[devblog] The West 2.0: prace rozpoczęte! (temat aktualizowany)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24357

Gość
Gość
Jak dostajesz 20 priv "kiedy nowy świat?" i z 10 "kiedy aktualka 2.0?" do tego na hrabstwie spamują to uwierz mi, że czasami nawet 20 sekund nie potrzeba.

Nie jestem pewien czy sprawdzałeś jak mocno można rozciągnąć czat(bo jego rozmiary robią wrażenie) a czat hrabstwa jak wiesz można wyłączyć(z resztą jak pozostałe). Poza tym Ty jesteś adminem i tak samo wnerwiające będzie dostawanie tych 30 privów na 20 sek w nowej jaki w starej wersji. Dla zwykłych graczy lepszy jest stary ale to chyba zauważyłeś bo wszyscy o tym piszą ;/ dlatego ja również nie będę się więcej produkował na te temat ale ty jako główny zarządca polskiej wersji powinieneś się ująć za graczami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie jestem pewien czy sprawdzałeś jak mocno można rozciągnąć czat(bo jego rozmiary robią wrażenie)

Wiesz... no chciałbym jeszcze coś widzieć na ekranie poza czatem. W końcu to czat jest w grze a nie gra w czacie.

a czat hrabstwa jak wiesz można wyłączyć(z resztą jak pozostałe).

Oczywiście że można. Wszystko można wyłączyć. Można pójść nawet krok dalej i wyłączyć prąd w domu, tylko to chyba nie o to chodzi, żeby mieć czat, który jest wyłączony.
Idąc tym tokiem rozumowania to można powiedzieć "nie włączaj sobie czatu w 2.0 w ogóle, nie będziesz miał problemu"
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Wiesz... no chciałbym jeszcze coś widzieć na ekranie poza czatem. W końcu to czat jest w grze a nie gra w czacie.



Oczywiście że można. Wszystko można wyłączyć. Można pójść nawet krok dalej i wyłączyć prąd w domu, tylko to chyba nie o to chodzi, żeby mieć czat, który jest wyłączony.
Idąc tym tokiem rozumowania to można powiedzieć "nie włączaj sobie czatu w 2.0 w ogóle, nie będziesz miał problemu"

Żeby nie było nie mówię już nic w związku z nowym czatem ani nie odpowiem na drugą część posta bo bym wspomniał o 2.0 ale stary rozwija się do dołu więc nie wiem jak zasłania ci grę xD
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Żeby nie było nie mówię już nic w związku z nowym czatem ani nie odpowiem na drugą część posta bo bym wspomniał o 2.0 ale stary rozwija się do dołu więc nie wiem jak zasłania ci grę xD

U mnie się rozwija do góry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ponownie zapytam..

co z produktami z targu których nie odbierzemy, gdy miasta będą przenoszone na nową mapkę? Co z rozmiarem bitew fortowych, pozostanie taki sam?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ale bajer! Już nie mogę się doczekać 2.0, z moim ponad tysiącem rzeczy do odebrania z targu :D

Spokojnie, to tylko w przypadku, gdy miasto w którym mam rzeczy nie zostanie przeniesione (nie załapie się do puli 1500 miast) na 2.0. Jeżeli zostanie przeniesione to normalnie sobie będziesz musiał iść i odebrać.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A jak z miastami widmo? Będą przeniesione?

Przeniesienie miast
Przeniesiemy jedynie 1500 miast! Nie przeniesiemy miast widm. Na pewno przeniesiemy pierwsze 500 miast z rankingu miast.
Po przeniesieniu 500 pierwszych miast, system rozpocznie wyszukiwanie w rankingu (od najwyższej pozycji w dół) kolejnych 1000 miast, które posiadają więcej niż jednego mieszkańca. Tysiąc takich miast dołączy do grupy miast przenoszonych (liczy się kolejność w rankingu). Jeżeli system nie znajdzie 1000 takich miast, to rozpocznie od nowa wyszukiwanie na tych samych zasadach, ale pod uwagę weźmie tym razem też miasta posiadające 1 mieszkańca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry