dyskusja Zmiany dotyczące bitew fortowych

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Suchypl, 11. Lut 2018.

Poleć tę stronę

?

Jesteś za wprowadzeniem proponowanych zmian?

Ankieta zostanie zamknięta dnia 11. Lut 2019 o 20:50.
  1. 1. TAK

24 głos(ów)
    70,6%
  2. 1. NIE

11 głos(ów)
    32,4%
  3. 2. TAK

21 głos(ów)
    61,8%
  4. 2. NIE

13 głos(ów)
    38,2%
  5. 3. TAK

28 głos(ów)
    82,4%
  6. 3. NIE

8 głos(ów)
    23,5%
  7. 4. TAK

28 głos(ów)
    82,4%
  8. 4. NIE

7 głos(ów)
    20,6%
  9. 5. TAK

11 głos(ów)
    32,4%
  10. 5. NIE

22 głos(ów)
    64,7%
  11. 6. TAK

16 głos(ów)
    47,1%
  12. 6. NIE

16 głos(ów)
    47,1%
  13. 7. TAK

26 głos(ów)
    76,5%
  14. 7. NIE

6 głos(ów)
    17,6%
  15. 8. TAK

26 głos(ów)
    76,5%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    23
    Grę na danym świecie mogą rozruszać jedynie forty, trzeba skończyć z budowaniem kościoła i ruszyć na walkę. Bitwy muszą stać się opłacalne, w grze i tak nie ma już balansu, więc za bitwy też można na spokojnie podnieść nagrody. Propozycja zmian w nagrodach za bitwy fortowe:

1. Wprowadzenie dodatkowo kopert z obligacjami za bitwy (obligatoryjnie dla każdego lub losowo dla każdego), które trwają minimum 50 rund (limit 50 rund jest ważny, by za fejki nie dostawać obligacji w kopertach). Za mały fort koperta z 20 obligacjami, za średni 25 obligacji a za duży 40 obligacji.
    2. Dodanie punktów weterana za bitwy, nie przeginając połowę ilości obligacji, którą się otrzymało za bitwę (nie licząc kopert).
    3. Podniesienie maksymalnego doświadczenia do 12 000 (z dużym współczynnikiem bycia online we wzorze wyliczającym zdobyte punkty).
    4. Dodanie możliwości zdobycia losowych wzmocnień (coś w stylu Flakonik życia, Kawa, itp. np. nowych z cyrku oraz Zdobyta skrzynia).

5. Ze względu, że na światach jest dużo gotówki można by wprowadzić podczas zapisu możliwość wpłacenia waluty, która całej drużynie dodawałby pewien bonus. Przykładowo 5 progów 50k, 100k, 200k, 300k, 500k i kolejno: +5% do absorpcji, +5% do dmg, +5 do obrony, +5 do ataku, +25% obligacji/pkt weterana (za wpłacone 500k było by odpalone 5 dopalaczy).
    6. Zniesienie blokady zakupów oraz przebierania się po starcie bitwy (dobra bitwa trwa ponad godzinę, po omdleniu nie ma co robić a tak można by handlować lub grać przygody).
    7. "Konkurs na nowe zadanie"/Zadanie związane z podniesieniem lvl oraz bonusów "Złotego Zestawu" ( Złota szabla, Złoty Colt, Złota strzelba).
    8. Dodanie kolejnych osiągnięć za walki fortowe.

Zatem można dyskutować, obligacji nigdy za dużo. W SHOP są przedmioty na które tysiące obligacji jest potrzebne...

2. Filip126

Filip126 Blada Twarz

Docenione treści:
    4
    Wszystko jest pożyteczne i na plus z wyjątkiem punktu 5, kompletna bzdura :D

3. SuperKrzyś

SuperKrzyś

Docenione treści:
    1
    Brakuje Ci opcji 8. NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    23
    ograniczenia ankiety :)

taka fantazja, by drużyna coś wspólnie mogła jeszcze zrobić he he

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Lut 2018
  5. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    85
    Hmmm... Jak dla mnie słaby pomysł jeśli chodzi o wpłacanie $ przez graczy... lepszym rozwiązaniem byłby wpłaty przez miasto.

6. Major.Tom

Major.Tom Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Dodałbym bitwe fortową do zadań dziennych ; skoro sa 3 pvp z bandytami , przygoda to i bitwa fortowa powinna być

7. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    23
    zapomniałem o tym - bardzo dobry pomysł

8. HondzianNs1

HondzianNs1

Docenione treści:
    12
    1. Jak najbardziej
    2. Jak za bitwy mają być VP to za przygody powinny być oup. Pomysł na nie :)
    3. Jak najbardziej,ale wzór musiałby być bardziej przychylny dla pp,bo obecnie pp bardzo ciężko o zdobycie 6k expa.
    4. Jak najbardziej,ale bez zdobytej skrzyni
    5. Bez komentarza
    6. Jak bitwą ma pomóc granie w przygody oraz handlowanie?
    7. Temat rzeka
    8. Jak najbardziej

9. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    45
    Parę punktów mnie przekonuje ale np. 1 i 4 gryzą się, za dużo byłoby za bitwy.
    Punkty weterana.... no ok, ale z takim zaznaczeniem jakie napisałeś.
    Co do podniesienia expa ja najbardziej za.
    Punkt 5 - nie przesadzajmy.
    Punkt 6 może się nieco gryźć ale jak nie będzie przeszkód w kodzie gry to nie mam nic przeciwko.
    Punkt 7 - zdecydowanie jestem za przywróceniem siły złotka.
    ostatni punkt- zdecydowanie za, np. omdlej 1000 graczy, wygraj 1000 bitew itp.

10. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    23

a tam za dużo za bitwy, obligacji ile by nie było jest zawsze za mało a i tak przecież koperty padają wszędzie, każdy event, dynie, śnieżki... podobnie odnowienie hp/energii... przecież są co chwilę, sam mam ich kilkadziesiąt... ale komuś może też brakować

nagrody za forty trzeba dowartościować (każdy gracz aktywny to powie) a zmiana przyciągnie jeszcze tych mniej aktywnych na nowo na forty, chyba żę IG nie chce by aktywność na fortach wzrosła (a chyba nie chce skoro tyle lat nic nie robią poza zmianą ilości expa)

11. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    45
    Wtedy trzeba też pomyśleć nad dowartościowaniem pojedynków.Nie można jednej aktywności dawać tyle, a inne omijać. Nie jestem na nie przy zwiększeniu nagród za bitwy, ale w tym wypadku trzeba tak pojedynki, jak i przygody, a przede wszystkim pracki dowartościować.