więcej umiejętności w pojedynki , a honor dostaje nieważne czy wygra czy przegra. Honor jest przyznawany za sam pojedynek)

Na mnie nabiliście dobre 60 honoru podstawiając się :) Więc o czym Ty mi gadasz , fair ? ahhahaahahahhaahahah

Pozdrawiam Igorajs - założyciel Primery
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
No nie mów mi , że to było fair, przejście do innego miasta na kilka dni przed zakończeniem serwera, ale na to niestety nieudolny regulamin pozwalał.

A co do atakowania przez bobki, sam wiesz żeby bobki mogły sobie budować spokojnie to potrzebna jest ochronka, a po drugie to od kiedy pojedynkowicz płacze, że go bob zaatakował :)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Dla takich postów została stworzona nowa reakcja "ha ha".
Heheszkujemy
 
Igor dokładnie!
Od początku pilnowaliśmy honoru, trzeba atakować gracza z większą ilością umek i to robiliśmy, bież uwagę że wtedy była pewna przegrana pvp z naszej strony, a to też jest liczone w punkty pojedynkowe miasta
zaznaczam, robiliśmy to od początku! Podczas gdy wy zanim się z tym ogarneliście to już był ostatni tydzień świata, przed założeniem v2

Czuję się lekko zfrustrowany tym, bo etriel gdzieś pisała że miasta założone późno mają się nie liczyć w tej rozgrywce, no ale czekamy na wyniki...

I wyjaśnij mi co masz na myśli zdobyty przez was honor uczciwie w porównaniu do nas? Wszystko działa na tej samej zasadzie.

Co więcej, wyście nabili sobie pojedynki i punkty w innym mieście, żeby na koniec z tymi punktami wejść do v2 a tam już chyba większość spędziłeś w hotelu żeby nie tracić honoru

//połączono posty - Lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Powinno być rozliczany każdy mieszkaniec:
-jaki lvl wbił
-jak długo był w mieście
-co zrobił dla miasta
Każdy mieszkaniec był by oceniany przez TWT i resztę mieszkańców miasta i według tych informacji powinny być przyznawane nagrody.:eek:kul:
 
Powinno być rozliczany każdy mieszkaniec:
-jaki lvl wbił
-jak długo był w mieście
-co zrobił dla miasta
Każdy mieszkaniec był by oceniany przez TWT i resztę mieszkańców miasta i według tych informacji powinny być przyznawane nagrody.:eek:kul:

powolalbym w tym celu specjalna komisje oraz szerokie grono ekspertow, tak aby na tydzien przed wystartowaniem kolejnego Gonzalesa byly juz wyniki poprzedniego ::DD:
 
Do góry