Znajdowanie przedmiotow po updacie

  • Rozpoczynający wątek cimerea
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chcialem jednoczesnie zadac pytanie osobom, ktore wiedza co w trawie piszczy, a takze zasiegnac opinii grona mieszkancow Dzikiego Zachodu, w kwestii znajdowania przedmiotow podczas prac.
Dzieki nowem update'owi mozemy podczas wybierania pracy podziwiac na nowym designie przedzial cenowy z jakiego bedzie przedmiot, jesli go znajdziemy.
I teraz meritum: na s8 pogrywam poszukiwaczem i tak sie jakos zlozylo, ze potrafie wciskac bron indianom, znaczy robic sprzedaz broni indianom. Jestem w tym wcale dobry - mam nadliczbowe 250 punktow pracy. Od niedawna moge tez robic przemyt i rokowania pokojowe. Tyle ze na nich mam odpowiednio +7 i +48.
Na starym designie wygladalo to tak, jakby na tych dwoch ostatnich pracach szansa na znalezienie lepszego przedmiotu byla wyzsza.
Natomiast teraz na sprzedazy broni mam przedzial 1058-3176$, na przemycie 604-1820$, a na rokowaniach 799 - 2397$.

I teraz zasadnicze pytanie, bo nie sadze, zeby sposob wyliczania dropa z pracy sie zmienil przy tym updacie. Czy jest w ogole sens kombinowac jak kon pod gore, zeby dochapac sie lepszych prac, przynajmniej pod wzgledem znajdowania przedmiotow? Czy lepiej olac "lepsze" prace i pakowac do bolu w juz znane. Byc moze w tych nowych jest lepszy przelicznik w kwestii: cena za jeden punkt pracy powyzej wymaganych, ale co z tego, skoro odblokuja sie na 65 poziomie.

Post ten powstal, poniewaz czuje sie kiepsko po kilku miesiacach dodawania punktow tak, zeby moc robic przemyt i chcialem sie dowiedziec, czy wy tez czujecie sie z tym kiepsko. I ewentualnie posluchac jakis wyjasnien :)
Kurde troche dlugie to wyszlo, sorka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg mnie najlepiej zrobić z plądrowaniem zwłok. łatwo dostępna a przy odpowiednim ułożeniu umiejek+ najlepsze przedmioty+ premium 2 razy większy zarobek można będzie nieźle wylocić
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Mam pytanie. Ponieważ zamknęli mi temat w pytaniach to je zadam tu.
Co do przedmiotów to czy jeśli mam napisane że wartość jest na przykład od 800 do 2500$ to nie mam szans bez premki na laskę. Mam podobnie w plądrowaniu zwłok. Czy muszą być wyłącznie przedmioty z przedziału cenowego czy można dropnąć coś lepszego. Przypominam że wartość laski wynosi 2800$.
Dzięki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy takie znalezisko jak w załączniku (dla PP) jest normalne?:confused:
 

Załączniki

  • screen1.jpg
    screen1.jpg
    98 KB · Wyświetlenia: 200

DeletedUser9641

Gość
Gość
Po zmianach jakie zaszły w aktualizacji nie dziwi mnie ten widok. Teraz w pracy w której nie mogłeś się wcześniej spodziewać znajdujesz ciekawe a nawet zaskakujące przedmioty.
Ale faktycznie to trochę dziwne. Ale może się zdarzyć. Tak samo jak można kupić przedmioty wyłącznie dla płci żeńskiej przez mężczyznę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale założyć tych dla żeńskiej już nie możesz, więc co ci po tym, ze będziesz go miał:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie. Ponieważ zamknęli mi temat w pytaniach to je zadam tu.
Co do przedmiotów to czy jeśli mam napisane że wartość jest na przykład od 800 do 2500$ to nie mam szans bez premki na laskę. Mam podobnie w plądrowaniu zwłok. Czy muszą być wyłącznie przedmioty z przedziału cenowego czy można dropnąć coś lepszego. Przypominam że wartość laski wynosi 2800$.
Dzięki.

Marcin, jeśli wartość w pracy mieści się w przedziale 800-2500 to znajdujesz przedmioty tylko o takiej wartości (bez KP). Natomiast jeśli przedział wynosi np. 1000-2800 to laskę możesz znaleźć. Zresztą sam wiesz, że w plądrowaniu kłusak Ci wyleciał;)
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Marcin, jeśli wartość w pracy mieści się w przedziale 800-2500 to znajdujesz przedmioty tylko o takiej wartości (bez KP). Natomiast jeśli przedział wynosi np. 1000-2800 to laskę możesz znaleźć. Zresztą sam wiesz, że w plądrowaniu kłusak Ci wyleciał;)

Ale ja wtedy kłusaka znalazłem bez KP w plądrowaniu zwłok. Ale to było przed aktualizacją...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ja wtedy kłusaka znalazłem bez KP w plądrowaniu zwłok. Ale to było przed aktualizacją...

Po aktualizacji jest jeszcze większa szansa na znalezienie go bez KP. Ja w 3 dni znalazłem na s3 dwa razy pierwszy kawałek kartki w Misjonarzach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9641

Gość
Gość
To niech ci fabiano powie jak ja dropie. Wczoraj na 12ś 37lvl znalazłem Muszkiet, Brązowe buty robocze, Zardzewiałą flintę pod rząd!!! Wszystko w Transportowaniu amunicji.
A na 7ś w plądrowaniu zwłok:
Maczeta, Smith & Wesson Model 1 i Zardzewiały shotgun. Tu już nie pod rząd:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja znalazłem maczetę w handlu z indianami, a tam mam +70 pp.
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Maczeta nie jest takim drogim przedmiotem. Można ją teraz znaleźć w większości pracach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale po aktualizacji miałem szczęście. po 10 min pracy znalazłem prec deringer w misjonarzach nas1. ss'a usunąłem przez przypadek ale możecie się spytać członków miasta w którym jestem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tak samo znalazłem precyzyjnego deringer'a ale przez 2 h w plądrowaniu
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
mi często po aktualizaci lecą smith&wesson model1 na s1 z 4 wyleciały, na de1 mam ich 5 w tym jeden zardzewiały
 
Status
Zamknięty.
Do góry