Ostatnie aktywności

  • Tiger Lighter
    Tiger Lighter zareagował/a (a) na post użytkownika Franklin James Faradey w wątku Nowy gracz, używając Lubię to Lubię to.
    Swiaty 10, Arizona, Iro, Teksas sobie odpuść bo za miesiąc pogrzeb. Pewnie bez problemu znajdziesz tam graczy którzy pomogą przy...
  • krokieciki
    krokieciki zareagował/a (a) na post użytkownika Don Quinlan Vos w wątku Patelkowa, używając Lubię to Lubię to.
    Pleonazm w podstawówce, ty chyba do Wisełki wpadłeś i takie głupotki opowiadasz :) Odnośnie Ari to nie jest do ciebie.
  • bracia7 zareagował/a (a) na post użytkownika Don Quinlan Vos w wątku Patelkowa, używając Lubię to Lubię to.
    Pleonazm w podstawówce, ty chyba do Wisełki wpadłeś i takie głupotki opowiadasz :) Odnośnie Ari to nie jest do ciebie.
  • Don Quinlan Vos
    Don Quinlan Vos odpowiedział w wątku Patelkowa.
    Pleonazm w podstawówce, ty chyba do Wisełki wpadłeś i takie głupotki opowiadasz :) Odnośnie Ari to nie jest do ciebie.
  • viksonZ
    viksonZ odpowiedział w wątku Patelkowa.
    Jakich wyszukanych? Wszystkie je poznałem na języku polskim w "starej" PODSTAWÓWCE. Do gimbazy nie chodziłem - całe szczęście...
  • bracia7 zareagował/a (a) na post użytkownika Don Quinlan Vos w wątku Patelkowa, używając Lubię to Lubię to.
    myślisz, że jak napiszesz kilka "wyszukanych" słów to ktoś uwierzy, że jesteś "ynteligentny"? Są odpowiednie momenty w których używa...
  • Don Quinlan Vos
    Don Quinlan Vos odpowiedział w wątku Patelkowa.
    myślisz, że jak napiszesz kilka "wyszukanych" słów to ktoś uwierzy, że jesteś "ynteligentny"? Są odpowiednie momenty w których używa...
  • viksonZ
    viksonZ odpowiedział w wątku Patelkowa.
    A przepraszam, tak dla własnej satysfakcji chciałem zapytać. 1. Jaki jest cel używania wyrażenia: "sram na czarnym kiblu"? Czy nie jest...
  • bracia7 odpowiedział w wątku Patelkowa.
    Jak mogę im dać spokój skoro banują mnie za nic, a jak ktoś inny coś zrobi lub mnie obrazi, to post ciągle wisi. Twój post o tym, że mam...
  • viksonZ
    viksonZ odpowiedział w wątku Patelkowa.
    To, że ty jej nie widzisz nie znaczy, że nie ma :DDD
  • bracia7 odpowiedział w wątku Patelkowa.
    Najpierw naucz się wymawiać "r" i potem ewentualnie pomyślę czy zasługujesz w jakikolwiek sposób na moją uwagę.
  • viksonZ
    viksonZ odpowiedział w wątku Patelkowa.
    Ponieważ w tym znaczeniu słowo "gówno" jest częścią rzeczownika "gównoburza", który jest z kolei jest neologizmem stosowanym wymiennie z...
  • viksonZ
    viksonZ zareagował/a (a) na post użytkownika Midun w wątku Nowy gracz, używając Lubię to Lubię to.
    Póki co widzę że każdy tutaj wie najlepiej i każdy na każdego coś gada :D nie zrozumiem nigdy czemu czerpiecie z tego jakąś satysfakcje...
  • Theorampole
    Theorampole zareagował/a (a) na post użytkownika kruK629 w wątku Sytuacja na świecie Iroquois, używając Lubię to Lubię to.
    Gracze z Iro otrzymali zaproszenia na serwer Wariatkowo
  • krokieciki
    krokieciki odpowiedział w wątku Patelkowa.
    @bracia7 daj spokój administratorom, okok?
    • bracia7.png
Do góry