Zmiany fortowe - dyskusja

Status
Zamknięty.
@Lenka222 @Ken Block
Proszę przekażcie tam wyżej że śmieszny bonus zawadiaki jest ewidentnie do zmiany.Chłopki z 40lv w ciuchach z krawca i łukiem potrafią strzelać kryty na zawołanie w żołnierzy 120lv+ z full eq livinga.Co śmieszne tacy gracze mają większą szansę na kryta niż na oddanie normalnego strzału.Widać to bardzo dobrze na Pensylwanii gdzie randomy, bo inaczej takich ludzi nie moge nazwać walną kryta od tego max Hp a później przez 20 następnych rund ani jednego celnego strzału.Proszę zróbcie coś, bo mi i innym żołnierzom serce pęka a psycha siada...Nie po to człowiek wbija poziomy, robi ekwipunek żeby zrobić sobie jakąś przewage nad innymi a jak przychodzi bitwa to jakiś random bez eq i ci pluje w twarz.
 
Mamy w planach pracę nad zmianami w klasach postaci. Jednak obecnie zmieniamy typowo wzory fortowe. Wszelkie pomysły na ten temat są dla nas ważne i będziemy mogli wziąć je pod uwagę w odpowiednim momencie ;)

@Lenka222 @Ken Block
Proszę przekażcie tam wyżej że śmieszny bonus zawadiaki jest ewidentnie do zmiany.Chłopki z 40lv w ciuchach z krawca i łukiem potrafią strzelać kryty na zawołanie w żołnierzy 120lv+ z full eq livinga.Co śmieszne tacy gracze mają większą szansę na kryta niż na oddanie normalnego strzału.Widać to bardzo dobrze na Pensylwanii gdzie randomy, bo inaczej takich ludzi nie moge nazwać walną kryta od tego max Hp a później przez 20 następnych rund ani jednego celnego strzału.Proszę zróbcie coś, bo mi i innym żołnierzom serce pęka a psycha siada...Nie po to człowiek wbija poziomy, robi ekwipunek żeby zrobić sobie jakąś przewage nad innymi a jak przychodzi bitwa to jakiś random bez eq i ci pluje w twarz.

Być może coś z tym faktem zostanie zrobione, kiedy nadejdzie kolej na rebalans klas postaci. Na ten moment jednak skupmy się na zmianach, jakie zaszły we wzorach fortowych. Wydaje mi się, że to dobry początek prac związanych z bitwami fortowymi i miło by było, jakbyście ocenili to fachowym okiem. @WonLamusie jesteś bardzo dobrym fortowcem i fajnie, jakbyś ocenił zmiany, jakie zaszły do tej pory.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Być może coś z tym faktem zostanie zrobione, kiedy nadejdzie kolej na rebalans klas postaci.
rebelans albo równowaga czy jak wolisz rebalans zależy od opini graczy dla tego są ważne Wasze opinie
Szkoda że projekt jest wcielony w życie a to tylko parodiaI:)Wasza opinia nie ma znaczenia chodzi jedynie o poprawki w systemie
 
@Lenka222 @Ken Block
Proszę przekażcie tam wyżej że śmieszny bonus zawadiaki jest ewidentnie do zmiany.Chłopki z 40lv w ciuchach z krawca i łukiem potrafią strzelać kryty na zawołanie w żołnierzy 120lv+ z full eq livinga.Co śmieszne tacy gracze mają większą szansę na kryta niż na oddanie normalnego strzału.Widać to bardzo dobrze na Pensylwanii gdzie randomy, bo inaczej takich ludzi nie moge nazwać walną kryta od tego max Hp a później przez 20 następnych rund ani jednego celnego strzału.Proszę zróbcie coś, bo mi i innym żołnierzom serce pęka a psycha siada...Nie po to człowiek wbija poziomy, robi ekwipunek żeby zrobić sobie jakąś przewage nad innymi a jak przychodzi bitwa to jakiś random bez eq i ci pluje w twarz.

Taka magia zawy, na Pensy w 2 rundach dostałem 3 kryty od ludzi co pierwszy razy ich widzę na bitwie. A prawda w tym jest jakaś. Na tamtej bitwie chyba nie dostałem żadnego kryta od fortowca a oni mnie na spokojnie zbili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry