Zmiany fortowe - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser33299

Gość
Gość
Ale, że na events.the-west.net nadal to testują i narzekają na brak balansu a u nas tak o wprowadzane są ?
 
max(0, (min(umiejętność1, dowodzenie, celowanie)^0.8
To jest dobre - szukamy maximum funkcji przy liczbie 0, TU WYLICZAMY LICZBĘ PO PRZECINKU, tylko że jeszcze potem musimy spotęgować całość. No i na koniec maksimum XDDDD
Pytanie czym jest umiejętność1 też XD
 

DeletedUser27947

Gość
Gość
ok. Może ktoś wpisać ten wzrór w przystępnej postaci? Bo, jak na razie , to dla mnie nic nie znaczy. Niewiadome, mam sam wypełniać?
 
ok. Może ktoś wpisać ten wzrór w przystępnej postaci? Bo, jak na razie , to dla mnie nic nie znaczy. Niewiadome, mam sam wypełniać?
CRTL+C
CRTL+V

Nie wymagaj od szefostwa czynów, których sami pojąć nie potrafią.

Pozdro Artek, brakuje takich ludzi na nowym świecie ;)
albo zaraz :eek:

to nas brakuje na starych światach....
 
Dobry wieczór.
A ja mam nieco inne pytanie.

Kiedy poszukiwacz przygód zostanie nieco wzmocniony? :)
Kiedyś po aktualizacji oberwał robotnik, i stał się najgorszą klasą fortową.
Teraz robotnik dostał wzmocnienie aż nad to, oberwał za to poszukiwacz i uważam że szansa na włączenie bonusu poszukiwacza, powinna być nieco większa.
Bo jednak była to klasa do blokowania sektorów, a teraz co? bob budowniczy aka robotnik ubierze się pod full hp, rozda sobie umiejętności cel/unik gdzie ma za premium +50% więcej do uniku i cela w bitwie o fort, to jest to postać do wszystkiego. Robotnik teraz zadaje tyle obrażeń co zawadiaka, gdzie zawadiaka wali w tym kryty, robotnik nie musi, bo przeważnie cały czas trafia. Po wzmocnieniu robotnik dobrze operowany, może zastąpić zawadiakę i poszukiwacza przygód, a przecież nie o to chodzi :) Czasy się zmieniają, nowe zestawy, nowe bonusy dochodzą, nie proszę o osłabienie robotnika, tylko o zainteresowanie się pozostałymi klasami. Żołnierzowi również przydałoby się trochę zwiększyć bonus, jaki daje od dowodzenia innym, bo kiedyś bardzo wiele to znaczyło.
Zmniejszyć znaczenie dowodzenia, które miało zwiększać celowanie i unik, a nie zastępować celowanie i unik. :) Oczywiście to tylko moja opinia.
Fajnie że gra się rozwija, tylko niechajby tak za to, by każda klasa postaci znowu była wyjątkowa i unikatowa. To samo bonus do wydropienia produkt/przedmiotu u poszukiwacza powinien być odrobinę podniesiony. Bo teraz w tych nowych zestawach w jakich mamy, tej różnicy nie ma. BO wystarczy założyć jakiś zestaw itd, i mieć dużo większy bonus do dropu, który może mieć każda klasa.
Tak sobie myślę.. Może by tak poszukiwaczowi dać drugi bonus fortowy 15/30% więcej do posiadanej absorpcji?
To już sami przemyślcie.

Pozdrawiam.
 
no nie wiem jak ten wzor można byłoby skrócić, chyba przez stworzenie kalkulatora gdzie po prostu wpisujesz cyferki...
Set Livingstona
150lvl - 150 cech oraz 450umek
75 zręczność
75 sprawność
300 punkty życia
75 chowanie
75 zakładanie

Pod podanym wzorem wartości dla przykładu.

Niby każdy mądry w gadce a przecież to gra, w którą grają dzieci więc wysilenie się przez administrację powinno być naturalne a nie wymuszone.

:|
 
Status
Zamknięty.
Do góry