Zmiana widoku pkt. doświadczenia po pojedynku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18336
  • Data rozpoczęcia

Jestem na:

  • TAK

    Głosy: 15 78,9%
  • NIE

    Głosy: 4 21,1%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser18336

Gość
Gość
Zmiana motywacji w pojedynkach

Witam, mam propozycję wprowadzenia widoku w saloonie ile dostaniemy expa przy mniejszej motywacji a nie tak jak jest teraz dostaję 322 expa z motywacją 100 % później wchodzę w saloon i dalej jest 322 expa a po pojedynku dostaję mniej

Myślę że projektu graficznego nie trzeba robić i każdy wie o co chodzi ;)
 

DeletedUser18336

Gość
Gość
Hmm... dobry pomysł. Może troche trzeba by go dopracować, ale jest dobry. Jestem na Tak ;P

Dopracować? To znaczy co w nim chcesz "dopracować" :) ?

Ja to potraktowałem jak błąd w grze a nie jak jakiś pomysł ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli to jest błąd w grze to w innym dziale trzeba to napisać ;P A po za tym nie wiem jak Ci wytłumaczyć co trzeba dopracować... chodzi mi o to, że powinno pisać dokładnie ile expa dostaniemy a nie ok.400 exp. Chyba, że Ci o to chodziło ;P To z góry sorry ;>
 

DeletedUser18336

Gość
Gość
Jeśli to jest błąd w grze to w innym dziale trzeba to napisać ;P A po za tym nie wiem jak Ci wytłumaczyć co trzeba dopracować... chodzi mi o to, że powinno pisać dokładnie ile expa dostaniemy a nie ok.400 exp. Chyba, że Ci o to chodziło ;P To z góry sorry ;>
Owszem o to mi chodziło by dokładnie pokazywało ile expa dostaniemy,
A że zakwalifikowałem to jako błąd w grze to taka metafora :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie jest błąd. Taki był zamiar twórców gry.

Tutaj macie skrypt, dzięku któremu widać ile dostaniemy motywacji (zrobiony przez naszego forumowego kolegę):
http://userscripts.org/scripts/show/64975

Oczywiście na nie, bo już jest coś takiego :)
 

DeletedUser18336

Gość
Gość
To nie jest błąd. Taki był zamiar twórców gry.

Tutaj macie skrypt, dzięku któremu widać ile dostaniemy motywacji (zrobiony przez naszego forumowego kolegę):
http://userscripts.org/scripts/show/64975

Oczywiście na nie, bo już jest coś takiego :)

Skrypty to skrypty, równie dobrze można by usunąć z premium automatyzacji pokazywanie jakie prace możemy wykonywać bo istnieje skrypt który to pokazuje ...

Ps. Wiem że to nie błąd gry jak już napisałem we wcześniejszym poście
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Powstał już taki skrypt, tak jak gregorius mówi, poza tym był już taki pomysł, więc raczej propozycja do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry