Zmniejszenie znaczenia setów

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika fusek77, 1. Lip 2019.

Poleć tę stronę

?

Co Wy na to?

1. Tak

50,0%
  2. Nie

34,6%
  3. Nie mam zdania

15,4%
  1. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    109
    Ojjj, bez tego zapewne bym już zaprzestał całkowicie grę, to mnie podtrzymuję, zawsze można miło pogawędzić, czy na ogólnym czy na szepcie ;d .

Żeby nie było, że offtop uprawiam, nie widzę opcji "nie mam zdania" - nie oddaje więc głosu ;-) . Wybaczcie, ale ja po prostu już inaczej na tę grę patrzę, nie jako samą grę w sobie, ale jako miejsce do popisania z ciekawymi osobowościami :) . To mi wystarczy obecnie ;) , a etap ścigania się o nic uważam za zamknięty, na co to komu :oops: .

Jormungand i stif32 lubią to.
  2. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    161
    Specjalnie dla Ciebie dodałem tę opcję.
    Sam się w ogóle nie ścigam i nigdy nie ścigałem w jakimkolwiek rankingu, bo mi to zbędne. Rankingi nic nie dają więc po co mi siedzenie w piedestale? Bez bycia w budowanie jestem w top 9 hurona w rankingu expa, gdzie Ci co mnie wyprzedzają, a nawet Ci co mnie gonią w budowanie są. W większości rankingów jestem w top 100 (prócz budowania z wiadomych względów) bez większego problemu.

Co do reszty. Rozumiem Wasze stanowisko, jednakże wolę czasami cokolwiek wymyślić niż nic nie robić. Jeśli ktoś gra tylko dlatego, że toś płaci za jego grę, ok niech gra, sam gram w to bez przerwy ponad 10 lat. Jeśli moja przygoda z TW się kiedyś zakończy spoko, ale jeśli mogę dawać jakieś pomysły, które być może wejdą do gry, też będę próbował. Oczywiście możecie bronić stanowiska, mając nawet solidne podstawy, że nie ma sensu dawać jakichkolwiek propozycji, w chwili gdy właściciel gry nic nie robi by produkt swój ratować. Z westem nie jest dobrze, jest nawet gorzej niż "nie jest dobrze" sam jednak zachowuję się jak kapitan statku. Czy mi się to opłaci? Nie wiem, ale wolę dawać pomysły niż nie, a jak już negować pomysły to starać się dawać alternatywę, co nie zawsze robię i bije się pięścią w pierś, że tego nie robię ;)

Cpt. Bonsai lubi to.
  3. Cpt. Bonsai

Cpt. Bonsai

Docenione treści:
    109
    Bardzo Ci dziękuję i dzięki temu mogłem zagłosować zgodnie z własnym sumieniem ;d .

I brawo, bez większych nakładów sił i do tego dobrze się bawiąc, zupełnie przypadkiem osiągnąłeś całkiem niezły wynik - czego chcieć więcej ;) .

I to też jest godne pochwały, na pewno warto robić coś, niż nic. Ja inaczej na to patrzę bo traktuję obecnie swoją rolę tutaj jako obserwatora różnych wydarzeń, a nie jako aktywnego (w pełni tego słowa znaczeniu) uczestnika gry. Ale jakby ktoś potrzebował w razie czego mojej pomocy, nigdy nie odmówię.

Dobra już się zamykam, bo trochę nie na temat napisałem, przepraszam :p !

stif32 lubi to.
  4. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    30
    XD, sam jesteś odpowiedzialny za set fortowe (wg. słów Etriel - pyta cię ona o zdanie) i teraz wymyślasz zmniejszenie znaczenia setów gdzie jedyne co jest w setach zepsute to brak balansu fortowego XD

5. jk377

jk377

Docenione treści:
    41
    no mcl też trzeba naprawić ze względu na to że daje za dużo takty a żołnierz jest w nim nie do pokonania więc to nie tylko dotyczy fortów hahahaha!

6. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    65
    Może problemem nie jest set a bonusy żołnierza?

7. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    30
    Bonus jest od tylu lat, a set od 3 miesięcy, zagadkowe :X.

8. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    30
    Kiedyś 50/100 było ^^.

9. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    161
    Pyta mnie o zdanie jeśli chodzi o sprawy związane z fortami, co nie oznacza, że moje zdanie jest ostateczne, nawet jeśli cokolwiek robię to i tak zatwierdzenie moich działań pochodzi z góry.

10. Ulicznik88

Ulicznik88 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    mcl to jeszcze nic nowe sety są jeszcze bardziej mocarne dla żołnierzy i orków, także mam nadzieję, że jakiś balans na tw będzie, a nie tylko sety pod "zielonoskórych" ;).Znaczy się nie ma tam konkretnie do takty, ale jak ktoś używa broni białej no to jest kosa krótko mówiąc
    "NEMROK KA VARROK"

https://wiki.the-west.net/wiki/Category:Item_sets

11. Canna Bias

Canna Bias

Docenione treści:
    11
    Niechaj sety mają mnożnik nie z poziomu postaci, a z cech i umek. I po sprawie.

Rachelek lubi to.