ELVENAR-nowa gra IG

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak ktoś gra to może w tym temacie podyskutować.

Troszkę w tą grę pograłem i co mogę o niej napisać ?

Plusy
- fajna grafika
- niezła rozgrywka bitw ( na ta chwilę tylko z NPC )

No i chyba już po plusach.

Minusy

- bugi (niewczytujące się często mapki, zwiechy itp )
-błędy w tłumaczeniach
-problemy z zadaniami których nie da się zakończyć mimo , że wszystko się zrobiło
-support na poziomie przedszkola ( taka jedna odpowiedź z supportu "aby rozbudować budynek na poziom 4 musisz wcześniej go mieć na poziomie 3 ::DD: )
- i chyba największy minus to jest bardzo duża przepaść między osobami które będą wydawać na ta grę kasę od tych które chcą sobie pograć bez ponoszenia kosztów.
- ogólnie gra jest niedopracowana, wypuszcozno produkt po długich beta testach który nie jest nawet w 60 % gotowy.


Podsumowując.
Czy warto grac w tą grę ?

Na początku wszystko jest pięknie fajnie ale później jeśli nie wyda sie kasy to praktycznie można utknąć w miejscu.

Co za kasę można kupić ?

Dodatkowych robotników
Dodatkowe miejsca na rozbudowę ( to właśnie to powoduje że nie ma się szans z graczami którzy wydają kasę na grę )
Niektóre budynki

Czyli jeśli zacząłeś grać i z początku wszystko fajnie Ci idzie to pamiętaj że z czasem budynki które rozbudowujesz potrzebują więcej miejsca a że nie wydasz na to kasy to zostaniesz w tyle.


Zapraszam do dyskusji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś gra to może w tym temacie podyskutować.

Troszkę w tą grę pograłem i co mogę o niej napisać ?

Plusy
- fajna grafika
- niezła rozgrywka bitw ( na ta chwilę tylko z NPC )

No i chyba już po plusach.

Ja też w nią grywam. Zgodzę się z ładną grafiką, ładne modele budynków - szczególnie u elfów - ładnie to wszystko wygląda, a przy okazji nie jakoś cukierkowo. Fajnym plusem jest rozbudowywanie budynków - co zwiększa ich przychody oraz zmienia wygląd.

Bitwy są super, chociaż zżerają RAM, tak samo jak odwiedzanie sąsiadów.

Minusy

- bugi (niewczytujące się często mapki, zwiechy itp )
-błędy w tłumaczeniach
-problemy z zadaniami których nie da się zakończyć mimo , że wszystko się zrobiło
-support na poziomie przedszkola ( taka jedna odpowiedź z supportu "aby rozbudować budynek na poziom 4 musisz wcześniej go mieć na poziomie 3 ::DD: )
- i chyba największy minus to jest bardzo duża przepaść między osobami które będą wydawać na ta grę kasę od tych które chcą sobie pograć bez ponoszenia kosztów.
- ogólnie gra jest niedopracowana, wypuszcozno produkt po długich beta testach który nie jest nawet w 60 % gotowy.

Jest to świeży produkt, więc na niektóre błędy trzeba przymknąć oko - ale fakt faktem strasznie dużo błędów tłumaczeń oraz źle dobrane zadania.
Ogólnie gra jest monotematyczna jeszcze. Mam nadzieje, że za pewien czas dojdzie więcej możliwości w niej.

Co do supportu - zgodzę się. Jest mało widoczny, sami nie wiedzą co jest bugiem, a co błędem tłumaczenia (zadania z ulepszaniem budynków).


Podsumowując.
Czy warto grac w tą grę ?

Na początku wszystko jest pięknie fajnie ale później jeśli nie wyda sie kasy to praktycznie można utknąć w miejscu.

Co za kasę można kupić ?

Dodatkowych robotników
Dodatkowe miejsca na rozbudowę ( to właśnie to powoduje że nie ma się szans z graczami którzy wydają kasę na grę )
Niektóre budynki

Tu się nie zgodzę. Wiadomo, że waluta premium daje większe możliwości - w przypadku Elvenar jest to więcej kultury, a co za tym idzie większe zyski z produkcji i czynszów :p Lecz jeśli chodzi o robotników - pierwsze 3-4 dni to owszem - brakuje ich. Ale obecnie mam 3 i rzadko kiedy wszyscy są zajęci.


Czyli jeśli zacząłeś grać i z początku wszystko fajnie Ci idzie to pamiętaj że z czasem budynki które rozbudowujesz potrzebują więcej miejsca

::DD: Na to trzeba uważać. Pobudujesz bóg wie ile, a gdy trzeba ulepszyć i potrzeba więcej miejsca to burzyć je trzeba :) I układać jak w FoE. Ale takie tworzenie miasta (przestawianie, budowanie, burzenie) jest całkiem przyjemne.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tu się nie zgodzę. Wiadomo, że waluta premium daje większe możliwości - w przypadku Elvenar jest to więcej kultury, a co za tym idzie większe zyski z produkcji i czynszów :p Lecz jeśli chodzi o robotników - pierwsze 3-4 dni to owszem - brakuje ich. Ale obecnie mam 3 i rzadko kiedy wszyscy są zajęci.

No to skoro masz 3 robotników to musiałeś zakupy poczynić .Bo chyba inaczej się nie da zwiększyć ich ilości.

Kultura to nic ,tak jak napisałem wydając kasę możesz zakupić sobie powiększenie przestrzeni miasta do rozbudowy. A jak to zrobisz to masz na wszystko miejsce. Więc i na kulturę nie musisz wydawać kasy żeby postawić jakiś specjalny budynek.

Co do rozmieszczania budynków to musisz mieć odpowiednią ilość każdego budynku bo inaczej nic nie osiągniesz a poza tym są zadania .

Ja gram w to bez wydawania kasy , mam 2 robotników i teraz wegetuje bo nie mam gdzie budować a zanim odblokuje nowe miejsca to trochę potrwa.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
W skrócie, jest to kopia FoE, z tą różnicą, że Elvenar jest słabo dopracowany.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ekspansja? Mam dużą wioskę bez wydawania diamentów. Trzeba poświęcić tylko trochę więcej czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry