Zmiana w wysyłaniu wiadomosci

  • Rozpoczynający wątek Kail
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz

  • Za!

    Głosy: 27 87,1%
  • Przeciw!

    Głosy: 2 6,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 6,5%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W grze the-west możemy wysyłać wiadomości do kilku graczy wpisując ich nicki po znaku ";" ale to wiemy :p
jednak jeżeli jeden z nicków przekręcimy to wywala nam na czerwono podany gracz nie został odnaleziony czy jakoś tak o ile w przypadku wysyłania wiadomości do 2-3-5 graczy to jest jeszcze znośne ale jako zaradcza sojuszu ja muszę wysyłać wiadomości do 300++ osób kiedy jakaś bitwa o fort jest wypowiadana i mnie jasna krew zalewa kiedy muszę siedzieć godzinę zęby sprawdzić komu z graczy sojuszu chciało się zakończyć grę
tak wiec proponuje aby wiadomość jeden z odbiorców nie został odnaleziony czy jak to szlo zamienić na :
"Nick_gracza nie został odnaleziony"
ewentualnie zostawić jak jest tylko żeby wiadomość wysyłała się nawet jeżeli kogoś system nie odnajdzie

+ pomysłu
-mniej nerwów przy wysyłaniu wiadomości grupowych
-mniejsze obciążenie serwerów(jak sprawdzam te 300 osób to jednak trochę to serwer obciąża)

- pomysłu
a bo ja wiem? nie wiem co tu mogło by być złego;)
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Jeżeli to ma komuś pomuc jestem na tak. Jak wysyłam do każdego osobno wiadomośc jak jest bitwa jakaś wiecie ctrl+c -> ctrl+v :p Jak najbardziej na tak. Nie wiem czy to trudne do zrobienia czy nie nie znam się na tym ale wydaje mi się, że jeżeli programiści w ogóle zrobili taką grę to to nie jest dla nich problem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie jestem ani założycielem ani adminem miasta więc mi to obojętne rozumiem tych graczy z wolniejszym łączem ale pomysł trochę zmniejszy obciążenie serwerów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś już to było. Całkiem niedawno.

Osobiście nie miałem takiej sytuacji. Ale to musi być denerwujące. Za.
 
Status
Zamknięty.
Do góry