Zlecenia

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Sharlatan, 16. Cze 2017.

Poleć tę stronę

?

Czy pomysł mógłby zostać wprowadzony

 1. Tak

  8 głos(ów)
  88,9%
 2. Nie

  1 głos(ów)
  11,1%
 1. Sharlatan

  Sharlatan Blada Twarz

  Dołączył:
  11. Cze 2017
  Wiadomości:
  1
  Docenione treści:
  3
  Obecnie targ działa tak, że osoba wystawia dany towar, daje jakąś cenę i ktoś może kupić. Brakuje możliwości w drugą stronę.
  Ciężko będzie mi wytłumaczyć pomysł, ale spróbuje oczywiście.
  Proponuje dodać nową zakładkę do targu tzw. "Zlecenia".
  Osoby mogą tam powiedzieć, że chcą kupić dany towar za daną cene. Taka jakby oferta np. chce płaszcz doolinsa za 1kk dolarów.
  Powiedzmy, że Gracz X ma nagłą potrzebe kupić dynamit, nie będzie pytał dookoła "czy masz", pisanie w opisie postaci "Kupie XYZ" jest dobry tylko dla topek.
  To z tym pomysłem gracz X może wystawić zlecenie, że kupi 100 dynamitu za 100k. I jakiś Gracz Y zainteresuję się tą ofertą. Pojedzie do miasta A, da dynamit, dzięki czemu dostanie 100k. A gracz X może odebrać towar w mieście A. I tak prezentuje się ten pomysł.

  Co to da?
  Łatwiej będzie na pewno zdobyć to, co się chce. Nie będzie już konieczności pytania na forum "Czy sprzeda ktoś dynamit".
  Poza tym niektórzy gracze (taki ja) chcieliby mieć np. doolinsa choćby na 3 lvl. A jak z tym jest, wiadomo. Być może niektóre osoby, gdyby zobaczyły, że kupie płaszcz doolinsa za dość wysoką cenę, skusiliby się.
  A jeśli chodzi o nowe serwery, gdzie nie ma setów - gracze poszukują różnego rodzaju przedmiotów od różnych umiejętności. A jak wiadomo, w danym mieście w sklepach nie trafiają się wszystkie itemy i niektóre chciałoby się kupić z innych miast. W moim sojuszu jest niejednokrotnie dyskusja "jesteś w tym mieście?" "kupisz mi te spodnie?". Z tym że nie wszystkie miasta należą do sojuszu.

  To już koniec mojego wypracowania. Powiedzcie co sądzicie.
  Pozdrawiam
   
  MówMiKacper, Kvasar oraz ReFresh04 lubią to.