Zmiany w strukturze zespołu The West

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze The West,

Jak mogliście zauważyć, w obsłudze gry, forum i wiki zaszły istotne zmiany. Niektóre osoby opuściły team, w tym Onufry, community manager gry.
W imieniu InnoGames pragnę zapewnić, że nie wpłynie to na bieżącą obsługę projektu.

Korzystając z okazji pragnę podziękować Onufremu oraz pozostałym członkom teamu za długotrwałą i owocną współpracę z firmą.
W najbliższym czasie poznacie nowego community managera (moja rola ma charakter tymczasowy), który przejmie opiekę nad The-West.pl.

Pozdrawiam serdecznie!
Bartek :mel:

Drodzy Gracze The West,

Dziś opiekę nad Wami przejmuje nowy community manager :). Magda działała do tej pory w Plemionach, innej grze naszej firmy, jako moderator i zarazem supporter. Posiada także szerokie doświadczenie związane z prowadzeniem projektów i zespołów.

Życzę Magdzie powodzenia w nowej roli i owocnej współpracy zarówno z InnoGames jak i z Użytkownikami The-West.pl.

Ze swojej strony także dziękuję za czas, który dane mi było tutaj spędzić i dziękuję całemu Teamowi The West (zarówno regularnym członkom jaki i tymczasowym) za wszelką udzieloną pomoc.

Pozdrowienia!
Bartek :mel:

Ostatnia edycja:

Etriel

Członek obsługi gry
Drodzy Gracze,

Z przyjemnością pragnę poinformować, że funkcję Community Managera polskiej wersji The West przejmuje dziś nasza członkini teamu, Milena! Jestem przekonana, że odnajdzie się w swojej nowej roli wyśmienicie. Milenie dziękuję za podjęcie się tego zadania i z całego serca życzę powodzenia! :)

Ponieważ Community Manager może być tylko jeden, oznacza to także moje ustąpienie z dotychczasowej funkcji z końcem stycznia. Pozostanę w polskim zespole jeszcze kilka tygodni, w roli doradcy, a następnie skupię się na innych obowiązkach związanych z community managementem The Westa w InnoGames.
Będę jednak bardziej aktywna na forum, by móc dyskutować z Wami na temat Waszych pomysłów, sugestii i opinii.

Pozdrawiam serdecznie! :)
Magda

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

z ogromną przyjemnością witam Was jako nowy Community Manager. Większość z Was zdążyła już mnie poznać na czatach i w supporcie.

Ze swojej strony bardzo dziękuję Magdzie za zbudowanie tak wspaniałej społeczności graczy oraz pracę włożoną w rozwój gry. Równocześnie wierzę, że wraz z zespołem sprawimy, że wysoko postawiona poprzeczka pozostanie na tym samym lub wyższym poziomie, a Wy gracze będziecie zadowoleni z gry.

Pozdrawiam serdecznie,
Lenka

Status
Zamknięty.