Zmiana profesji.

Status
Zamknięty.
Czy jest jakaś możliwość zmiany profesji? Np. Jestem kowalem a chce zmienić profesję na rymarza.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
a szkoda, szkoda. Przydałaby się taka opcja, nawet za bryłki ... Oczywiście wiązałoby się to z wyzerowaniem punktów rzemiosła dla nowej dziedziny
 
ja to samo, ale rzemiosło pojawiło się w erze fortów a wtedy była to jedyna profesja, która miała sens... teraz w zadaniach promuje się głownie znachora
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Nie rozumiem czym kieruje się Inno, nie dając możliwości zmiany klasy postaci,oczywiście za bryłki tradycyjnie :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wolałbym już możliwość dodania sobie profesji po osiągnięciu 700 pkt z poprzedniej. Sam taką propozycję dałem.
 
Wolałbym już możliwość dodania sobie profesji po osiągnięciu 700 pkt z poprzedniej. Sam taką propozycję dałem.
No w sumie. multirzemielśnictwo to całkiem niezły pomysł.
Dało by to dodatkowe zajęcie na jakiś czas wielu graczom, którzy obecnie "przysypiają" budując :)
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Wolałbym już możliwość dodania sobie profesji po osiągnięciu 700 pkt z poprzedniej. Sam taką propozycję dałem.
To ciekawe, że nawet Twoje propozycje są ole...ignorowane. O losach zgłoszonej przeze mnie propozycji wznowienia zestawu piłkarskiego nikt też nic nie wie...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tagi są informacją od nas, od TWT, co nie znaczy że ten pomysł wejdzie.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Tagi są informacją od nas, od TWT, co nie znaczy że ten pomysł wejdzie.
Ale Etriel mogłaby odpisać na wielokrotne pytania i poinformować o tym, że nie warto dawać propozycji...Twoja propozycja też nie wejdzie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry