Migracja

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Słuchaj ja wcale nie twierdze że większość światów na siebie nie zarabia. Nie znam się na dochodach z tych loterii ani wydatkach związanych z utrzymaniem gry. Może i światy takiej jak dakota i cheyenne są rentowne. Ale co z tego jak ludzie tam się denerwują i odpuszczają bo tak jak napisałeś poświecenie roku czy dwóch gry nie jest łatwo przekreślić i się odciąć. Ludzie którzy mają główne konta na takich światach są na nich uwięzięni. Sam moje główne konto mam na s11, czekam z przeniesieniem aż ogłoszą zamknięcie bo chce je przenieść na huron na którym mam też całkiem niezłe konto (chyba 2 po moim głównym) i nie będę miał żalu żeby je skasować (zajmie mi pewnie cały dzień aż zrobie porządki i powymieniam fanty które chce zostawić ale to inna sprawa). Piszesz że migracja podniesie liczbę ludności na światach które zostaną do 5k. W moim odczuciu jeżeli liczba się zwiększy to tylko nieznacznie. Prawie wszyscy tak jak i ty (pisałeś o 4 kontach) moją po kilka postaci. Wg mnie zniszczenie kont zarobkowych wyszłoby tylko na lepsze. Nudne stało się to że każdy biega w setach, kasa jest przeliczana w milionach a ceny na targu wariują. Piszesz także że graczy ubywa. Tak zgadzam się z tym. Ale zauważ że sporo osób rezygnuje z gry bo są właśnie uwięzieni na takich martwych światach. Nie gra na głównym koncie to i na zarobkowych przestanie. Nie twierdze że jest to jedyny powód zmniejszenia liczby graczy ale napewno jakiś % to jest. Mój pomysł z 3 światami na pewno sprawiłby ożywienie na nich, na jak długo? Nie potrafię powiedzieć. Reklama pewnie także wiele by pomogła ale to nie my decydujemy o tym na co INNO wyda zarobione pieniądze. Ten projekt nie jest ich głównym i można go chyba porównać do takiego konta jagodowego które przynosi zyski aby ulepszyć inne konto (inną grę). Zobacz że inno wręcz właśnie nakłania do "migracji" do innych swoich gier. Często tutaj jest więcej informacji o innych grach ze stajni INNO niż o samym TW.
Na koniec powiem tak. Dalej trzymam się mojego zdania że zmniejszenie liczby światów wpłynęło by pozytywnie na grę (a przynajmniej dla tych aktywnych) Nie przekonałeś mnie swoimi wyliczeniami bo wydaje mi się że po prostu nie odnoszą się one w 100% do tego o czym ja piszę. Nie twierdzę też że ty nie masz racji we wszystkim. Po prostu nie zgadzamy się we wszystkim i jak to zazwyczaj na każdym forum bywa żaden nie przekona drugiego :gwizd:. Tak więc skończmy niepotrzebne dyskusje i powodzonka w grze.

Bardzo dobrze to wszystko opisałeś. Zgadzam się z tym w 100 %. Sam mam konta na innych światach ale zostało to wymuszone właśnie przez możliwość wymian gotówki. Ja również nie miałbym problemu żeby skasować konta zostawiając sobie główne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem za zresztą dawałem propozycję, fakt e dotyczyła ona że można mieć tylo 2 postacie na światach. Skończyły by się wymiany i inne zberactwa, pora przesiać ziarno od plewu, ci co mają odejść odejdą
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Dziś wróciłem do gry i powiem tak. Sytuacja jest naprawdę krytyczna, targ pusty, gra tylko kilkadziesiąt osób, wszędzie te same imiona i tylko 1400 graczy. Myślę iż warto byłoby podjąć jakiekolwiek próby migracji lub coś ...
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dziś wróciłem do gry i powiem tak. Sytuacja jest naprawdę krytyczna, targ pusty, gra tylko kilkadziesiąt osób, wszędzie te same imiona i tylko 1400 graczy. Myślę iż warto byłoby podjąć jakiekolwiek próby migracji lub coś ...

Piście do IG z dopiskiem do rąk własnych Adreasa głownego Lead CM który ma władzę.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
czuje sie jak w więzieniu nie móc sie wyrwać ze świata
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Dziwny tryb zamykania tych światów teraz obrali, bo pamiętam, że jak zamykano s3 czy s6, z których migrowałem niemalże na siłę dano konkretną datę i albo migrujesz, albo postać przepadnie i nikt się nie przejmował aktywnymi graczami, którzy wcale nie mieli ochoty zmieniać serwera. Należałoby też oczywiście dodać, że tak jak pamiętam były to światy o wiele bardziej aktywne w tamtym czasie niż zdechłe światy obecnie typu s11, czy dakota.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Cały problem polega na tym że świata nie zamkną jak na nim są gracze, a gracze będą bo sobie trzymają konta do wymian więc aktywność jest.

Druga sprawa to taka że im mniej jest graczy zainteresowanych tym światem tym łatwiej wygrać nagrodę główną w loterii , a że nie potrzeba wydawać zbyt dużo bryłek to więcej osób takiego czegoś próbuje przez co IG odnotowuje w statystykach że bryłki się sprzedają.
 
bardziej chodzi o ten drugi argument KANUTO. gdyby gracze byli aktywni a wydawali jedynie darmowe brylki za logowanie to s11 by zamkneli tak samo jak 12
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
Mnie po prostu to śmieszy co oni odwalają. Od roku krzyczą, że zamykają S11, a on ciągle stoi... To jest jakiś absurd.
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
No właśnie jest jak na bf czyli strasznie źle, cokolwiek kupić/sprzedać to tak trzeba się namęczyć. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety brak reklam, brak akcji promocyjnych i lipa z za dużą ilością światów robi swoje

jesli by były max 4 światy gra by się ciągneła

a tak jest jak każdy widzi: ari, dako, bf martwe
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
niestety brak reklam, brak akcji promocyjnych i lipa z za dużą ilością światów robi swoje

jesli by były max 4 światy gra by się ciągneła

a tak jest jak każdy widzi: ari, dako, bf martwe

Arizona jest martwa? Bardziej bym powiedział, że czajnik :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
on też, zapom iałe, ogólnie trzymanie tych światów przyżyciu jest kpiną z aktywnych graczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry