Kaczor Donald

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zakładam I i jedyną elitarną dyskusje na temat wszelkiej maści komiksów o Kaczorze Donaldzie i kompani
 

DeletedUser

Gość
Gość
oooo ten temat ma przyszłosc :D

ja (oprócz Donalda) bardzo lubie tez Wujka Sknerusa, a Goguś mnie denerwuje :D
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
mój ulubiony temat mógłbym czytać giganty całe dnie (z przerwą na the westa )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kaczor Donald rlz;)

Ten humor mnie rozwala... Bezbłędny komiks:D Nakbardziej obok Donalda lubię Sknerusa, Siostrzeńców i Diodaka. Za myszami nie przepadam.;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie znoszę Dziobasa za jego pomysły które w skutku niszczą Donaldowi życie
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie znoszę Dziobasa za jego pomysły które w skutku niszczą Donaldowi życie

Dziobas tez mnie denerwuje, ale nie tak jak Goguś a najgorsze ze nigdy nie moze go zbić bo Daisy mu zabrania albo spada mu na głowe kowadło (znając szczęscie Gogusia :D

a najbardziej mi było zal gdy donald zażyczył sobie miec takie szczescie jak Gogus tylko ze na jeden dzien i jak skonczyła sie dobra passa Donald zawsze popadał w tarapaty.
 
Najlepsza jest para Donald + Dziobas. Zawsze wychodzi z tego jakaś zabawna afera :)

Ale i tak nic nie przebije Superkwęka. Super bohater, który w swoim normalnym życiu jest leniem, spędzającym większość czasu na hamaku :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lubię Sknerusa i bardzo mi się podoba jak przychodzi do Donalda na jedzenie albo jak go budzi ze snu laską (Binoxa)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja najbardziej lubię nastawienie wujka Sknerusa do $$
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 8 tomów megagiga a gigantow 6.Komiksow to juz mam za duzo (4 pudla liczace po 100 komiksow.Okolo 426 (Kupuje nowe)
Mam 3 puzle z kaczorem.Branzolete i zabawki :).

Kaczor Donald rlz
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam około 30 gigiantów i 172 komiksy zwykłe z lat 1997-2007
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe :D
Ja mam około 50-60 komiksów, jak byłem mniejszy to czytałem... ale czasem sobie lubię do nich powracać :D
Moi ulubieni: Siostrzeńcy, Donald... (ale w bajce nic nie łapałem o czym gadał :D), Sknerusik ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też lubie kaczora donalda mam około 150 komiksów i 10 gigantów najbardziej lubie donalda i siostrzęców.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zawsze w gigantach lubię czytać tytułowy komiks, a najlepszy moim zdaniem to "tu się zgina miecz ronina" :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
mój kolega to kolekcjoner on ma tego całą szafkę i jeszcze trochę w piwnicy :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry