odrzucony Zmiana absorpcji w bitwach

Jesteś na...

  • Tak

    Głosy: 7 28,0%
  • Nie

    Głosy: 11 44,0%
  • Ta gra to zdechlak

    Głosy: 7 28,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.
Zamiana punktowej absorpcji na procentową np. 400 absorpcji to 40%, 10 to 1% a 222 to 22,2%
Obecnie cel mający 400 absorpcji od hp strzelającego po 500 otrzyma 100 obrażeń a gracz full dowodzenie strzelający za 1500 strzeli za 1100.
Po zmianach gracz w hp strzeli za 300 a gracz full dowodzenie za 900 obrażeń.

Zmiana ma pomóc słabszym graczom w hp robić obrażenia w bitwie o ile trafią. ::}
 

DeletedUser

Gość
Gość
NA NIE
Jak chcą robić dmg to niech sie zrobią pod dowodzenie a nie pod hp... HP to głownie typki do osłaniania ludzi w dowodzeniu, bez sensu jest to zmieniać bo potem to ta absorpcja sensu nie ma....

a jak ktoś nowy tego nie rozumie że w HP nie ROBI DMG BO MA MNIEJSZY MNOŻNIK OD BRONI I DOWO MA ZNIKOME TO NIECH SIE ZAPYTA ALBO NIECH NIE GRA FORTÓW.

ja mając 500 abso mam 1500 hp, padne na 4 strzały od ludzi w dowodzeniu, jeżeli ludzie w hp będą mi bić po 300 to burzysz sens jakiegokolwiek robienia się pod absorpcje :)
Hp tak czy tak będzie służyło do bicia rekordow dla zawadiaków a tylko ludziom z 400-500 abso zepsujesz gierke bo będzie kazdy w nas wchodził jak w przeciere, a dowo W MOIM PRZYPADKU czy walnie 1100 czy 900 bez roznicy bo i tak moze mi wziąć 1/3 hp na 1 strzała max :)


Zamiast zmieniać to, niech pierw wprowadzą jakiś set adekwatny do cortiny na ataku bo te carly wilsony czy inne smiecie to śmieszne są.
 
Status
Zamknięty.
Do góry