Kliczko vs Adamek

  • Rozpoczynający wątek Toto97
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra walkę?

  • Kliczko pokona Adamka

    Głosy: 23 56,1%
  • Adamek pokona Kliczko

    Głosy: 13 31,7%
  • Walka będzie wyrównana(napisz kto wygra)

    Głosy: 1 2,4%
  • Nie interesuje mnie to!

    Głosy: 4 9,8%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak wiecie już niedługo rozpocznie się walka Vitalija Kliczko z Tomaszem Adamkiem która tak długo była oczekiwana przez fanów boksu.

Według was kto wygra tą walkę?Szybki Adamek czy Silny Kliczko?
Pisz pod tematem oraz uzasadnij swoją wypowiedź :!:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Adamek jest szybszy, Kliczko silniejszy i masywniejszy. Kliczko ma większą rozpiętość ramion i to przemawia na jego korzyść. Adamek ma słabsze uderzeniae niż Kliczko i będzie mu bardzo trudno pokonać tego kolosa z Ukrainy.
Wydaje mi się, że Adamek skupi się na wytrzymaniu do ostatniej rundy i nie zostaniu znokautowanym, aczkolwiek pewnie będzie próbował wyprowadzać jakieś ataki ale nie sądzę, żeby ciosy adamka zrobiły coś poważniejszego Kliczce, aczkolwiek byłbym mile zaskoczony jeżeli zwyciężyłby Adamek.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Adamek jest szybszy, Kliczko silniejszy i masywniejszy. Kliczko ma większą rozpiętość ramion i to przemawia na jego korzyść. Adamek ma słabsze uderzeniae niż Kliczko i będzie mu bardzo trudno pokonać tego kolosa z Ukrainy.
Wydaje mi się, że Adamek skupi się na wytrzymaniu do ostatniej rundy i nie zostaniu znokautowanym, aczkolwiek pewnie będzie próbował wyprowadzać jakieś ataki ale nie sądzę, żeby ciosy adamka zrobiły coś poważniejszego Kliczce, aczkolwiek byłbym mile zaskoczony jeżeli zwyciężyłby Adamek.

Mi sie wydaję zeTomek będzie chciał zrobić z Kliczkiem to samo co zrobił Haye z Wałujewem a mianowicie mało ciosów ale jak już zada to punktujące...Będzieteż chcial go poprostu zmęczyć ;)
Jeżeli miałby odnieść zwycięstwo to tylko takim sposobem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Adamek jest szybszy, Kliczko silniejszy i masywniejszy. Kliczko ma większą rozpiętość ramion i to przemawia na jego korzyść. Adamek ma słabsze uderzeniae niż Kliczko i będzie mu bardzo trudno pokonać tego kolosa z Ukrainy.
Wydaje mi się, że Adamek skupi się na wytrzymaniu do ostatniej rundy i nie zostaniu znokautowanym, aczkolwiek pewnie będzie próbował wyprowadzać jakieś ataki ale nie sądzę, żeby ciosy adamka zrobiły coś poważniejszego Kliczce, aczkolwiek byłbym mile zaskoczony jeżeli zwyciężyłby Adamek.

Adamek wygra, ta sama bajka była jak Adamek walczył z Gołotą...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Adamek ma małe szanse wiem że jesteście patriotami ale Kliczko nie jest taki stary jak Gołota moim zdaniem knock out' u (nakałtu) ale na punkty Adamek przegra :'(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm ciezko mi typowac bo patrzac na boks to imo Kitschko powinene wygrac jednak jako ze to Polak jestem za tym ze wygra w 1 rundzie przez ko ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Adamek nie miał szans. Ale i tak wielki szacunek za to, że wytrzymał na nogach do 10 rundy ;]
Jednak polski łeb, to polski łeb :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Adamek nie miał szans. Ale i tak wielki szacunek za to, że wytrzymał na nogach do 10 rundy ;]
Jednak polski łeb, to polski łeb :p

Według mnie to Kliczko mógł go skończyć już w 2 rundzie. Ale, że tyle ludzi się zebrało i ludzie chcieli show to wydaje mi się, że Kliczko dał Adamkowi ustać do tej 10 rundy, on się z nim bawił(może nie chciał go upokarzać w takiej walce, przed własną publicznością). Nie sądzę, że Adamek wytrwał do 10 rundy bo ma polski, mocny "łeb":p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Iii tam, Adamek jest wytrzymały. Jednak masa za mała jeszcze...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolega 2 posty wyżej ma racje kliczko mógł to wygrać w 2 rundzie ale im większe show tym więcej zarobi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry