znalezione w necie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30666
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2719

Gość
Gość
"Za wielki sukces i zwiększenie dochodów do poziomu 80 milionów euro w dużej mierze odpowiadają intensywne działania w segmencie gier mobilnych – wzrost na tym polu wyniósł 500% w porównaniu z rokiem ubiegłym."
"wezmą m.in. udział w kluczowych wydarzeniach związanych z grami oraz planują poszerzenie współpracy z lokalnymi mediami."

Jeśli to prawda, to daję firmie jeszcze pół roku, bo przez kolejne 10 lat nie będę czekać, żeby doczekać się naprawdę porządnego patch'a.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
“Doskonale wiemy, że dla osiągnięcia znaczącej pozycji na silnie obstawionym rynku mobilnym, kluczowe znaczenie ma najwyższa jakość gier. To właśnie będzie jednym z priorytetów naszego nowego studia deweloperskiego w Dusseldorfie.”


Jakoś tego nie widac w TW
 
Za granicą serwery TW mogą być bardziej zapełnione, więc to zachęca do gry. Gdyby tutaj były jedynie 2-3 serwery przy obecnej ilości graczy, to także by tętniły życiem. To zachęca do aktywniej gry i sypnięcie groszem na np. jakąś loterię. Podejrzewam też że nasi zachodni sąsiedzi bardziej aktywnie uczestniczą w licytacji o wygranie loterii (u nas wystarczy że jeden donator spasuje, to drugi donator wygrywa bez wydawania zbyt wielu bryłek).
Nie wiem jaki udział w tej statystyce mają Polacy, ale zapewne dość niski.
 

DeletedUser2719

Gość
Gość
Ta loteria jest straszna... Ale sobie przynajmniej uzbieram obligacje/kasę :p

Będę lepsze zmiany w grze, będzie hajs... ale od 2008 dużo w PvP się nie zmieniło :p Forty jeszcze przeżyję, ale w sumie pojedynki mnie tak znudziły, że przestałem grać moją drugą postacią (a moją drugą postacią kiedy ostatnio pamiętam ją, miałem w 2009 roku). :p

Przygody ile już są? Dwie miechy? Po tygodniu powinien być nowy patch, bo to nie grywalne jest :F
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
"W ciągu kończącego się roku do InnoGames dołączyło 80 kolejnych specjalistów, zwiększając poziom zatrudnienia studia do 350 osób. Przedstawiciele InnoGames przewidują, że w roku 2015 liczebność studia zwiększy się w podobny sposób."

w TW w ostatnim odcinku inno tv pojawia się nowa osoba z teamu programistów :p jeśli uda się im wprowadzić co chcieli z przygód i rusza pojedynki plus dodadzą mapy nowe na forty to szacun ze te 80kk nie idzie do prezesa :p
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Z szacowanie możliwości dotacyjnych polaków, bym bardzo uważał. Znałem przypadek osiemnastoletniego dżentelmena, który dostał się do internetowego konta taty. Przez miesiąc zrobił dotację na kilka tysięcy złotych. Dotował grę mmorpg.

W sieci można znaleźć artykuły, mówiący o tym, że polscy gracze potrafią wspierać gry przeglądarkowe kwotami rzędu kilku, kilkunastu tysięcy. Dane tyczą się gry Mettin 2.

Szacowanie, ile mogli wpłacić polscy gracze, to wróżenie z fusów. Stawiam, że czołówka polskich donatorów, kwotowo jest podobna, do Mettina 2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry