Zostaną tylko kamienie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31121
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31121

Gość
Gość
Witam!
Wraz z kolegą założyliśmy kanał w serwisie Youtube w którym zamieszczamy filmy ze zwiedzanych przez nas opuszczonych miejsc owianych nutką tajemnicy. Serdecznie zapraszam do obejrzenia, komentowania i konstruktywnego krytykowania.

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UC683XsIahuYkIQI5L7JZ7Ug

Liczę również na to że wskażecie inne ciekawe miejsca które moglibyśmy zwiedzić ::): niestety obszar naszego działania ograniczony jest przez brak czasu na podróżowanie do Warszawy i jej okolic.

Miłego oglądania :I:
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Ty robisz za lektora, czy kolega ? :)

Nie wiem kto jest kto, ale ta osoba bez rękawiczek niech sobie je kupi. Przechodząc na czworaka przez dziurę i opieranie się o podłogę, na której leży wiele przedmiotów to ryzykowne trochę.

Ogólnie filmiki bardzo ciekawe. Przydałoby się dać jakieś zdjęcia w czasie filmiku jak to wyglądało kiedyś oczywiście jak takie istnieją.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Za lektora robi kolega, ale w przyszłości ja również będę próbował swoich sił. Bez rękawiczek śmigam tylko dlatego że zapomniałem ich zabrać do Warszawy a kupować nowych na 2 wypady się nie opłaca ;;) trzeba było 3 razy patrzeć w dane miejsce zanim się rękę na nim położyło ale jakoś przeżyłem :I:

Bardzo dobra rada żeby wstawić stare zdjęcia z czasów świetności budynków, na pewno z niej skorzystamy, wielkie dzięki! :I:
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Zaskoczyliście mnie ;)

Liczę że seria będzie rozwijana. Niestety miejsc Wam nie podeślę, gdyż My trochę inne regiony Polski :D
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Seria na pewno będzie kontynuowana ::): W weekend planujemy odwiedzić kolejne miejsce więc nowy filmik prawdopodobnie pojawi się na początku przyszłego tygodnia.
Finał serii zaplanowaliśmy na wiosnę i już teraz mogę powiedzieć że będzie to coś na prawdę dużego :) (jeśli uda się wejść na obiekt ::P: )

Rozumiem że razem ze swoją grupą również odwiedzacie takie miejsca, pochwalisz się zdjęciami/filmami jeśli takie posiadacie? Bardzo chętnie obejrzę :I:
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
dzięki :)
w weekend prawdopodobnie pojawi się kolejny :)
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Jest już nowy odcinek, zeszło się trochę dłużej bo musieliśmy zrobić 2 podejścia (znowu przegonieni przez ciecia).

https://www.youtube.com/watch?v=Xwq7hz2aMrQ

Odwiedziliśmy też pominięte wcześniej części Fotonu, krótki materiał niebawem :)

Zdjęcia i informacje o przyszłych wypadach możecie znaleźć na naszym funpage'u na facebook'u "Zostaną tylko kamienie".

Pozdrawiamy i zachęcamy do oglądania :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry