Echo The West - REAKTYWACJA

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam!

Kilka dni temu padł pomysł reaktywacji Echo The West, istniejącej niegdyś gazetki o naszej grze. Powoli zbieramy redakcję i tworzymy stronę. Piszę nie tylko po to, by poinformować Was o Echu, ale także ponieważ szukamy redaktorów.

Czego wymagamy?

-Dyspozycyjności, ale nie wymagamy siedzenia przed komputerem 24/7
-Wieku 15+
-Bardzo dobrej znajomości języka polskiego
-Umiejętności pisania różnorakich tekstów
-Umiejętności współpracy
-Ambicji i kreatywności.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona redaktorów, napisz PW na forum do mnie.

Wzór wiadomości:
-Imię
-Wiek
-Ile czasu jesteś w stanie poświęcić Echu?
-Dlaczego akurat Ty powinieneś zostać redaktorem?

Kolejnym etapem rekrutacji będzie konieczność napisania artykułu na dowolny temat.


Zgłoszenia (bez artykułów) można składać do niedzieli do godziny 24:00.

Wszelkie pytania proszę kierować do KONDZIK3321 lub mic222 na forum.

Pozdrawiam,
mic222​
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Jeżeli chcecie zobaczyć końcówkę prac na Echo to wklejam link
LINK.
Z domeną przez dzisiejszy i jutrzejszy dzień mogą występować problemy.
Strona na razie jest pozbawiona jest jakichkolwiek artykułów i innych rzeczy.
Jeżeli masz jakieś propozycje co może się jeszcze w wyglądzie strony zmienić lub dodać, pisz śmiało tu lub mi na PW.
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Jeżeli znajdzie się fajna ekipa redaktorów, i reportaże czy wywiady będą ciekawe, to strona się utrzyma;p
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Jeżeli znajdzie się fajna ekipa redaktorów, i reportaże czy wywiady będą ciekawe, to strona się utrzyma;p

Strona się nie utrzyma jak nie będziecie za nią płacić ( myślę że płacicie )
A jeżeli będziecie płacić to się utrzyma :) No chyba, że robicie to dla zysku i wprowadzicie jakieś przelewy czy coś w tym stylu :) hmpf
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Opłata za serwer to akurat najmniejszy problem::): Mam nadzieje, że za rok będę musiał przedłużyć rejestracje domeny ::D: Bo strona będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. A strona oczywiście, że będzie darmowa. Nie mam zamiaru czegokolwiek za to dostawać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19899

Gość
Gość
Możecie wstawić jakieś AdSense, czy coś by mieć na opłatę strony.
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Co do reklam, to jeżeli już jakieś wstawimy to tak, żeby nie przeszkadzały one użytkownikom strony. Strona jak pisałem, nie ma być jakimkolwiek źródłem zarobkowym.
 
Nie powinna być źródłem zarobkowym, ale trzeba się jakoś utrzymać ;)

Będę popierał stronę i często wchodził :) Reklamy mi nie przeszkadzają :)
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Co do opłat, za rok najwyżej zapłacę za przedłużenie domeny, a hosting mam za darmo::DD: Więc o to się nie martwię:)
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Dodatkowo od dziś będziemy testować na stronie Echo czat. Dopasujemy go estetycznie do strony, mam nadzieje, że będzie wam służył jak niegdyś WestBox
 

DeletedUser

Gość
Gość
dodatkowo z reklam na stronie można nie tylko utrzymać stronę, ale też jak uzbiera się jakaś zawrotna kwota (np 30zł::D:) można będzie organizować jakieś konkursy, co dodatkowo będzie przyciągało odwiedzających:)
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Można i tak. Zobaczymy czy strona będzie na tyle popularna, żeby robić takiego rodzaju konkursy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zobaczymy jak wypali wrzucanie artykułów napisanych przez zwykłych graczy.
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Myślę, środa-czwartek. Jeszcze trzeba dodać grafiki odsyłaczy do artykułów co do różnych światów, poprawić niektóre grafiki i zrobić poprawki czatu
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Eh, szkoda że dopiero teraz znalazłem ten temat, chętnie zgłosiłbym się do rekrutacji. Niemniej jendak bardzo cieszę się, że echo wraca. Czekam z niecierpliwością i życzę powodzenia:).
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
I co? Pomysł upadł ? Trochę szkoda, bo fajnie się zapowiadało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry