Zmiana sposobu pozyskiwania waluty eventowej oraz nagród za Gallifrey także w czasie eventów.

czy chcesz zmiany systemu rozsyłania waluty eventowej na przedmiot do otwarcia co 23h ?

• W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Zdecydowana większość graczy ma powyżej uszu komercjalizacji gry.
Nie chcemy płacić i płakać ,tylko się dobrze bawić.
Niestety dla nas ta gra to nieustanne pole bitwy,gdzie postawieni jesteśmy w roli skarbonek nie mających prawa niczego wymagać.
Od czasu zmiany składu TWT (odejście Fuska) nagrody za gali były śmiechu warte,coś tam się polepszyło jednak liczba waluty eventowej dawanej za bitwy Gallifrey drastycznie spadła.
Domyślam się ,że jest to strategia InnoGames w celu zmaksymalizowania użycia bryłek,jednak za tym nie idą żadne super promocje na bryłki czyli jesteśmy wyzyskiwani.
Podobna sytuacja miała miejsce podczas Los des Muertos,gdzie nie dano możliwości gry za obligacje oraz zmieniono algorytmy tak aby gracze nie osiągali nagród bez przekupowania kilkuset bryłkami.
System przyjaciół za walutę eventową wszystkim się przejadł,świadczyć o tym może mała liczba wysyłających ową walutę graczy.
Najrozsądniejszym rozwiązaniem było by zastąpienie konieczności wysyłania waluty eventowej na siłę szukanym "przyjaciołom" zwykłym workiem,skrzynią,doniczką czy butelką albo jakimkolwiek badziewiem dającym co 23 godziny możliwość otwarcia takiego przedmiotu i pozyskania takiej liczby waluty jak byśmy mieli 100 aktywnie wysyłających "przyjaciół" i aktywnie im wysyłali taką walutę.
Musiało by to zostać dodane a nie zamienione na obecnie dawane po osiągnięciu jakiegoś etapu loterii bądź zakupie w shopie takiego przedmiotu,inaczej pomysł nie ma najmniejszego sensu.
Wracając do Gallifrey,nie mam pojęcia co wymyśliła CM,bo przecież ona zatwierdza wszelkie decyzje u nas ,ale zmniejszenie liczby waluty za bitwy nawet 4,5xświadczy o czyjejś bezdennej głupocie i olewaniu graczy i ich potrzeb i wymagań.
Niech gracze zabiorą głos,zapraszam do ankiety.

Waluta eventowa i nagrody za Gali zostały zmienione odgórnie przez IG, nasza CMka nie miała tutaj nic do powiedzenia, wdrożyła to co szef nakazał.

Każdy pomysł dotyczący zmiany systemu wysyłania waluty eventowej będzie dobrym pomysłem, obecny system, oparty na "fałszywych przyjaciołach" (w połączeniu z wieszającą się grą) jest bardziej niż denerwujący :/

PS: rzeczy z rynku mogę ściągnąć jednym kliknięciem, zaś waluty eventowej swoim friendsom już nie... taka ciekawostka (a jedno i drugie potrafi zawiesić grę na kilka minut).

Inno ogranicza wydatki zmniejszając przepustowość serwerów i stąd bierze się zawieszanie serwerów.Kolejnym silnym głosem przemawiającym za zastosowaniem takiego rozwiązania jest fakt,że zmniejszy się obciążenie serwerów,ludzie przestaną korzystać ze skryptu TW Friends paradoksalnie nie zalecanego przez administrację i gra może na tym tylko zyskać.Nie będzie też problemów z włączającą się tzw "ochroną antybotową" mającą na celu odciążanie serwerów.Widzę same pozytywy takiego rozwiązania.Inno na tym nie może stracić a czy zyska to się okaże jeśli dokonają zmiany.
Szefem naszej CM jest nikt inny jak Etriel.Kto jak kto,ale ona tak nieskomplikowaną rzecz jak nagrody za gali może przepchnąć,nie wymaga to nakładów ze strony inno.Każdy kolejny pomysł programistów ciągnie tą grę na dno.Zauważ ostatnie sety,przecież poza setem Monachijskim i Piekarza wszystko co było wprowadzane to nikomu nie potrzebne śmieci.Sety za bryłki,to jakaś porażka dekady.To na serio nie wymaga wysiłku.Po prostu nie szkodzića tu odnoszę wrażenie że nikomu już na niczym nie zależy,byle wypłata była na koncie i jest git a durni gracze niech kupują bryłki przecież od tego są. Przy tak działającym systemie powinni nam dawać 1000% bonusy do zakupu ,żebyśmy wogóle w to chcieli grać.

.Każdy kolejny pomysł programistów ciągnie tą grę na dno.
Programiści nie wymyślają rzeczy tylko wdrażają to co zadecyduje góra, czy to LCM czy to jeszcze ktos wyżej (to tylko moje wnioski). Sądzcie naprawdę, że to LCM cały czas chce jakieś wyprzedaże bryłkowe? Nie sądzę, aczkolwiek to tylko moje przemyślenia, ale jeśli to typowe korpo, to góra widząc cyferki które generuje TW mówi LCM'owi że jest słabo i trzeba coś rzucić za bryłki. I wtedy pracownik musi wykonać polecenie przełożonego i robi reaserch co może wrzucić do gry. Powiedzmy wpada na pomysl setu Oficera Unii, daje zadanie grafikowi by stworzył taki set, LCM albo ktoś inny tworzy bonusy tego setu, a gotowe bonusy oraz grafiki przekazują programiście który to wrzuca do kodu gry. I z tego co wiem, z wniosków wyciągnietych na podstawie paroletniej obecności w TWT tak to może wyglądać.

Co do nagród na Galli... dawałem sporo, nawet za dużo, a teraz jest mniej... czy to dobrze... sądzę, że poszli w kompletnie drugą stronę i dają za mało, ale to podreślam tylko moje zdanie. Jeśli są osoby które mają inne spojrzenie na tę sytuację, szanuję Wasze zdanie, możecie zawsze przekonać mnie że się mylę, ale jeśli nie to szanujcie też moje spojrzenie na sytuację.

Czy coś się zmieni? Nie wiem, aczkolwiek wielokrotnie mówiłem, że sukcesem będzie jeśli TW przetrwa do końca 2023 roku, czyli na 15 lecie gry o ile się nie mylę.

Przecież gdyby chcieli zarobić, a nie mieli nas głęboko w poważaniu to set za bryłki miał by zbliżone parametry do tego co im wyszło jak szefa kuchni,złota jazda,lucilla ale nazywał by się inaczej,miał by lekko podwyższone bonusy i ludzie by to rozchwytywali.Oni tymczasem rzucają nam dosłownie śmieci.Trzeba być debilem żeby wymyślić coś takiego jak ostatnie bryłkowe sety.Pomijam temat kto za co jest w Inno odpowiedzialny bo to nas jako graczy tak na prawdę g obchodzi,my chcemy żeby wszystko hulało,a jak i z czyją pomocą to robią to już tylko ich sprawa.Z drugiej strony mając firmę i zatrudniając człowieka i widząc że ten swoimi pomysłami generuje straty,że ludzie kończą grę,że tracisz przez takiego kogoś kasę to nie trzymasz go na stanowisku tylko zatrudniasz kogoś komu się chce a nie lenia bez wyobraźni.
Na temat nagród pisałem,dawałeś tak ,że graczom się chciało cisnąć na bitwy i to było dobre.Teraz każdy bez wyjątków gracz ma takie same odczucia po bitwach i otrzymaniu 1,5k czy 3,5k waluty eventowej,po prostu WIOCHA.
Jeśli mowa o przetrwaniu gry to jestem przekonany ,że tak samo jak wyciskają od lat ostatnie soki z Plemion tak samo będą tworzyli nowe serwery co roku czy trochę więcej nawet jak tu zostanie kilkuset graczy łącznie.Dopóki kasa się zgadza,nie zamkną projektu,taka jest strategia Inno.

No dobra, pozwolę sobie zabrać głos, ale od razu podkreślę - co mówi zawsze fusek - bo wyznaje w tej kwestii taką samą dewizę, że to tylko moje zdanie i mogę się mylić, nie mam zamiaru Cię obrazić czy nawet skrytykować, mówię tylko jak ja to widzę, także w razie co bez urazy, proszę :) . Oceniam formę przedstawienia pomysłu, a nie osobę, to bardzo ważne! Ale do rzeczy :) .

Na początku pierwsza uwaga, jeśli coś ma być traktowane na poważnie nie powinno się już na początku robić z tego swoistego żartu. Mowa o ankiecie. Opcje do zaznaczenia, zacytuję: "TW umarło, mam to gdzieś", "A co z nic nie wartymi setami za bryłki? Dalej będzie takie bagno?" czy w końcu "Yyy,którędy na Grunwald?" nie dodaje powagi pomysłowi. Może u niektórych wzbudzić uśmiech na twarzy, ale czy o to chodzi w tym pomyśle? [pytanie retoryczne, bo zakładam, że chodzi o coś znacznie więcej] . A ja chciałbym np prostą opcję, bez tzw prztyczka w nos komukolwiek o treści: "nie mam zdania" :) . Po co te złośliwości. Mogę się jednak nie znać na żartach ;> . Ale to tak nawiasem. Co meritum sprawy.

W kwestii płacenia za bryłki, każdy ma wybór. Wiadomo, że jeśli ktoś idzie w ranking czy tzw: "wyścig szczurów" to płacić trzeba aby być najlepszym ale to świadoma decyzja tej osoby. Ale jeśli ktoś po prostu chcę się zabawić na Dzikim Zachodzie - jak to zawsze mawiał gracz: Mozart - bez tej całej wszechobecnej rywalizacji - to gra nie zmusza go do płacenia za bryłki. Zgodzę się, że może kusi, ale na pewno nie zmusza! A więc tutaj dla mnie osobiście sprawa klaruje się bardzo prosto. Chcesz to płać, nie chcesz to nie płać :) . Ani jedna strona, ani druga nie powinna być za to napiętnowana. Wszak i jedni i drudzy są potrzebni tej grze.

Co do rozsyłania waluty eventowej, też da się to zrobić bez wszelkich skryptów i tzw "bana antybootowego" . Wystarczy ręcznie, bez skryptu, wysłać do 50 znajomych, 5 minut przerwy, i potem znów do 50 i nie ma z tym problemów ;-) . Sam tę metodę stosuję od lat. Rozumiem jednak, że dla niektórych może to być uciążliwe. Kwestia podejścia. W dzisiejszych czasach lubimy sobie wszystko ułatwiać, także nie dziwi mnie takie myślenie - nie oceniam tego.

Pamiętajmy, że Nasza CM działa jak większość firm, jest tzw hierarchizacja, nie wszystko da się przeskoczyć na pewnym stanowisku, jak słusznie speedy zauważył. Można postulować i namawiać, walczyć i być pełnym nadziei i to jest bardzo pozytywne! Dlatego tak bardzo cenię inicjatywę speedy'go w sprawie głosowania, przypomnę tutaj --> https://forum.the-west.pl/index.php?threads/postulaty-do-ig-etap-ii-ankieta.62802/
Ale bywa w życiu tak, że nawet to nie wystarczy i czasem trzeba się z tym pogodzić. Zdecydowana większość z Nas nie wie jak wygląda komunikacja między kanałami supportu, zarówno tego niższego szczebla jak i wyższego. Nierozsądne jest ciągle oskarżać kogoś na podstawie przypuszczeń, czy nawet daleko posuniętych podejrzeń, bez twardych dowodów.

Co do samego pomysłu w kwestii: "Zmiana sposobu pozyskiwania waluty eventowej oraz nagród za Gallifrey także w czasie eventów." nie chcę się wypowiadać, jak już kiedyś wspomniałem, jestem na innym etapie tej gry i szczerze mówiąc nie szczególnie mnie to dotyczy już. Gram dla pisania z ludźmi ;-) . Jak wspomniałem, brakuje mi zwykłej opcji: "nie mam zdania" , dlatego pozwolę się wstrzymać od głosu. Ale dobrze, że są ciągłe dyskusje i zakładane nowe tematy, tzn, że jeszcze nadal są ciągle aktywni gracze i gra wciąż żyje ;)

Pozdrawiam i miłego weekendu dla Wszystkich ;).

Ja o zupie,Ty o d...e.
Przede wszystkim ochrona antybotowa ustawiona jest na 60 kliknięć a włącza się na czas 5 minut w czasie tym nie można robić nic poza pisaniem na czacie.
Mylisz się,grając na 12 czy 13 serwerach nie jest łatwo wysyłać walutę eventową bez używania skryptu a dodatkowo trzyma się ludzi którzy nie wysyłają ani jednej sztuki tej waluty całkowicie nie będąc tego świadomym co jest normą na wymarłych światach.
Piszesz o 2 rodzajach graczy,pierwszy nie używający bryłek czytaj bajarz gawędziarz siedzi i czatuje z ludźmi o niskim IQ dowartościowując się w ten sposób.
Drugi natomiast angażuje się w społeczność ,nie koniecznie goni topkę ,ale jest aktywny bo to lubi.Gra dla siebie i dla przyjaciół,kupuje bryłki,pomaga innym etc etc.
Piszesz o naszej CM,no spoko,podlizać się lubisz,widziałem to nie raz.Fakty są takie że nasza CM potrafi siedzieć online na swoim ulubionym serwerze w czasie gdy np tak jak ostatnio na 3 serwerach przez idiotę wyzywającego na złość gali przed GM bitwa była dzień później.Gdyby raczyła coś z tym zrobić jak choćby zablokować możliwość wyzwania tego fortu na czas eventu to spoko,ale nie,wypłata jest więc olewa wszystko.
Piszesz że jesteś na innym etapie i że nie obchodzi cię to wszystko ale piszesz elaborat reklamujący inną ankietę i w sumie nie wiadomo o czym ,z kicią popisz,ona cię uwielbia. Pozdrawiam.

Szanuję Twoją opinię i Twój punkt widzenia, dlatego mamy forum aby różnić się. Niech każdy robi to co lubi, trzymając się zasad i szanując się, a nikt nie będzie stratny. I absolutnie nie podlizuję się nikomu, jestem bezstronny, nic z tej gry nie czerpię prócz przyjemności, takiej czy innej ;> . Trzymaj się :) .

Piszesz o naszej CM,no spoko,podlizać się lubisz,widziałem to nie raz.Fakty są takie że nasza CM potrafi siedzieć online na swoim ulubionym serwerze w czasie gdy np tak jak ostatnio na 3 serwerach przez idiotę wyzywającego na złość gali przed GM bitwa była dzień później.Gdyby raczyła coś z tym zrobić jak choćby zablokować możliwość wyzwania tego fortu na czas eventu to spoko,ale nie,wypłata jest więc olewa wszystko.
Nikt z teamu nie ma możliwości zablokowania wyzywania Gallifrey przez graczy, chyba że się coś zmieniło od czasu mojego odejścia. To musieliby po prostu zmienić programiści o co już kilka razy prosiłem w tracie swojej obecności w TWT bo mnie to bardzo irytowało, ale czasami miałem to po prostu gdzieś i przyspieszałem bitwę wyzwaną przez gracza. UStalmy sobie w ty miejscu jedno: jeśli jakiś gracz przeszkadzał mi w wykonywaniu moich czynności jako członek TWT to ja wychodziłem z narzędziami które mogłem ja używać, czyli np. przyspieszyć bitwę, albo zablokować gracza na czacie na 15min. Nie bawiłem się z czekaniem, chyba że już sporo godzin minęło od godziny wyzwania, ale były to przypadki rzadsze.

Przecież gdyby chcieli zarobić, a nie mieli nas głęboko w poważaniu to set za bryłki miał by zbliżone parametry do tego co im wyszło jak szefa kuchni,złota jazda,lucilla ale nazywał by się inaczej,miał by lekko podwyższone bonusy i ludzie by to rozchwytywali.Oni tymczasem rzucają nam dosłownie śmieci
Hmmm... zgodzę sie roślinki doniczkowe to było takie słabe zagranie, takie naprawdę już "potrzeba kasy, zróbcie coś". To J. Fry też jakoś wybitne nie jest, (tu z powodu słabego bonusu do obrony, w ogóle obrona... nieważne, plus danie dwóch broni pojedynkowych bez fortówki), ten niedźwiadek oraz totem i nakrycie głowy jest całkiem ok, ale tu rozbijanie setów, mogliby już cały zestaw ubrań i zaprzęg dać, albo tylko zaprzęg, oficer unii jest po prostu przekozak i tu gracze mówią, że aż za bardzo z czym można się zgodzić. Ale przeszło to i wyprzedaż wyszła, z takimi a nie innymi bonusami.
Nawet jakby ktoś inny niż LCM tworzył bonusy setów to i tak w mojej skromnej opinii jetem zdania, że LCM powinien sprawdzić te bonusy porównując je z innymi (o tej samej użyteczności rzecz jasna).
Więc rzecz jasna słabe te itemy w tym roku były prócz oficera no i tego nieździadka. Ale zbliża się Black Friday i jestem ciekaw co w tym roku dadzą. Rok temu przedstawiłem swój pomysł jednak wykorzystany nie został, a szkoda, sądzę że przyniosłoby to duże zyski IG (ale to tylko moja opinia, nie jestem wybitnym specem od finansów).

Pomijam temat kto za co jest w Inno odpowiedzialny bo to nas jako graczy tak na prawdę g obchodzi,my chcemy żeby wszystko hulało,a jak i z czyją pomocą to robią to już tylko ich sprawa.
Zgadzam się w 100%.

Z drugiej strony mając firmę i zatrudniając człowieka i widząc że ten swoimi pomysłami generuje straty,że ludzie kończą grę,że tracisz przez takiego kogoś kasę to nie trzymasz go na stanowisku tylko zatrudniasz kogoś komu się chce a nie lenia bez wyobraźni.
Tu jest jeden problem. Nie wiemy jak przedstawia się kondycja finansowa Westa. Mogą im wystarczyć Ci gracze którzy grają i wydawają bryłki, a im (w mojej skromnej opinii) najciężej grę opuścić właśnie z powodu hajsu władowanego w grę. Ładują dalej, a przynajmniej widzę, że wielu z nich nadal to robi. Dodatkowo mogą nie znaleźć drugiej takiej osoby na odpowiednie stanowiska. I nie wiem czy tu chodzi o kwestie tego jaki ten człowiek jest, czy jest uległy czy bardziej "walczący" czy też wchodzi tutaj to ile taki LCM czy szef projektu zarabia w innych firmach, tego nie wiem.

Na temat nagród pisałem,dawałeś tak ,że graczom się chciało cisnąć na bitwy i to było dobre.Teraz każdy bez wyjątków gracz ma takie same odczucia po bitwach i otrzymaniu 1,5k czy 3,5k waluty eventowej,po prostu WIOCHA.
Tak, chodzili, nie wiem jak jest na innych światach, huron nadal jesst blisko kompletów lub je ma (z tego co widzę jedynie raz) na bitwach eventowych na Gallifrey. Ale fakt faktem ja dawałem ich za dużo, obecnie jest ich za mało (w mojej opinii). Dali ponoć jakieś limity po moim odejściu i nic więcej poza tym co tutaj członkoowie TWT piszą nie wiem. Czy rzeczywiście są takie limity, jak wysokie one są, itd. po prosstu nie wiem, wiem tyle w tej sprawie co i Wy.

Nikt z teamu nie ma możliwości zablokowania wyzywania Gallifrey przez graczy, chyba że się coś zmieniło od czasu mojego odejścia. To musieliby po prostu zmienić programiści o co już kilka razy prosiłem w tracie swojej obecności w TWT bo mnie to bardzo irytowało, ale czasami miałem to po prostu gdzieś i przyspieszałem bitwę wyzwaną przez gracza. UStalmy sobie w ty miejscu jedno: jeśli jakiś gracz przeszkadzał mi w wykonywaniu moich czynności jako członek TWT to ja wychodziłem z narzędziami które mogłem ja używać, czyli np. przyspieszyć bitwę, albo zablokować gracza na czacie na 15min. Nie bawiłem się z czekaniem, chyba że już sporo godzin minęło od godziny wyzwania, ale były to przypadki rzadsze.

Ale ja nie piję do Ciebie,Ty nie wyzywasz bitw obecnie a gdy to robiłeś natychmiast po zakończeniu tej bitwy wyzwanej przez gracza odpalałeś bitwę i nie pamiętam sytuacji żeby gali było dzień później.Dla chcącego nic trudnego.Wystarczyło by na początku eventu ustawić czas do bitwy na tydzień i skrócić go na dobę przed bitwą i tak robić po każdej bitwie.Tylko w tym celu trzeba by wziąć klawiaturę do rąk ,a po co jak wypłata i tak na konto wpłynie,tu też nie o Tobie piszę.

Hmmm... zgodzę sie roślinki doniczkowe to było takie słabe zagranie, takie naprawdę już "potrzeba kasy, zróbcie coś". To J. Fry też jakoś wybitne nie jest, (tu z powodu słabego bonusu do obrony, w ogóle obrona... nieważne, plus danie dwóch broni pojedynkowych bez fortówki), ten niedźwiadek oraz totem i nakrycie głowy jest całkiem ok, ale tu rozbijanie setów, mogliby już cały zestaw ubrań i zaprzęg dać, albo tylko zaprzęg, oficer unii jest po prostu przekozak i tu gracze mówią, że aż za bardzo z czym można się zgodzić. Ale przeszło to i wyprzedaż wyszła, z takimi a nie innymi bonusami.
Nawet jakby ktoś inny niż LCM tworzył bonusy setów to i tak w mojej skromnej opinii jetem zdania, że LCM powinien sprawdzić te bonusy porównując je z innymi (o tej samej użyteczności rzecz jasna).
Więc rzecz jasna słabe te itemy w tym roku były prócz oficera no i tego nieździadka. Ale zbliża się Black Friday i jestem ciekaw co w tym roku dadzą. Rok temu przedstawiłem swój pomysł jednak wykorzystany nie został, a szkoda, sądzę że przyniosłoby to duże zyski IG (ale to tylko moja opinia, nie jestem wybitnym specem od finansów).
Generalnie się zgadzam,chociaż miś to też niewypał przez to z czego składa się set rozbijający bonus.Na dobra sprawę tylko set oficera unii jest naprawdę warty uwagi.Nie wiem kto i dla czego wpuszcza nam do gry takie śmieci,jednak to się dzieje.

Tu jest jeden problem. Nie wiemy jak przedstawia się kondycja finansowa Westa. Mogą im wystarczyć Ci gracze którzy grają i wydawają bryłki, a im (w mojej skromnej opinii) najciężej grę opuścić właśnie z powodu hajsu władowanego w grę. Ładują dalej, a przynajmniej widzę, że wielu z nich nadal to robi. Dodatkowo mogą nie znaleźć drugiej takiej osoby na odpowiednie stanowiska. I nie wiem czy tu chodzi o kwestie tego jaki ten człowiek jest, czy jest uległy czy bardziej "walczący" czy też wchodzi tutaj to ile taki LCM czy szef projektu zarabia w innych firmach, tego nie wiem.
Ja uważam,że niezależnie od zarobków pracownikowi powinno zależeć na tym ,aby to co robi było docenione.Gdyby ten człowiek który te sety wymyśla czytał opinie takie jak moja zapadł by się pod ziemię,a jeśli zna te opinie to na prawdę nie wiem co o nim myśleć.
Jak się czegoś nie lubi lub nie potrafi robić to powinno się zająć tym co nas satysfakcjonuje i co umiemy zamiast niszczyć projekt który ma ponad dekadę. Bryłkujący zawsze byli i będą,w każdej grze jest grupa wykupująca funkcje premium,nie wiem jakie to ma podłoże,być może jakiś substytut hazardu,nie wiem.

Tak, chodzili, nie wiem jak jest na innych światach, huron nadal jesst blisko kompletów lub je ma (z tego co widzę jedynie raz) na bitwach eventowych na Gallifrey. Ale fakt faktem ja dawałem ich za dużo, obecnie jest ich za mało (w mojej opinii). Dali ponoć jakieś limity po moim odejściu i nic więcej poza tym co tutaj członkoowie TWT piszą nie wiem. Czy rzeczywiście są takie limity, jak wysokie one są, itd. po prosstu nie wiem, wiem tyle w tej sprawie co i Wy.
Nie mogę się z Tobą zgodzić.Przypomnij sobie jak to się zaczęło.Nasz TWT jeszcze za czasów Onufrego wysłał zgłoszenie ,że zbyt łatwo jest zdobyć losowanie z ostatniej puli.Najpierw liczba poszybowała z 32k waluty na 36k,następnie na 38,później na 42 i w końcu na 48k.To że losowanie za 48k mamy co 5 dni zawdzięczamy Polskiemu supportowi.Teraz obcięto nam kwiatki do absurdalnych ilości,gdyby zmniejszono nieznacznie było by nie ciekawie,teraz gdy to są symboliczne liczby ta rozgrywka traci sens.Równie dobrze mogli byśmy dostać zadanie do zrobienia co 3 dni za te 1500 aksamitek,przynajmniej nie tracili byśmy energii,HP,czasu. Na Huronie jest wysoka frekwencja.Porównywalna jest tylko na 1 i Ohio no i może Musco. Jeśli tak jest jak piszesz i wprowadzili limity to jest to działanie absolutnie sprzeczne z logiką ,bo zamiast przyciągać graczy zniechęca ich.

Ale ja nie piję do Ciebie,Ty nie wyzywasz bitw obecnie a gdy to robiłeś natychmiast po zakończeniu tej bitwy wyzwanej przez gracza odpalałeś bitwę i nie pamiętam sytuacji żeby gali było dzień później.Dla chcącego nic trudnego.Wystarczyło by na początku eventu ustawić czas do bitwy na tydzień i skrócić go na dobę przed bitwą i tak robić po każdej bitwie.Tylko w tym celu trzeba by wziąć klawiaturę do rąk ,a po co jak wypłata i tak na konto wpłynie,tu też nie o Tobie piszę.
Wiem, że nie o mnie, ta tylko wspomnialem jak ja to robiłem. Czy były dzień później za mojej kadencji? Na pewno. Czy można o tydzień wydłużyć? tego też nie wiem. Najszybciej wyzywałem w piątki rano na niedzielę, nie sprawdzałem o ile wcześniej można wyzwać bitwę. Aczkolwiek można to sprawdzić nie widzę problemu by TWT to zrobiło.

Generalnie się zgadzam,chociaż miś to też niewypał przez to z czego składa się set rozbijający bonus.Na dobra sprawę tylko set oficera unii jest naprawdę warty uwagi.Nie wiem kto i dla czego wpuszcza nam do gry takie śmieci,jednak to się dzieje.
Dlatego napisałem, że według mojej opinii jest tak, że wpływ się nie zgadza. Ewentualnie może być tak, że ustalają ile na rok ma byc tego typu wyprzedaży.

Ja uważam,że niezależnie od zarobków pracownikowi powinno zależeć na tym ,aby to co robi było docenione.Gdyby ten człowiek który te sety wymyśla czytał opinie takie jak moja zapadł by się pod ziemię,a jeśli zna te opinie to na prawdę nie wiem co o nim myśleć.
Jak się czegoś nie lubi lub nie potrafi robić to powinno się zająć tym co nas satysfakcjonuje i co umiemy zamiast niszczyć projekt który ma ponad dekadę. Bryłkujący zawsze byli i będą,w każdej grze jest grupa wykupująca funkcje premium,nie wiem jakie to ma podłoże,być może jakiś substytut hazardu,nie wiem.
Wiesz... tu też zależy jakie sygnaly dochodzą do LCM'a z innych maretów, a takżę jakie zdanie o nim ma jego przełożony. Jeśli wykonuje swoją pracę tak, że zadowala w ten sposób przełożonego to on ma o nim dobrą opinię, jeśli cyfry sie zgadzają lub robi tak LCM by się zgadzały jeśli się nie zgadzają to po prostu tak jest i tyle. Nie wiem jak naprawdę jest, ale mogą iść taką chłodną kalkulacją: cyfry się zgadzają i tyle ich interesuje. Ale może tak nie być, to tylko moje przypuszczenia.

Nie mogę się z Tobą zgodzić.Przypomnij sobie jak to się zaczęło.Nasz TWT jeszcze za czasów Onufrego wysłał zgłoszenie ,że zbyt łatwo jest zdobyć losowanie z ostatniej puli.Najpierw liczba poszybowała z 32k waluty na 36k,następnie na 38,później na 42 i w końcu na 48k.To że losowanie za 48k mamy co 5 dni zawdzięczamy Polskiemu supportowi.
Nie pamiętam tej sytuacji, po prostu nie pamiętam. Nie wiem też kiedy weszły losowania w każdej półce za walutę eventową, a z tego co pamiętam to nie było tak od początku.

Jeśli tak jest jak piszesz i wprowadzili limity to jest to działanie absolutnie sprzeczne z logiką ,bo zamiast przyciągać graczy zniechęca ich.
Tak, było to powtarzane kilkukrotnie na tym forum.

Jeśli chodzi o nagrody za Galli, to to nie jest tak, że nagle komuś na górze coś strzeliło do głowy i pula się zmniejszyła. Nam i Wam zostało powiedziane, że nagrody mają być u nas dostosowane do standardów panujących na innych marketach. To oznacza, że na innych marketach te standardy obowiązywały już wcześniej, natomiast u nas nie były respektowane, przez co nagrody były za wysokie. Teraz jest tak, jak powinno być zawsze.

Jeśli chodzi o nagrody za Galli, to to nie jest tak, że nagle komuś na górze coś strzeliło do głowy i pula się zmniejszyła. Nam i Wam zostało powiedziane, że nagrody mają być u nas dostosowane do standardów panujących na innych marketach. To oznacza, że na innych marketach te standardy obowiązywały już wcześniej, natomiast u nas nie były respektowane, przez co nagrody były za wysokie. Teraz jest tak, jak powinno być zawsze.
A dlaczego nie możecie po prostu zignorować tego co mówią wam z góry w sprawie tych nagród? xd

Przecież nikt się nie dowie, że dajecie tutaj więcej nagród niż dają na innych marketach, bo jak oni mają nawet to sprawdzić hahahaha!

Skoro takie polecenie przyszło do naszej CM, to to każe przypuszczać, że ktoś to jednak sprawdza. (Obstawiam, że raz na x czasu, skoro zmniejszenie nagród nastąpiło dopiero teraz, ale jednak.)

Można teraz powiedzieć jaka gra takie nagrody....

A dzisiaj chyba padł rekord expa za gali,na wielu serwerach tak małego expa nie miałem od początku tej gry,nawet postaciami z około 30 lvlem wbijałem więcej.
To jest po prostu żałosne,jak nie nagrody to exp zabrany.

A dzisiaj chyba padł rekord expa za gali,na wielu serwerach tak małego expa nie miałem od początku tej gry,nawet postaciami z około 30 lvlem wbijałem więcej.
To jest po prostu żałosne,jak nie nagrody to exp zabrany.
TWT nie ma jak zabrać Ci expa za Galli, a co do programistów to musieliby nieźle się nakombinować by coś zmienić u Ciebie, o ile można tak to indywiduelanie zmienić. A co jak co widząc po zmianach w ciągu już... długiego czasu to programiści aż tak długo nad kodem nie siedzą ;)

Status
Zamknięty.