Zwiększenie ilosci wyswietlanych wynikow podczas wyszukiwania miast/graczy w rankingu

  • Rozpoczynający wątek CiKoKo
  • Data rozpoczęcia

Zwiekszyc ilosc wyswietalnych wynikow?

  • tak

    Głosy: 28 75,7%
  • nie

    Głosy: 9 24,3%

  • W sumie głosujących
    37
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualnie, gdy potrzebujemy w rankingu znalezc miasta badz graczy, ktore w nazwie maja jakis okreslony przez nas ciag znakow dostajemy jedynie pierwsze 15 wynikow.

Pod lista znajduja sie co prawda przyciski "nastepna/poprzednia strona" jednak nie sa one aktywne.

Nie ma mozliwosci wyszukania wszystkich miast, ktore w nazwie maja np "Town" (lub skrot sojuszu) - dostajemy jedynie 15 wynikow (1 strona).

Podobnie jest z wyszukiwaniem graczy.

Moja propozycja: zwiekszenie ilosci wyswietlanych wynikow w rankingu miast i graczy.

Zmiana kodu zajmuje moment, ale najpierw oczywiscie ankieta :]


Screeny (widocznie nieaktywne przyciski):
gracze: http://easycaptures.com/fs/uploaded/405/2902107519.jpg
miasta: http://easycaptures.com/fs/uploaded/405/2580211188.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Może i przydatne. Ja tego nie zauważylem.
Na nie. Dlaczego?
Taka wiedza nie jest do niczego potrzebna. Jak szukamy jakiegoś miasta to znamy przynajmniej część nazwy, nie?
 

DeletedUser628

Gość
Gość
Właśnie ta wiedza jest bardzo potrzebna!
Popieram wniosek CiKoKo w 100%
Obecnie jak większośc miast ma przedrosti typu _SP_, SAA, -V- -KN- każdy chciałby wiedzieć ile miast jest w danym sojuszu.
A mamy tylko informacje o pierwszych 15 najsilniejszych miastach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się z Neverlanderem, czasem takie coś się przydaje, osobiście co do rankingu miałbym jeszcze kilka zastrzeżeń, ale nie będę zaśmiecał tego tematu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram w 100%

Sam nie jednokrotnie próbowałem wyszukać wszystkie miasta np. SP czy AVE jednak wyskoczyło jedynie 15 miast w dodatku kolonie :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
A dla mnie pomysł nie potrzebny... jak szukamy graczy/miasta to musimy znać chociaż połowę nicku/nazwy.... dlatego na nie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
chcialem podkreslic ze w przedstawionym problemie nie chodzi o wyszukanie jednego konkretnego wyniku tylko wszystkich spelniajacych zadane kryterium

bardzo dokladnie to mozna wlasnie pokazac na przykladzie wyszukiwania wszystkich miast z jakiegos sojuszu - nie ma mozliwosci wyszukac wszystkich (chyba ze jest ich nie wiecej niz 15)

a tym, ktorzy nie widza potrzeby takiej drobnej poprawki na pewno ona w niczym nie przeszkodzi bo dla nich nic sie nie zmieni, a za to docenia ja inni :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardz9o przydatne! wielkie bravka za pomysl! ja jak szukalem na s10 (do eventu) bo kolega zdradzil ze imie tancerki zaczyn a sie na A znalazlo mi tylko 15! ;[ tak bym pewnie znalazl tych wszystkich :)

A dla mnie pomysł nie potrzebny... jak szukamy graczy/miasta to musimy znać chociaż połowę nicku/nazwy.... dlatego na nie...

A ja dodam swoją propozycje. Aby takie złośliwe wetowanie było karane! :mad:
Mógłbyś chociaż otworzyć ranking i zobaczyć że na większą slkale to jest Taaaaaaaki problem!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12008

Gość
Gość
Jestem na tak.

Ew. można by wyświetlić wszystkie miasta na jednej stronie, ale dodać przycisk przewijania - osoby ze słabym netem będą zadowolone (;
 
Status
Zamknięty.
Do góry