Zwiększanie szansy na drop...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24984
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24984

Gość
Gość
Witam. Niestety, kiedyś byl taki temat na temat jak zwiększyć szanse na drop przedmiotu.. został on chyba usunięty, bo tyle szukałem i nic.. było tego 58 stron;/// chciałem poczytać, a tu nie ma.... Dobra możemy gromadzić informacje od nowa - proszę nie usuwać tego tematu, ponieważ może się on przydać nie jednej osobie, a mi to szczególnie, ponieważ jestem świeżo po reskillu na handel..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie mi tam: dużo punktów pracy (ubrania i umiejętności), wysoka motywacja i fart.
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Poszukiwacz/premka na nim; zestaw świąteczny....
Co do pytanie czy lepiej pracować po 15min czy max czas to tego i tak nigdy się nie sprawdzi.

Innych sposobów nie ma, chyba że wierzący jesteś albo na tyle naiwny aby uwierzyć w jakies brednie "100% na klucz w 15min" :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje domysły to, że po zjedzeniu kawałka tortu częściej się dropi, jak jest się offline częściej się dropi, także po modlitwie, po bitwie fortowej, oraz w zestawie świątecznym.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Tak jak wyżej, modlitwa ;) Po torcie mi wypadły 4 skóry w garbowaniu, ale to zależy od ilości PP. Im więcej tym lepszy drop.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha, ale od ponad 3 miesięcy nie wpadła mi żadna unikalna rzecz w plądrowaniu. Natomiast wcześniej wpadały różne fajne świecidełka typu Maczeta Nata, Rewolwer Wiązkowy Allena i różnego typu paski
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
A ja mam tak, że mi dropi jak jestem wylogowany z gry ::):
Tzn. nie chodzi o to żeby się wylogować minutę przed końcem pracy tylko aby być wylogowanym od jej rozpoczęcia aż do zakończenia a najlepiej wylogować się jak jeszcze idziemy do tej pracy.
Jeśli coś nie jasnego to jeszcze prościej: Trzeba się wylogować zanim praca się rozpocznie :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry