zaakceptowany Zmiany w premium automatyzacji

25 prac po 15s z premium automatyzacji


  • W sumie głosujących
    40
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Witam szanownych graczy,

Dużo ostatnio pada propozycji odnośnie gry ale żadna nie ma większego sensu więc przychodzę ja cały na biało. Odkąd podniesione zostały lvle maksymalne i okazało się że jednyą opcją na w miarę szybki przyrost jest katowanie pracek 15s (rip dobby2) lub posiadanie miliarda mikstur z expem (pozdrawiam wintera) to te 9 pracek na premce jest męczące. Moja propozycja to rozszerzenie premium automatyzacji aby pozwalało ustawić prace w takim układzie:
9x 1 godzina
15x 10 minut
25x 15 sekund
Możliwość ustawienia 25 prac po 25s bardzo ułatwiła by wbijanie expa bez powodowania u graczy nudności i oczopląsu.

Pozdrawiam wasz kochany Theorampole
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Witam szanownych graczy,

Dużo ostatnio pada propozycji odnośnie gry ale żadna nie ma większego sensu więc przychodzę ja cały na biało. Odkąd podniesione zostały lvle maksymalne i okazało się że jednyą opcją na w miarę szybki przyrost jest katowanie pracek 15s (rip dobby2) lub posiadanie miliarda mikstur z expem (pozdrawiam wintera) to te 9 pracek na premce jest męczące. Moja propozycja to rozszerzenie premium automatyzacji aby pozwalało ustawić prace w takim układzie:
9x 1 godzina
15x 10 minut
25x 15 sekund
Możliwość ustawienia 25 prac po 25s bardzo ułatwiła by wbijanie expa bez powodowania u graczy nudności i oczopląsu.

Pozdrawiam wasz kochany Theorampole

Zestawienie kosztów i ilości prac, wg czasu trwania. (wartości dla max energii)

Długość pracy
15 sekund​
10 minut​
1 godzina​
Koszt pracy
1​
5​
12 (10)​
Energia / Ilość prac bzP*
100 / 100​
100 / 20​
100 / 8,333 (10)​
Energia / Ilość prac zP* srs*
150 / 150​
150 / 30​
150 / 12,5 (15)​
Kolejka prac bzP* / zP* auto*
4 / 9​
4 / 9​
4 / 9​
Ilość zużytej energii bzP* / zP*
4 / 9​
20 / 45​
48 / 108​
Kolejka prac bzP* / zP* auto* wg Autora
4 (5) / 25​
4 (5) / 15​
4 (5) / 9 (12)​
Różnica w długości kolejki (%) bzP* / zP* wg Autora
0 (25) / 177.78​
0 (25) / 66.67​
0 (25) / 0 (33.33)​

LEGENDA:
bzP* - Bez premium.
zP* - Z premium.
*srs - Szybsza regeneracja sił.
*auto - Automatyzacja.
*czerwony - Moje propozycje.



Jeżeli powiększamy liczbę slotów dla prac 15s i 10m, to dlaczego nic nie zmieniamy dla prac 1h oraz wartości bazowych bez premium ???
Proszę zauważyć, że zmiana tylko jednego składnika pociąga za sobą zmianę / uwzględnienie, pozostałych.
Myślę, że dla prac 1h wzrost o 3 sloty byłoby adekwatne do propozycji, co daje 33.33%, oraz obniżenie kosztu pracy o 2 pkt energii.
Należałoby, także zwiększyć wartości bazowe bez premium o 25%, czyli zamiast 4 slotów dać 5.

Pomysł wymaga dopracowania i do tego czasu wstrzymam się z oddaniem głosu.
 
Zestawienie kosztów i ilości prac, wg czasu trwania. (wartości dla max energii)

Długość pracy
15 sekund​
10 minut​
1 godzina​
Koszt pracy
1​
5​
12 (10)​
Energia / Ilość prac bzP*
100 / 100​
100 / 20​
100 / 8,333 (10)​
Energia / Ilość prac zP* srs*
150 / 150​
150 / 30​
150 / 12,5 (15)​
Kolejka prac bzP* / zP* auto*
4 / 9​
4 / 9​
4 / 9​
Ilość zużytej energii bzP* / zP*
4 / 9​
20 / 45​
48 / 108​
Kolejka prac bzP* / zP* auto* wg Autora
4 (5) / 25​
4 (5) / 15​
4 (5) / 9 (12)​
Różnica w długości kolejki (%) bzP* / zP* wg Autora
0 (25) / 177.78​
0 (25) / 66.67​
0 (25) / 0 (33.33)​

LEGENDA:
bzP* - Bez premium.
zP* - Z premium.
*srs - Szybsza regeneracja sił.
*auto - Automatyzacja.
*czerwony - Moje propozycje.



Jeżeli powiększamy liczbę slotów dla prac 15s i 10m, to dlaczego nic nie zmieniamy dla prac 1h oraz wartości bazowych bez premium ???
Proszę zauważyć, że zmiana tylko jednego składnika pociąga za sobą zmianę / uwzględnienie, pozostałych.
Myślę, że dla prac 1h wzrost o 3 sloty byłoby adekwatne do propozycji, co daje 33.33%, oraz obniżenie kosztu pracy o 2 pkt energii.
Należałoby, także zwiększyć wartości bazowe bez premium o 25%, czyli zamiast 4 slotów dać 5.

Pomysł wymaga dopracowania i do tego czasu wstrzymam się z oddaniem głosu.
Po co jeszcze premiować osoby logujące się dwa razy dziennie żeby ustawić prace, wystarczy im kościół który daje tyle expa że totalne boty są w topkach serwerów
 
Lol, a chłopy nadal się łudzą, że coś z propozycji zostanie wprowadzone.

@XIUXIU , jak oceniasz propozycję kolegi z Iro?
Niech działają, ja nie zamierzam torpedować wszystkiego jak oni. Raczej bym się skłaniał ku modernizacji i ulepszenia propozycji , ale dobry początek i baza tematu jest. Chodź wiadomo, że to zostanie prawie niezawuwazone, warto próbować. Faktycznie dodatkowe Premium na zwiększona ilość prac mogło by być korzystniejsze, klikanie jest czasochłonne. Przykładowo klikam pracki po 15 s w tym samym czasie mam przygodę i muszę specjalnie ustawiać już na 10m to w przygodzie powinna być możliwość dalszego klikania pracek po 15s, a nie można.
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Po co jeszcze premiować osoby logujące się dwa razy dziennie żeby ustawić prace, wystarczy im kościół który daje tyle expa że totalne boty są w topkach serwerów
Ja loguje się dwa razy dziennie rano i wieczorem po pracy i co w tym złego ? Rano klikam pracki po 1h, wieczorem idę na 2h do hotelu i klikam na noc pracki, rano doklikuje do pełnej kolejki i cykl się zamyka, czy to znaczy że jestem botem / mulciakiem ? Zdecydowałem się tak grać i to mi się sprawdza, a po za tym to nie jedyna gra w jaką klikam.
 
Ja loguje się dwa razy dziennie rano i wieczorem po pracy i co w tym złego ? Rano klikam pracki po 1h, wieczorem idę na 2h do hotelu i klikam na noc pracki, rano doklikuje do pełnej kolejki i cykl się zamyka, czy to znaczy że jestem botem / mulciakiem ? Zdecydowałem się tak grać i to mi się sprawdza, a po za tym to nie jedyna gra w jaką klikam.

Nie, grasz jak leśny dziad.

1685795897654.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry