Zwiększenie limitu doświadczenia na fortach

  • Rozpoczynający wątek Małolat123
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za?


  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Chciałem zaproponować zwiększenie limitu doświadczenia na fortach, bo jak wszyscy wiemy - wynosi on 1500 pkt doświadczenia.
Wg. mnie powinien być podniesiony co najmniej do 2500 pkt :)

Co to zmieni?
Na pewno walki będą ciekawsze i więcej graczy będzie na nie chodzić ;)

Propozycja krótka i bez grafiki bo tego nie wymaga ;P

Jesteś na nie? Napisz dlaczego!

Ps. Jeśli było to proszę o usunięcie tematu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie, kolejny pomysł faworyzujący fortowców, którzy w dodatku mają często dobre prace na expa.
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Wy jesteście na NIE to ja będę na TAK. Dobry pomysł.Mam już dosyć patrzenia na marne 1356 pd w bitwach!
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Jakie to prace? Przy obecnych bonach liczy się tylko hp, a pod hp nie ma żadnych prac.

Na tak.

Budowa posiadłości, budowa rancza, misjonarze, karmienie bydła (exp 142-120pkt)
Wydobycie srebra, wydobycie ropy karczowanie lasu (kasa 330-400$ + sztabki)

I to ma być nic?
Na nie, 1500 to dużo....

Wy jesteście na NIE to ja będę na TAK. Dobry pomysł.Mam już dosyć patrzenia na marne 1356 pd w bitwach!

A co ta zmiana by zrobiła? o_0
Nadal byś dostawał swoje 1356 pd.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na NIE żołnierzem jest ciężko wyciągnąć 1500expa za bitwę a takie zwiększenie tylko by jeszcze bardziej faworyzowało zawadiaków na fortach.Bo tylko pewnie ta klasa by wyciągnęła odpowiednio ilość obrażeń na 2500expa.
Jedna dobra bitwa to średnio 1000 expa na starych światach trzeba na to robić ponad 12h na nowych 6.I to jest dla was jeszcze mało.
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
2500 pkt doświadczenia za bitwe o fort??? faworyzowanie zawadiaki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ułatwienie gry fortowcom, którzy pomimo tego, że niby mają dobre prace to dość często dzieje się tak, że chodzą tylko na forty i nie mają łatwego expienia, bo jak wiemy na dobrych pracach można wyhaczyć od 1k do 2k expa dziennie, a na fortach 'marne' 1,5k.. więc to jest takie 'ułatwienie' życia fortowcom.

:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
taki bonus byłby dobry tylko przed 120lvl potem i tak expa nie nabijamy.
nie jest to faworyzowanie fortowców gdyż każda profesja chodzi na forty :)
głos na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram na s10 jako fortowiec z bonusami, na luzie wchodzi mi 1500, dostawanie więcej bedzie bez sensu...
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
O nie, napewno nie.... nie chcę żadnych zwiększeń dla fortowców, gdyż ci co są pojedynkowiczami nie chodzą na fortowe bitwy, bo zaraz omdleją i było by to niesprawiedliwe, że fortowcy jeszcze szybciej nabijają lvl-e...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wtedy gra byłaby już kompletnie zepsuta przez ten cholerny bonus zawadiaki. Niech zostanie tak jak jest , przynajmniej jest jakieś ograniczenie. :&:
 
Małolat are you kiding me ?

Fortowiec ma genialne prace na exp i dolary których zazdrościć mu mogą niektórzy pp i do tego ma jeszcze forty. Coi za dużo to niezdrowo i tak gra obraca się wokół fortów, nie pogarszajmy sprawy, tak więc na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
NA NIE!!!

Niektórym graczom, (a znam wiele takich przypadków) wogóle nie wczytuje mapki i przeważnie nie załapują się na bitwy, (z powodu bycia offline) więc nie mogą sobie expić na fortach.
A co najmniej 2500 exp na fortach to 4 bitwy dla graczy z dziewięćdziesiątymi levelami :?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każdy ma swoje zdanie i swoje poglądy więc proszę nie krytykować. Moim zdaniem może się przydać ;). jestem na tak :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry