Zmiana Saloon'u na czacie.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11551
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?

  • Jestem na tak!

    Głosy: 24 100,0%
  • Jestem na nie!

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser11551

Gość
Gość
Witam,
Mam propozycję dotyczącą czatu, mianowicie często jest tak, że trafiamy do saloon'u gdzie jest mało aktywnych graczy i nie ma z kim pisać lub nawet nie ma ludzi :D Poniżej znajduje się screen z frekwencją w saloonie na S1.
http://bf4mod.pl/ssssss.png

Proponuję dodanie możliwości zmiany Saloon'u lub zrobić saloon globalny (każdy gracz który wszedł do gry widzi wszystkich co piszą i może sam brać udział w rozmowie). Co do salonu globalnego to można dodać osobny czat tak jak jest: Prywatny, Miastowy, Sojuszowy, Nie wiem jaki (Saloon 1), Globalny
Pozdrawiam, Daniel
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11551

Gość
Gość
Może w końcu admini zobaczą, że taka opcja jest potrzebna i zaczną z tym coś robić.
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
Ta opcja byla juz w grze.. znamy ja dobrze i brakuje nam tego..

po Aktualce 2.0 czat sie zmienil.. (nie do konca jestem przekonany ze na lepsze)

i masz racje.. te nowe czaty Salonow kiedys byly czatami hrabstw.. i dzialalo swietnie.. a do tego byl swiatowy czat

czyli tak.. pomysl swietny (co z tego ze juz byl? czasami trzeba tupac do skutku.. nigdy nie prosiles mamy o cukierka w sklepie?? :p)

jestem za a nawet przeciw :p
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ja jak najbardziej za.
Obserwując straszne pustki na tych czatach, nawet bym był za połączeniem wszystkich w jeden globalny czat.
 
Globalny czat został wycofany tylko z jednego powodu - zbyt duża liczba uczestników. Teraz jednak graczy jest mniej i większość serwerów powinna sobie dać radę.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Globalny czat został wycofany tylko z jednego powodu - zbyt duża liczba uczestników. Teraz jednak graczy jest mniej i większość serwerów powinna sobie dać radę.

Ciekawe skąd masz takie informacje, masz dostęp do obciążeń serverów, gratuluję awansu na CMa.

Zmiana czatów raczej nie zostanie przywrócona do dawnej postaci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13128

Gość
Gość
Można się przecież domyślić dlaczego ::)):
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ciekawe skąd masz takie informacje, masz dostęp do obciążeń serverów, gratuluję awansu na CMa. (...)

A czy potrzeba mieć takie uprawnienia aby oszacować spadek popularności (czyt. ilości graczy udzielających się w grze)?

Mała znajomość struktur serwerów, programowania wystarczy by oszacować jakby wpłynęło to na grę.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ostatnio miałem śmieszną sytuacje. Byłem sam na Saloonie. Nie żeby to był środek nocy. To była godzina około 17 i przez cały czas byłem sam na pokoju. Sądzę że jeśli jeden pokój pustoszeje do jakiś 10 osób powinni przerzucać ludzi na pełniejsze czaty.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Ostatnio miałem śmieszną sytuacje. Byłem sam na Saloonie. Nie żeby to był środek nocy. To była godzina około 17 i przez cały czas byłem sam na pokoju. Sądzę że jeśli jeden pokój pustoszeje do jakiś 10 osób powinni przerzucać ludzi na pełniejsze czaty.

A nie dostałeś wiadomości?

"Zostałeś wytypowany do udziału w grze w chowanego. Ty jako pierwszy szukasz "


;;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie ma aż tak dobrze :p
Ale pomysł dobry.
Jak wszystkich znajdę dostaje 10kk $ :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry