Błędy na forum

Przeznaczeniem tego tematu jest prezentacja wyłapanych na forum błędów. Obowiązują zasady jak w działach o błędach.
Do każdego postu odniosę się krótkim komentarzem.
Zabroniona jest dyskusja w tym wątku.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Forumowy kalendarz kończy się na dacie 31.12.2013r.

//kalendarz ma określony zasięg, ot ciekawostka. Wydłużony o kolejne 5 lat - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
W krótkim opisie działów pytania i błędy ma końcu zdania jest kropka, a w konkursowe tipi i wieści w wgwamu wodzów już jej niema.

//kropki usunięte, bo wszystko z kropkami źle wyglądało - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Informacja o 7 urodzinach the west

Od teraz, każdy z Was może otrzymywać 100% doświadczenia więcej z prac. Bonus będzie aktywny przez 48h (do 02 maja 2015 r do godizny 11:00).

//poprawione - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Chciałem zgłosić złą pracę moderatorów co uważam za błąd.

Dziś dostałem żółtą kartke za spam w bizonich plackach (rozrywka i hobby). Poszło o post pod postem. Dziś powszechnie szanowany przez wszystkich graczy moderator i naczelnik dziennika
to jest Szeryf Cień
w oficjalnym ogłoszeniu o przerwie w dostępie do dziennika umieścił post pod postem, a nie edytował go tak jak nakazuje regulamin. /ma do tego prawo, celem zachowania przejrzystości ogłoszenia
Stąd też pytam czy on też dostał taką karteczkę? /nie ma podstaw

Proszę o nie kasowanie tego postu. Chciałbym aby lubrzan się wypowiedział. /czerwone dopiski są moje - lubrzan

/Pierwszy post wystarczył, a prawo ma przez kolorowy nick?

//informacja została uznana na tyle istotną, że wymagała osobnego postu. Jako naczelnik Dziennika ma pełne prawo do szczegółowego informowania nas o utrudnieniach w dostępie do strony. Kolor nie zwalnia od przestrzegania podstawowych zasad forum, nie możemy pisać ot tak dwóch postów pod rząd. Jednak jeśli jest to istotne, to czasem i zwykli użytkownicy mogą napisać dwa posty pod sobą i nie będzie to uznane za wykroczenie. - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Dostałem ostatnio o 22:51 14-dniowego bana. Data odblokowania była wyświetlana na dzis o 22:00.

Gdzie te 51minut?

//system nie chce wyświetlać dokładnej daty, tylko "ok. godziny xx". Nie sposób tego zmienić - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Kolejny błąd:

dziś urodziny obchodzą: cykor (jest sam dlatego powinno być obchodzi)

Pozdrawiam: KyNiuXD

//nie ma możliwości zmiany tego tekstu na zależny od ilości osób, które obchodzą urodziny w danym dniu. Nie będzie zmienione - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Można ustawić, że gra się np. na s7. Jeśli tak ma być to brakuje tam Gonzalesa.

//dodany, chociaż to tylko świat tymczasowy. Stare światy zostały ze względu na wartość sentymentalną - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
W profilu jakiejś kobiety jest: ostatnio aktywny...

Zamiana na aktywny/a.

//tekst jest stworzony bezpłciowo - "użytkownik xxx był ostatnio aktywny...". Nie da się stworzyć zależności między płcią wybraną w profilu a tym tekstem. Bez zmian - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Panel użytkownika--> Edycja opcji. Jest dużo tekstu po angielsku.

//dziurawe tłumaczenie, zostanie naprawione przy aktualizacji systemu forum. Niestety nie mogę podać konkretnej daty, ale zmiana będzie zauważalna - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19932

Gość
Gość
http://prntscr.com/7ncw96

Jak widać, online jest tylko 2 użytkowników zalogowanych. Zapewne licznik szwankuje nie tylko o tych porach, gdzie raczej łatwo doliczyć się użytkowników forum... :p


// osoby zalogowane na forum, ale ukryte wliczają się do normalnie zalogowanych, to nie jest błąd - Nessu3.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Brakuje działu dla pojedynkowego gonzalesa.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Na dole strony mamy odnośniki do archiwum, dyrektywy prywatności itp.

Z jakiej okazji jest tam link do forum skoro już na nim jesteśmy? To jak drzwi, za którymi są drzwi. Przykładowo wożna zastąpić go linkiem do dziennikathewest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na dole strony mamy odnośniki do archiwum, dyrektywy prywatności itp.

Z jakiej okazji jest tam link do forum skoro już na nim jesteśmy? To jak drzwi, za którymi są drzwi. Przykładowo wożna zastąpić go linkiem do dziennikathewest.

Jest po to, by czytając jakiś temat na forum móc od razu powrócić na stronę główną. Działa tak samo jak baner na górze, ale ułatwia powrót na stronę gdy np przeglądamy coś "na spodzie" danego działu/tematu.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Jest po to, by czytając jakiś temat na forum móc od razu powrócić na stronę główną. Działa tak samo jak baner na górze, ale ułatwia powrót na stronę gdy np przeglądamy coś "na spodzie" danego działu/tematu.

Nie chcę się wdawać w dyskusję bo to miejsce nie do tego, ake od czegoś jest odnośnik "na górę", a potem znajduje się taki wielki baner. Czekam na odpowiedź Lubrzana, a nie Bartka, który jest tylko redaktorem.

//linki do powrotu na stronę główną na górze i dole strony to standard, tak zostanie. Co do odnośnika do dziennika, dolny pasek to nie najlepsze miejsce dla niego. Myślę, że w nowym systemie forum znajdzie się odpowiednie miejsce na link do dziennika. - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ogłoszenie o małej aktualizacji nie było wyświetlone w opcji nowe posty.
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Ogłoszenia o aktualizacjach w ogóle mi się tam nie wyświetlają.

//trzeba pogrzebać w forumowych wnętrznościach. Przyczyna pewnie leży w zasięgu obejmowania forum opcji Nowe Posty. Zostanie to poprawione (jeśli się da) - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
W Bizonich Plackach w dziale Historia naliczane są do licznika posty. Czy będą one odjęte?

//faktycznie, wkradł się chochlik. Naprawione, posty już nie powinny się zaliczać do licznika - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Rzadko bywam na stronie głównej, ale ostatnio zauważyłem dobre wasze posunięcie to jest skasowanie pustego działu rekrutacja. W zasadzie to nie jest błąd, a sugestia, w której proszę o usunięcie tego pustego działu. Przez tyle lat nie było tam ogłoszeń (czytaj - ktoś je wykasowal) i nie zanosi się, aby jakieś się pojawiły.

//po konsultacji z kierownikiem Wiki ocenimy dalszą przydatność tego działu - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry