dyskusja Zmiany z otwieraniem nowych serwów

Zmiany w otwieraniu nowych światów

  • Tak, zmiany na jesień, okresy wrzesień-październik-listopad-grudzień

    Głosy: 24 33,8%
  • Tak, zmiana na sylwester

    Głosy: 5 7,0%
  • Nie, bez zmian, niech inno otwiera jak chce

    Głosy: 4 5,6%
  • Tak, otwieranie światów nowych co 2-3 lata

    Głosy: 59 83,1%
  • Nie, co roku bez zmian

    Głosy: 4 5,6%

  • W sumie głosujących
    71
Otwieranie światów doprowadziło do tego, że gra pustoszeje.
Tyle było pisane, przestańcie co roku w maju otwierać nowe światy to teraz INNOGAMES macie po własnej tyłek
Sami se odbieracie możliwości zarobku, moje bryłkowanie nawet zleciało o 80%

Jeśli nadal zamierzacie otwierać te nowe serwy mimo ostrzeżeń od nas polaków weteranów, to pożegnamy sie, pozostanie tu z 30 starych godzilli któzy zapłacą może z te 320 zł na rok

MUSICIE wbić sobie do głowy, że nie możecie walić tak rok w rok nowe światy nie udostępniając MINIMUM z 5-6 serwów do migracji i jej likwidacji

Jeśli mamy znowu oczekiwać pl 28 w przyszłym roku, to proponuję zmienić datowanie jego otwarcia. Widzicie co sie dzieje już na RPIMOND i bardzo mnie to cieszy. To, że wy gry nie zamkniecie to ja dobrze o tym wiem, bo gra jest w wielu wersjach językowych nie tylko u nas, z tym, że MY płacimy konkretne pieniądze a nie jakieś grosiki.

Otwieracie serwy w najgorszym momencie jaki można dać - maj. Każdy wtedy chce wyjść na dwór, poczuć wiosnę, nasadzić cebuli skosić trawe, a wy naciągacie graczy do siedzenia w domu bo wam sie otwierać nowego serwa zachciało.

Zmiany dla nas weteranów już, należy zrobić. Bo na palcach można liczyć młodych ludzi co z tornistrem króla lwa idzie do szkoły. Tu są stare pieczarki już, a nie młodziki z mlekiem pod nosem

Po 1, należy otwieranie światów mocno zmniejszyć, powinno być raz na 2-3 lata a nie co rok
Po 2, należy zmienić datowanie, nie w maju - sraju baju a na jesień, np wrzesień listopad czy nawet początek grudnia. Nowy świat powinien być otwierany na Sylwestra, jako nowy rok to i nowy świat w prezencie dla graczy i nie co rok a co 2-3 lata

Warto by było aby ta dyskusja dotarła do innogames na co licze, że Lenka zadziała. Jak wy w PL zarządzający tę grą olejecie o co proszą gracze, to sami zrypiecie finalnie te gre, że zostanie tylko z 30 graczy w tym zapewne ja bez bryłkowania już
 
Zmiana daty otwieranych serwerów jak najbardziej na tak !Co do migracji i likiwidacjii serwów z bólem serca na tak (bo pewnie ruszą Dakote :( ).Lecz już było wiele takich postów co nic nie zmieniły,może chociaż przy dacie nowych serwerów coś się zmieni ... ;)
 
komentarz raczej zbędny, tyle razy były poruszane podobne tematy.

Schemat utarty od lat:

1. Nowy świat
2. Nowy ranking
3, Gracze walący konia do panteonu
 

zartas

Członek obsługi gry
Pomysł ciekawy, zgodnie z zasadami, jeżeli zdobędzie pozytywną ilość głosów na tak, zostanie przekazany wyżej. Całkowicie się zgadzam odnośnie tego otwierania światów, a już zwłaszcza dat. Co do migracji wątpliwe, że coś się zmieni, bo w tym temacie niestety osoby wyżej są nieugięte.
 

piotr8482

Blada Twarz
A co z odblokowaniem leveli powyżej 150, goście wbijają 150 level i kończy się zabawa i znowu powstaje nowy świat. Odblokujcie levele a gracze zostaną na serwerach i nie trzeba nowych światów, więcej starych ludzi zostanie na danych światach.
 
A co z odblokowaniem leveli powyżej 150, goście wbijają 150 level i kończy się zabawa i znowu powstaje nowy świat. Odblokujcie levele a gracze zostaną na serwerach i nie trzeba nowych światów, więcej starych ludzi zostanie na danych światach.
2 tygodnie temu temu minął właśnie rok od ogłoszenia, że niedługo będzie 150+ i nowe pracki ok_:)


Otwieranie światów doprowadziło do tego, że gra pustoszeje.
Tyle było pisane, przestańcie co roku w maju otwierać nowe światy to teraz INNOGAMES macie po własnej tyłek
Sami se odbieracie możliwości zarobku, moje bryłkowanie nawet zleciało o 80%
1. Nikt nie pytał ile wydajesz i trzymasz na mulciakach
2. Twoje zdanie nic nie znaczy.
 

zartas

Członek obsługi gry
A co z odblokowaniem leveli powyżej 150, goście wbijają 150 level i kończy się zabawa i znowu powstaje nowy świat. Odblokujcie levele a gracze zostaną na serwerach i nie trzeba nowych światów, więcej starych ludzi zostanie na danych światach.
Zgadzam się z Twoim zdaniem i również mam nadzieję, że wkrótce w końcu zostaną "odblokowane".
 

Blackfish

Blada Twarz
Moimi osobistymi odczuciami jest fakt, że przez ostatni 1-2 lata gierka straciła na zainteresowaniu przez graczy o 75%. Kiedyś jeszcze były grywalne s1, s10, huron, iroq, musco, nawaho i pewnie wiele innych. Aktualnie świeca pustkami. Widać, że gra zmierza w bardzo złym kierunku. Szkoda, że tak się dzieje. Dzisiaj po dłużej nieobecności na moim ulubionym Muscotah zauważyłem usunięcie wielu, legend tego świata, chociażby najbardziej rozpoznawalna osobę Edytę333. Szkoda, że właściciele wraz z ich podwładnymi zabijają gierkę. Jeśli odchodzą tak znane i zaangażowane osoby, to jest już bardzo źle.

Pozdrawiam Nozna1

Ps: Szkoda się użalać, ale czy naprawdę gracze od lat muszą błagać o migrację. Zrobią ją dopiero, gdy całkiem gierka umrze?
 
Według Mnie czyli Legendy Całego TW i Najlepszego Gracza na Całym TW

Powinni Zacząć od Migracji ze Światów Dakota,Muscotah,Blackooft,Iroquois,Huron,Arizona

na Światy 1,10,Nawaho,Ohio,Penyslwania i Richmond

i Lenka Powinna z Adminami Wprowadzać Sety na które Gracze Przesyłali Pomysły i Nowe Eventy i wstrzymać się z co Rocznym Otwieraniem Nowego Świata i Powinni dawać lepsze Nagrody za Gallifrey a najbardziej to powinni zacząć od Zablokowania,Usunięcia Wszystkich Multi Kont na Każdym Świecie na TW Tworzonych przez Graca HaraczJaracz i przez innych Graczy którzy psują Bitwy Fortowe,Eventy,Loterie i multi konta nie powinny mieć dostępu do Targu i kradzieży i oszukiwania przy sprzedażach,kupowania i powinni też powiększyć o 2 Nowe Sety Event Walentynkowy i pomyśleć nad lepszymi Setami na Event Walentynkowy a także o Lepszym Secie lub o Wprowadzeniu nawet 2 Nowych Setów na Wyprzedaż Świąteczną w Grudniu z Worka 2021
 
Według Mnie czyli Legendy Całego TW i Najlepszego Gracza na Całym TW

Powinni Zacząć od Migracji ze Światów Dakota,Muscotah,Blackooft,Iroquois,Huron,Arizona

na Światy 1,10,Nawaho,Ohio,Penyslwania i Richmond

i Lenka Powinna z Adminami Wprowadzać Sety na które Gracze Przesyłali Pomysły i Nowe Eventy i wstrzymać się z co Rocznym Otwieraniem Nowego Świata i Powinni dawać lepsze Nagrody za Gallifrey a najbardziej to powinni zacząć od Zablokowania,Usunięcia Wszystkich Multi Kont na Każdym Świecie na TW Tworzonych przez Graca HaraczJaracz i przez innych Graczy którzy psują Bitwy Fortowe,Eventy,Loterie i multi konta nie powinny mieć dostępu do Targu i kradzieży i oszukiwania przy sprzedażach,kupowania i powinni też powiększyć o 2 Nowe Sety Event Walentynkowy i pomyśleć nad lepszymi Setami na Event Walentynkowy a także o Lepszym Secie lub o Wprowadzeniu nawet 2 Nowych Setów na Wyprzedaż Świąteczną w Grudniu z Worka 2021
"Wiecie gdzie znajduje się najwięcej legend?! na cmentarzu..." - cyt. z gry Cyberpunk 2077 :pP

A jak dla mnie to niech otwierają nowe światy jak do tej pory, bo sojusze nie umieją się dogadać, setkami ludzi rządzą idioci co swoje osobiste spory przenoszą na całe sojusze i miasta. Jakby się ludzie potrafili dogadać, to wiele światów nie byłoby martwych i tyle w temacie. ps. I ja tu nikogo nie atakuję, broń Boże.. ;)
Piszę bo można się nie lubić, ale dogadywać się co do bitew jednak powinno, bo inaczej świat przejmuje jakiś sojusz który za nic nie odda fortu, w końcu świat pustoszeje a ludzie co aktywnie stanowili niegdyś konkurencję, idą w budowanie, pływanie czy handel [niewolnikami] Także kto ma wiedzieć ten wie, kto ma zrozumieć, zrozumie. Pozdrawiam was i ciebie stif też :pP Ty legendo całego tribal wars.
 

kruK629

Członek obsługi gry
trzeba po prostu co Roku nie otwierać kolejnych Nowych Światów tylko zrobić Migracje z Umierających Światów np z Hurona,Iroquois,Blackooft,Dakoty,Arizony,
Może trzeba zrobić migrację Twojej postaci na taki świat gdzie będziesz mógł zagrać ze swoją ukochaną Isią
P.S. Takim jej fanem jesteś to Ty w Luxemburgu powinieneś siedzieć a nie tutaj na forum - wyszło jakim fanem jesteś
P.S2 - widać jaki fan z Ciebie odgrzewasz kotleta przed roku :D
 
Do góry