zaakceptowany Zmiany w pasku znajomych

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika KANUTO, 1. Lis 2014.

Poleć tę stronę

?

Czy podoba ci się pomysł ?

1. Tak

90,2%
  2. Nie

9,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KANUTO

KANUTO

Docenione treści:
    2
    Każdy ma sporo znajomych , szczególnie podczas loterii ale i po niej zostają tam ludzie.
    Jak wiadomo każdy ma wgląd tylko do swojego miasta aby zobaczyć kto ma urlop lub czerwoną kropkę.

Chodzi mi o to aby w pasku znajomych tez się pojawiały informację że ktoś ma urlop , jest zbanowany czy ma czerwoną kropkę.

Teraz mamy tylko info o obecności online lub offline.

W czym nam graczom pomoże taka zmiana.

Mianowicie w czasie loterii sprawdzanie 100 graczy trochę by trwało a widząc n pasku znajomych ze ktoś nie jest aktywny w grze (patrz wyzej ) można szybko taką osobę usunąć z listy robiąc miejsce dla aktywnych graczy.
    Sam wczoraj robiłem porządki w liście znajomych i trafili mi się tm zbanowani, z urlopami którym wysyłałem niepotrzebnie aksamitki do loterii.

Zapraszam do głosownia.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 9. Kwi 2015
  2. dersar

dersar

Docenione treści:
    1
    Pomysł dobry, można też dodać inna opcje zaznaczam wszystkich przyjaciół i jednocześnie wysyłam bonusy.
    Można też zmienić aby bonus był przyznawany w momencie wysłania do przyjaciela wtedy gracz wie że bonusy zbiera dla siebie i regularnie wysyła.
    Teraz trzeba liczyć że przyjaciel wyśle a jak go niema , ma bana jest an urlopie itp.

3. RustiVigo

RustiVigo Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Kazdy podobno może miec 100 znajomych. Nie prawda kazdy mam 99 znajomych bo jednym z nich jestemy my sami. I na co mi znajomosc ze samym soba skoro nie moge sobie wysłac petard kwiatkow czy rózgi :D

4. AllOfThem

AllOfThem

Docenione treści:
    6
    Etriel, nie chce ci się tłumaczyć pomysłu, czy jest do bani z innego powodu?

Masz prawo do głosu, ale o ile dobrze pamiętam, twoja aktywność i biegłość w grze pozostawiają wiele do życzenia.

Znamy już opinie popierające, a także zostało to dobrze uzasadnione przez pomysłodawcę. Chętnie jednak posłuchamy o wadach tego rozwiązania, bo musi coś być nie tak, że kilkudziesięciu graczy nie widzi wad rozwiązania, a jednak coś jest źle.

Ostatnio edytowane: 3. Gru 2014
  5. Etriel

Etriel Zespół The West

Docenione treści:
    100
    Kiedyś wspominałam, że moją opinię będę pisać na końcu, dlaczego? Ponieważ nie chcę aby pozostałe osoby sugerowały się moim zdaniem. Jednak obiecałam Wam, że będę odpowiadać w ankiecie wcześniej, jeśli jest mocne Nie lub Tak.

Dlaczego :"Nie"
    Odpowiedź jest prosta.
    To czy osoba ma urlop - jeszcze by może przeszło, choć uważam że jest nadużycie. Możecie to sprawdzić - trochę więcej klikania. Ale już z Banem jest lekka przesada. Po co Wam taka informacja? A TWT nigdy nie zgodzi się na upublicznienie informacji o banie w taki sposób. Pamiętajmy, że wśrod znajomych, mamy nie tylko członków miasta.

6. KANUTO

KANUTO

Docenione treści:
    2
    Przede wszystkim po to żeby taką osobę szybko zauważyć bez konieczności przeglądania wszystkich znajomych i usunięciu jej. Co się przyda w trakcie loterii.

Podsumowując zdecydowana większość głosów na TAK . Co dalej z tym zrobi support ?

7. Komoran

Komoran

Docenione treści:
    1
    Nie chcę mi się robić ss, ale takie informacje są udostępniane...
    Są 3 statusy: aktywny, urlop, zablokowany.
    Więc w czym problem?

8. Bartosz86

Bartosz86

Docenione treści:
    0
    Ja moich znajomych szanuję i nie chcę by ktoś zniknął z listy, gdy tylko dostanie bana(na). Zawsze możesz sobie przeglądać listę raz na tydzień czy jakoś i wyrzucać osoby które Tobie nie odpowiadają...

Wszystkie te statusy masz dopiero gdy wybierzesz profil gracza (lub jesteś z nim w mieście, to widzisz aktywny / urlop).
    Lecz w tym projekcie jeszcze był pomysł na prezentację statusów aktywności gry (aktywny, 2 dni poza i 7 dni poza TW) - co stanowczo nie wejdzie by nie było wykorzystywania paska do bicia w pvp graczy którzy się nie logują.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.