Fort Benta - dyskusja

Patrzcie państwo szanowni, kolejny event copy-paste. Stażysta z inno się nie narobi a małpy bydo klikać po 100 paczek z gównem od widza
Śmiechu warte
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Super! Widzę mnóstwo ciekawych rzeczy, na pewno się przydadzą, w drodze na prerii ok_:) Czekam z niecierpliwością, na środę, będzie się działo :DDD
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Ty tak poważnie? Powiedz że se jaja robisz bo zwątpię w system nauczania
W przeciwieństwie do ... nie jestem "starym zgredem", któremu nic nie pasuje i jest tutaj za kare. !oooooo!

Bardzo mnie cieszy, że będzie kolejny ciekawy event z nagrodami i kolejne wyzwania, z którymi będę się mierzyć.
Dla mnie gra jest ciekawa i satysfakcjonująca.B-)
 
Bardziej mi chodziło o te ciekawe rzeczy, przecież to kolejny kopiuj-wklej event z tymi samymi śmieciami co zwykle XD
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Przecież ten chłop nawet nie wie co to za sety i jak są stare więc jak zwykle się cieszy, że może więcej jagód mu z godzinówki poleci
  1. Po co grasz, skoro nic cię nie cieszy w grze?
  2. Czy Ty byś się nie cieszył, jak zamiast 1 kawy nagle masz 40 w tym samym czasie ?
Skoro wszystko jest dla Ciebie takie stare i niewarte uwagi, to nie rób eventu, wyjdź na powietrze, taka ładna pogoda teraz. Znając jednak życie, będziesz w czołówce, która jako pierwsza go zaliczy, żeby mieć więcej czasu na narzekanie na forum i pisanie w kółko tego samego na forum, że gra zdechlak, że wszystko stare itp.

Miłego dnia!
 
  1. Po co grasz, skoro nic cię nie cieszy w grze?
  2. Czy Ty byś się nie cieszył, jak zamiast 1 kawy nagle masz 40 w tym samym czasie ?
Skoro wszystko jest dla Ciebie takie stare i niewarte uwagi, to nie rób eventu, wyjdź na powietrze, taka ładna pogoda teraz. Znając jednak życie, będziesz w czołówce, która jako pierwsza go zaliczy, żeby mieć więcej czasu na narzekanie na forum i pisanie w kółko tego samego na forum, że gra zdechlak, że wszystko stare itp.

Miłego dnia!
Z czego się cieszyć jak jedyne co zmienia się w eventach tego typu to sety, które sprzedasz żydowi. Gra ma może 5 nowych graczy w skali roku nie licząc multikont, a każdy stary gracz ma po 200 tych lipnych kaw. Jedynym plusem jest potka expa, która i tak poleci max jedna na postać
 
  1. Po co grasz, skoro nic cię nie cieszy w grze?
  2. Czy Ty byś się nie cieszył, jak zamiast 1 kawy nagle masz 40 w tym samym czasie ?
Skoro wszystko jest dla Ciebie takie stare i niewarte uwagi, to nie rób eventu, wyjdź na powietrze, taka ładna pogoda teraz. Znając jednak życie, będziesz w czołówce, która jako pierwsza go zaliczy, żeby mieć więcej czasu na narzekanie na forum i pisanie w kółko tego samego na forum, że gra zdechlak, że wszystko stare itp.

Miłego dnia!
Według twojej narracji forum powinno służyć tylko do zachwalania innogames? Ty jesteś nowy i za przeproszeniem gówno wiesz o grze, my tu siedzimy od ponad 10 lat i krytykujemy bo gra od tych 10 lat zalicza wyłącznie regres.
 

Calzedo

Blada Twarz
No i cyk po zadaniach bo już drugie wymaga zebrania 10 zapasów jedzenia.

Czyli event nie dla wszystkich. Ceny wywindują tak, że na pewno nie będzie mnie stać, szczególnie, że jest duże ryzyko zdobycia tych zapasów.

John Hauter, podzielam Twoje zdanie.
 
No i cyk po zadaniach bo już drugie wymaga zebrania 10 zapasów jedzenia.

Czyli event nie dla wszystkich. Ceny wywindują tak, że na pewno nie będzie mnie stać, szczególnie, że jest duże ryzyko zdobycia tych zapasów.

John Hauter, podzielam Twoje zdanie.
Jak 10 sztuk produktu z pracki to dla Ciebie wyzwanie to skasuj konto
 
Do góry