Zmiana sposobu pozyskiwania waluty eventowej oraz nagród za Gallifrey także w czasie eventów.

czy chcesz zmiany systemu rozsyłania waluty eventowej na przedmiot do otwarcia co 23h ?

• W sumie głosujących
    17
  • Ankieta zostanie zamknięta: .
Status
Zamknięty.
Przecież ja nie twierdzę że mi na złość zabrali,wszyscy którzy byli na gali zauważyli,że np na Huronie po 27 rundzie nastąpił jakiś restart i kolejna runda była za 4 minuty lub dłużej zależy kiedy kto spojrzał.Hurona obserwowałem więc wiem na pewno,na innych też coś dziwnego się stało i powywalało z bitwy.

Tak speedy,też dostałem 6k expa,z tym że na 1 słownie jednym serwerze,a nie jestem nowicjuszem ze zbutwiałą kuszą.

Przecież ja nie twierdzę że mi na złość zabrali,wszyscy którzy byli na gali zauważyli,że np na Huronie po 27 rundzie nastąpił jakiś restart i kolejna runda była za 4 minuty lub dłużej zależy kiedy kto spojrzał.Hurona obserwowałem więc wiem na pewno,na innych też coś dziwnego się stało i powywalało z bitwy.
Wiesz, napisałeś to tak jakby tak włanie było (albo ja to tak zrozumiałem). Wprost napisałeś słowo zabrać, a nie powiedzmy "dostałem mniej expa niż zwykle". Co do tego restartu to nie wiem, nie obserwowałem bitwy na Galli, nigdy tego nie robię, dla mnie to są bitwy dla nagród w których i tak nie ma szans na jakiekolwiek zgrane akcje, więc odpuszczam obserwację bitwy na rzecz czegoś innego ;)

Wiesz, napisałeś to tak jakby tak włanie było (albo ja to tak zrozumiałem). Wprost napisałeś słowo zabrać, a nie powiedzmy "dostałem mniej expa niż zwykle". Co do tego restartu to nie wiem, nie obserwowałem bitwy na Galli, nigdy tego nie robię, dla mnie to są bitwy dla nagród w których i tak nie ma szans na jakiekolwiek zgrane akcje, więc odpuszczam obserwację bitwy na rzecz czegoś innego ;)
Fusek tak to odebrałeś więc tak sobie myśl.Przed Tobą trzeba się zawsze tłumaczyć z takich pierdół że głowa mała.Jak z Tobą piszę to czasami mam wrażenie że rozmawiam ze śledczym na policji.Ja ogarniam na raz wszystkie serwery w czasie gali.Przychodzę na nie głównie dla nagród ale też można się postrzelać z najtwardszymi zawodnikami na serwerach całkowicie bez konsekwencji,nawet w obrębie sojuszów.Dodatkiem jest fajny exp który nagle stał się nie fajny.Obrażenia które miałem zawsze na poziomie kilkunastu tysięcy spadły mi na przykład do 1200 pomimo zastosowanej dodatkowo bomby.Wiem że coś mogło pierdyknąć,ale to chyba nie jest moja wina ,ani wina nikogo z graczy.To że serwery są przeciążone przez wykupowanie jak najniższej przepustowości to polityka właściciela gry i to on powinien wszelkie bluzgi przyjąć z pokorą.My,mówię w imieniu graczy bawimy się tu dając przy okazji utrzymanie InnoGames ,więc mamy prawo być traktowani fer.Skoro zrypali nawet nie z ich bezpośredniej winy powinien pójść komunikat przepraszający graczy za niedogodności.Niestety ludzie z TWT pomimo że pracują dla InnoGames (nie rozróżniam tu etatu i wolontariatu,wiedzą na co się piszą) nie czują się w odpowiedzialności w imieniu firmy przeprosić za niedogodności.To tylko kolejny przejaw ignorowania nas wszystkich.Mógł bym pisać godzinami jak jest do kitu ,ale daruję sobie .Moje pisanie i tak jest jak rzucanie grochem o ścianę a z Twojej strony zapewne wywoła otwarcie tarczy obronnej z przyzwyczajenia do supportu,ale mało mnie to obchodzi.

To napisz do supportu skoro widzisz problem i przedstaw im sprawę. A jak uważasz, że pisanie to jak grochem o ścianę, to po co tu o tym piszesz?

Skoro ja tak to zrozumiałem to ok, jeśli miałeś inne intencje to też ok, ale jeśli inni zrozumieli tak jak ja, choć nikt tego nie napisał, ale jeśli by tak było to raczej wina jest po Twojej stronie.

Śledczy z policji? Ciekawe... ale taki już jestem, zapewne to przez moje studia plus genetycznie wpojjona dociekliwość i ciekawość. JEśli Ci to też przeszkadza to proszę napisz to wprost, a postaram się nie udzielać na forum w tematach które piszesz ani nie odpowiadać na żadne Twoje posty.

Ten temat nie ma najmniejszego sensu.
W tej grze nigdy nie zostanie nic zmienione po myśli graczy.
Kupują bryłki więc wszystko gra.

PROSZĘ MODERATORA O SKASOWANIE WĄTKU.
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ GRACZY.
POZDRAWIAM.

*KONIU*
Tarfień 7
Chybione 28
Zadane 3140
Otrzymane 15
Uniknięte 28
Rundy 45

Później sprawdzę jeszcze na West Forts gdzie dokładnie stałeś, ale z samych statystyk to wygląda tak, że bardzo źle się ustawiłeś i na dodatek strzelałeś do samych unikaczy.

Status
Zamknięty.