zloty sokol

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser246
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser246

Gość
Gość
:confused:kurde pisze tu bo nie wiem gdzie szukalam i nie wiem co to za zloty sokol i gdzie go szukac mam
musze tylko pokonac tego kolesia i on mi go odda i zalicze dwa zadania czy nici z tego trzeba go w jakies pracy szukac i chyba nie bedzie to przepedzanie ptakow
jesli to zly dzial i bylo te pytanie to sory ale nie znalazlam najwidoczniej i wine zwalam na to ze jest poźno i moja postac wlasnie poszla nyny a wraz znia moja glowa i mozg :eek::D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziadek Waupee'go (Złoty Sokół)

Waupee (Biały jastrząb): Mój dziadek poprosił mnie, żebym przyniósł mu skóry. Suszą się one tuż nad rzeką. Pomóż mi w garbarni. Gdy już będziemy nad rzeką, moglibyśmy zdobyć kilka ryb dla mojej babci.

Cel: Załatw trzy futrzane skóry i trzy pstrągi.

Potrzeba:
Skóra 0/3
Pstrąg 3/3 (Gotowe)

Czyli skóre w Garbarni, Pstrągi w Wędkowaniu. Czytaj środek nie tylko temat :p
 

DeletedUser246

Gość
Gość
ja to zaliczylam mam jedno i drugie i teraz pisze ze posag mu ukradli tak wiec gdzie do szukac mam bo u barmana pisze ze wie gdzie on jest i wie to jakis koles ktorego musze pokonac i jak go pokonam to dostane posag czy nie o to mi chodzi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pokonujesz w pojedynku kolesia (jest to zadanie od barmana). Następne zadanie, w którym musisz posiadać niebieską opaskę i 170$ zleca ci Maria. Za jego wykonanie dostajesz zlotego sokola, którego zanosisz do indiańca. To tyle.
 

DeletedUser246

Gość
Gość
:eek:dobra dzieki ale jak pokonac tego kolesia bo przegralam z nim juz kilka razy zmienialam juz ustawienia w strzelaniu uniku i nic :confused: no zla jestem bo kase mi porwalo :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ej a skąd wziąść niebieska opaske na szyje potrzebną do questa...
 

DeletedUser246

Gość
Gość
ej a skąd wziąść niebieska opaske na szyje potrzebną do questa...

u krawca chyba no nie sama nie wiem gdzie szukac wiec to dobre pytanie i 170$ i jeszcze na osla musze zbierac bo moja kasa mi przepadla bym wiedziala to bym na miasto dala ale pisalo ze koles nie zabrakl mi zadnej kasy a i tak jej nie mam:eek:
 

DeletedUser246

Gość
Gość
znalazlam chustke jest w sklepie wielob. jak wchodz to otwiera mi sie sklep i pisze odzieziwy i jest chusta na szyje tylko ze czarna i czerwona wiec moze na wyzszym poziomie bedzie niebieska :confused::eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jesli mozesz to podaj nazwe miasta!!
przeszukalem chyba ze 20 i nic :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry