Zwiększenie limitu punktów poprzez BM

  • Rozpoczynający wątek Steelknee
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to?(Swoją odpowiedź UZASADNIĆ)

  • Tak

    Głosy: 187 69,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 28 10,3%
  • Raczej trochę niezbyt

    Głosy: 56 20,7%

  • W sumie głosujących
    271
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma miast z 50 mieszkańcami, więc po co więcej?
A poza tym może to chodzi o mieszkańców, który związani są Westmanmi? Może są jakieś NPC?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK:
1. masz 100% racji co do tego, że 50 mieszkańców to dziura a nie miasto.
2. ciekawe wyliczenia zrobiłeś ;)
3. w dobrych miastach brakuje miejsc.
4. zmniejszyłoby to może ilość miast... jakoś nie wyobrażam sobie na dzikim zachodzie takiej ilości miast obok siebie. bo miast powinno być mniej za to liczniejszych.
5. mniejsza ilość miast pozwoliła by łatwiej rozwijać się małym miastom bo nie byłyby może tak często atakowane przez silnych sasiadów którzy znadują się o 3 minuty drogi ;)
6. to absurd by na dzikim zachodzie przemieszczanie się z miasta do miasta zajmowało kilka minut.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem jest to niepotrzebne.
Każdy chce dołączyć do najlepiej rozbudowanego miasta. Przez co cierpią miasta złożone później. Nie można znaleźć graczy już teraz, a co byłoby jeśli do najlepszego miasta mogłoby dołączyć jeszcze 25 osób??.
W swojej westowej karierze nie widziałam zbyt wielu miast, które miałyby chociaż 50 osób. Zazwyczaj miasta rozwinięte maksymalnie pozbywają się słabszych, w wyniku czego zostaje ok 30 osobowa "śmietanka towarzyska".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tyle, że gdy gra osiąga już pewien etap w którym jest już kilkanaście/kilkadziesiąt maksymalnie rozbudowanych miast, pierwszy 1000 w rankingu jest już w przedziale 40-70 lvl to są to gracze zazwyczaj już należący do najlepszych miast, bądź założyciele nieco mniejszych miasteczek. A pozostali nie są warci zachodu by ich przyjmować do miasta, bo jeśli mają tak niski poziom to:
a) nie potrafią grać
b) są mało aktywni
obydwa te przypadki kończą się ujemnymi statystykami u grabarza, a nie potrzeba w mieście mieszkańców, tylko po to aby byli, nic nie wnosząc do miasta.
Tak więc nadal uważam, że zwiększenie liczby mieszkańców jest zbędne.

lub niedawno zaczeli gre
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Taaa, lepiej jak jest więcej. Mi się ten pomysł spodobał bo jak napisał Ktoś powyżej nie powinno być tyle miast i ja się z tym zgadzam... 10/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie ponieważ - już teraz dzieje się w the-weście źle..
budowniczy wybudują miasto na maxa i albo idą budować inne miasto albo kolonie - co dzieje się z miastem? setki 20 poziomów zawadiaków i żołnierzy z najlepszym możliwym na lvl eQ do pojedynków i kozaczą do ducha bogu winnych ludzi. natomiast ciekawy byłby podział - ilość miejsc dla danej klasy w mieście np.
jak może być 5 mieszkańców to
1 budowniczy
2 poszukiwaczy
1 żołnierz
1 zawadiaka
- wzrastałoby razem z BM, na pewnym poziomie np. kiedy będzie 3 budowniczych już miało miejsce to zacznie dodawać do żołnierzy i zawadiaków ;p żeby nie było że w najlepszych miastach jesteś albo żołnierzem albo zawadiaką (innych nie przyjmują bo poco? kasy nie potrzeba na rozbudowę, budować nie ma czego)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, choć w pewnym sensie zgadzam się z poprzednikiem. Dobry byłby limit klas, ale zawsze ktoś będzie pokrzywdzony.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jestem na nie . Nie widziałem miasta z liczbą mieszkańców wynoszącą powyżej 45 graczy . Więc po co ??? Limit punktów hmmm..... czy chodzi o 42800+ ?? Jeśli tak to nie sądzisz , że po niedługim czasie znowu się wyrówna??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, następnych leveli według mnie potrzebują takie budynki jak general store, krawiec, rusznikarz, a nie takie jak budynki mieszkalne, czy ratusz. Wiele miast jest maksymalnie rozbudowanych, a mają kilkanaście wolnych miejsc i nie prowadzą rekrutacji. Według mnie pomysł jest DO BANI!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł na NIE. Zazwyczaj dobrze rozwinięte miasta tworzą swoje kolonie i tam można dostać się bez problemu. Większy poziom BM nie ma sensu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Stanowcze nie niektórzy pisali ze zmieni to ilość miast i powstanie mniej a właśnie wcale nie, będzie tyle samo moim zdaniem powinno byc ograniczenie w budowie miast wtedy na pewno ludzie sami by prosili o zaproszenie do miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK, bo u mnie na św.2 jest już około 200- Miast które mają już max. pkt. Ale nigdzie nie widziałem pełnego miasta czyli 50/50
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie . Nie widziałem miasta z liczbą mieszkańców wynoszącą powyżej 45 graczy . Więc po co ??? Limit punktów hmmm..... czy chodzi o 42800+ ?? Jeśli tak to nie sądzisz , że po niedługim czasie znowu się wyrówna??

Jeśli miasto ma dobrych budowniczych to szybko wyrównają punkty miasta.Jestem na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kliknąłem tak,ale tak naprawdę to bardzo zagmatwane.Jeśli podwyższą maksymalną liczbę graczy,to nie będzie się opłacać budować koloni.I wtedy będą pełne miasta.A co do "miasteczek",w dużych miastach nie będzie w nieskończoność miejsc,wtedy trzeba będzie tworzyć nowe "rozbudowane" miasta.Potem te nowe miasta się zatkają,i nowe duże miasta do zrobienia i koło się zamyka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podoba mi się ten pomysł, ale mógłby być problem bo w miastach byłyby masówki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja to bym najchętniej dał limit ze 100 albo i więcej, ale za to jakieś kosmiczne ceny, aby miasto musiało długo zbierać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, który zwiększy nieco realizm i urozmaici rozgrywkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł nie przejdzie zobaczcie na pierwsze światy tam miasta rozbudowane full niema przeludnienia wręcz przeciwnie powinno być mniej miast.
 
Status
Zamknięty.
Do góry