Zmiany w fortach

Planowane zmiany fortowe - Dev blog
(06.03.2024 godz. 18:27)
Nasz programista zaplanował pewne zmiany fortowe? Zainteresowany? » więcej informacji

Czy te ogłoszenie to jakieś przygotowanie do 1 kwietnia, czy rzeczywiście jakieś zmiany są planowane? Kiedy ewentualnie ich suplementacji można się spodziewać na polskich serwerach?

Swoją drogą wprowadzenie numeracji sektorów na bitwach fortowych po kilkunastu latach grania w forty idealnie obrazuje w jakim miejscu jesteśmy.
Jeszcze, żeby te nazwy pokryły się z nazwami, których my gracze używamy :p
 
Planowane zmiany fortowe - Dev blog
(06.03.2024 godz. 18:27)
Nasz programista zaplanował pewne zmiany fortowe? Zainteresowany? » więcej informacji

Czy te ogłoszenie to jakieś przygotowanie do 1 kwietnia, czy rzeczywiście jakieś zmiany są planowane? Kiedy ewentualnie ich suplementacji można się spodziewać na polskich serwerach?

Swoją drogą wprowadzenie numeracji sektorów na bitwach fortowych po kilkunastu latach grania w forty idealnie obrazuje w jakim miejscu jesteśmy.
Jeszcze, żeby te nazwy pokryły się z nazwami, których my gracze używamy :p

Serio to ktoś zaplanował, natomiast zadanie raczej ich przerośnie i będzie, jak z nowymi mapami na przygodach. Najwyżej dodadzą numerki sektorów na mapę, co akurat jest spoko
 

Arku1999

Blada Twarz
Hej,
w mojej ocenie uważam, że koncept z dodatkowym "wspomagaczem" dowodzenia dla Generałów jest bardzo trafnym wyborem. Rozpisując ten motyw na plusy i minusy znajdziemy tu raczej więcej plusów. :)

Odnośnie numeracji sektorów to nie powiem ale mega mnie rozbawiło to, że dopiero po tylu latach używania mapek ze stronek wpadli na pomysł żeby ponumerować nam sektory bezpośrednio w grze śmieszne, aczkolwiek również pomocne.

Natomiast, jeśli miałbym się odnieść co do zarządzania graczami offline podczas bitwy no to jest to jednak dość kontrowersyjne. Odmieni to na pewno baaaaardzo bitwy fortowe na światach.

Podsumowując - nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że co do uwag, poprawek, ew. korekt w/w update'u Administracja będzie brała pod uwagę sugestie graczy, bo to właśnie dla nich to wszystko powstaje.
 
Serio to ktoś zaplanował, natomiast zadanie raczej ich przerośnie i będzie, jak z nowymi mapami na przygodach. Najwyżej dodadzą numerki sektorów na mapę, co akurat jest spoko
Czyli skopiują kod 6 letniego skryptu który każdy kto chodzi na forty ma zainstalowany xD. Rzeczywiście potężne zmiany fortowe wymagające ciężkiej pracy.
 
Do góry