Zimowy wyścig miast - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
beka :D

a te 10k to i tak malo, bo z polerskim mozna z tej broni w glowe strzelac za +1400 ::)):

Beka jest, może CM myślałą że jak jest napisane 400-500 to obrażenia będa takie szły a nie że 2 razy większe :D

Ciekawe co reszta dostała z topki 3
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Selux pogodz sie z przegrana a nie dalej te swoje teorie bez poparcia piszesz.
A no teraz futerko nie do pobicia jest, do dostępnych broni to miazgę robi.
pif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif paf
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Lepszy już ten rewolwer Geronimo, niż żeby miecz tysiąca prawd dali ::DD:
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Fortówka jakoś ujdzie, ale z rewolweru wystarczy raz trafić żeby wygrać.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Fortówka ma takie same średnie co prec jednostrzałowiec na 5 poziomie.Więc nie powinno być takiego zamieszania jak z legendarnym rewolwerem wyrywającym głowy :meks:
 

DeletedUser14180

Gość
Gość
Fortówka ma takie same średnie co prec jednostrzałowiec na 5 poziomie.Więc nie powinno być takiego zamieszania jak z legendarnym rewolwerem wyrywającym głowy :meks:
Dokładnie jestem za rozdaniem Śrutówek Gieronima. Średnie dmg 450 tak samo jak w przypadku prec. jednostrzałowca 5^ ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

AndiSZ

Członek obsługi gry
Sam wiesz, że dostając ten pistolet miażdzylbys pojedynki, obojetnie co by inni nie robili to i tak by byli bez szans. Zwrot kosztow? - to pisz do ertiel bo nie ja go dalem i nie ja go zabralem.
Ja sie nie pojedynkuje to mi bys nie szkodzil bo nawet zasiegu na mnie nie masz.

Ale ze to mialbyc zimowy wyscig miast to miasto powinno fajne nagrody brac nie gracze, takie to skromne zdanie z mojej strony na ten temat.

A co wam dadza to tez nie ode mnie zalezy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To lepiej żeby moderatorzy przewineli czas w realu, bo to zmieniło przebieg zdarzeń w całej Polsce::):

„Popełniają błąd, czasem ciężko naprawić, lub wogule. Trzeba nie dopuszczać do błędu”
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28513

Gość
Gość
skoro na serwerze gdzie liczyla sie topka miast .. i wspolna gra .... i po to zostal on otwarty , za wygranie otrzymuje sie 500 obli i jest to głowna nagroda , to totalnie nie rozumiem dlaczego premiuje sie top rankingu expa ? gdzie jasno zostalo ustalone ze top expa jest to nagroda dodatkowa , na prosty rozum skoro nagroda dodatkową było np top pvp premiowane 250 obli , w prostym rozumieniu nagroda top expa dostaje 250 obli + niespodzianka ( np. skrzynia premium lub dodatkowe 200 obli ) ale nie wiecej niz nagroda głowna czyli 500 obli ... ale to co sie tu wyprawia zostaje przezemnie zgłoszone bezposrednio do Inno w trybie natychmiastowym .
Pozdrawiam
raffe81
 
sory ale nawet śrutówek geronima ani różowych tutu nie powinno być to była gra zespołowa a nie na top na top to za pierwszą edycje mogli coś troche lepszego dać a nie teraz powinni wam dac 1000 obli albo jakiś set broni i tyle a nie itemy niedostępne (eventowe) i różowe tutu które też jest rarytasem ... bez jaj i przesady
 

DeletedUser28513

Gość
Gość
nawet 1k obli sie nie nalezy , skoro top expa jest nagroda dodatkowa tak jak top rankingu pvp lub fortowego .... nagroda głowna nalezala sie miastu a nie top expa , a skoro glowna wynosi 500 obli i zdechla skrzynka ... to nagroda dodatkowa nie powinna tej sumy przekroczyc .. zresza napisalem wyzej

ps. gdyby zostalo powiedziane ze jest to swiat expresowy a liczy sie top expa to tak .... ale wtedy byloby wiecej chetnych do ranku top i nikt nie zawracalby sobie glowy budowaniem dla ogółu ...
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
A ja nadal czekam na jakieś wytłumaczenie od dawcy " drobnych upominków", a nie że "nagroda została zabrana" , temat został zamknięty i nie ma w ogóle tematu. Chyba jakieś wytłumaczenia się graczom należą, czy ten temat również potraficie jedynie zamieść pod dywan i zamknąć ? Przecież wszystko ucichnie, ale smród pozostanie.
 

DeletedUser23740

Gość
Gość
tabularaza

Gram w TW od sześciu lat - gra jest nudna i przewidywalna. Błagam wymyślcie coś "jebbb" nie "au, au".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ponowny start

Dlaczego Gonazales znowu ruszył i ludzie mają w eq sety eventowe niedostępne na tym świecie? :ind: :mel: :?: :?: :?: :?:
 
Do góry