Zmiany w strukturze zespołu The West

Status
Zamknięty.
Drodzy Gracze The West,

Jak mogliście zauważyć, w obsłudze gry, forum i wiki zaszły istotne zmiany. Niektóre osoby opuściły team, w tym Onufry, community manager gry.
W imieniu InnoGames pragnę zapewnić, że nie wpłynie to na bieżącą obsługę projektu.

Korzystając z okazji pragnę podziękować Onufremu oraz pozostałym członkom teamu za długotrwałą i owocną współpracę z firmą.
W najbliższym czasie poznacie nowego community managera (moja rola ma charakter tymczasowy), który przejmie opiekę nad The-West.pl.

Pozdrawiam serdecznie!
Bartek :mel:
 
Drodzy Gracze The West,

Dziś opiekę nad Wami przejmuje nowy community manager :). Magda działała do tej pory w Plemionach, innej grze naszej firmy, jako moderator i zarazem supporter. Posiada także szerokie doświadczenie związane z prowadzeniem projektów i zespołów.

Życzę Magdzie powodzenia w nowej roli i owocnej współpracy zarówno z InnoGames jak i z Użytkownikami The-West.pl.

Ze swojej strony także dziękuję za czas, który dane mi było tutaj spędzić i dziękuję całemu Teamowi The West (zarówno regularnym członkom jaki i tymczasowym) za wszelką udzieloną pomoc.

Pozdrowienia!
Bartek :mel:
 
Ostatnia edycja:
Drodzy Gracze,

Z przyjemnością pragnę poinformować, że funkcję Community Managera polskiej wersji The West przejmuje dziś nasza członkini teamu, Milena! Jestem przekonana, że odnajdzie się w swojej nowej roli wyśmienicie. Milenie dziękuję za podjęcie się tego zadania i z całego serca życzę powodzenia! :)

Ponieważ Community Manager może być tylko jeden, oznacza to także moje ustąpienie z dotychczasowej funkcji z końcem stycznia. Pozostanę w polskim zespole jeszcze kilka tygodni, w roli doradcy, a następnie skupię się na innych obowiązkach związanych z community managementem The Westa w InnoGames.
Będę jednak bardziej aktywna na forum, by móc dyskutować z Wami na temat Waszych pomysłów, sugestii i opinii.

Pozdrawiam serdecznie! :)
Magda
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

z ogromną przyjemnością witam Was jako nowy Community Manager. Większość z Was zdążyła już mnie poznać na czatach i w supporcie.

Ze swojej strony bardzo dziękuję Magdzie za zbudowanie tak wspaniałej społeczności graczy oraz pracę włożoną w rozwój gry. Równocześnie wierzę, że wraz z zespołem sprawimy, że wysoko postawiona poprzeczka pozostanie na tym samym lub wyższym poziomie, a Wy gracze będziecie zadowoleni z gry.

Pozdrawiam serdecznie,
Lenka
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Drodzy gracze,

Od dziś funkcję Community Managera polskiej wersji The West przejmuje Ania, którą znacie pod nickiem Patelkowa. Dziękuję Ani za podjęcie się tego wymagającego zajęcia! Witaj na nowym stanowisku!

Dla Was jako dla graczy nie oznacza to dużych zmian. W zespole pozostanę do końca lutego, aby wspomóc Anię w początkach jej pracy. Później odejdę z zespołu, aby skupić się na innych obowiązkach. Po prawie 7 latach z Wami jest trudna, jednakże konieczna decyzja. Dziękuję za ten czas, który mogłam z Wami tu spędzić <3

Lenka
 
Status
Zamknięty.
Do góry