zaakceptowany Napad na BANK

Czy jako gracz the west chciałbyś widzieć taką rozgrywkę w grze?

  • Tak

    Głosy: 158 80,2%
  • Nie

    Głosy: 22 11,2%
  • Może, ale sporo do zmian

    Głosy: 17 8,6%

  • W sumie głosujących
    197
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser26432

Gość
Gość
Pomysł jest genialny i bardzo dobrze dopracowany. Jak najbardziej na tak. Jedna z najlepszych propozycji jakie widziałem.
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
pomysl na prawde fantastyczny :) ogromne tak dla ciebie !
 

DeletedUser30619

Gość
Gość
Pomysł boski, zaproponuj to supportowi. Sam jestem pojedynkowiczem więc będzie dla mnie zabawy pif paf
 

DeletedUser30777

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry i prawie idealny.
Ja bym tylko dodał żeby było może 4-5 takich grup a ochrona miasta po napadzie trwała 3dni (z szeryfem 5dni) a na początku np. pierwsze dwa miesiące po wprowadzeniu rabowano 30% kasy z sejfu (po tych dwóch miesiącach można by powrócić do pierwotnych 50%).
Faktycznie co do wprowadzenia tego pomysłu do gry to szanse nie są zbyt duże bo to kupa roboty dla twórców a nic nie zarobią na tym więc "po co robić".
Pomysł jak najbardziej trafiony i przydatny w życiu światów na TW.
Oczywiście na TAK.
 
do pomysłu za nasze bryłki :) dodałbym, że uśpiony na 48h lider raz na czas pełnienia tej funkcji (może kilka razy) mógłby np. za 100 bryłek wykupić usunięcie blokady ataków - coś dla twórców zawsze by wpadło

zachęcam do dyskusji na temat, gdzie można by dodać coś za bryłki (oczywiście wiem, że wszędzie i za wszystko można :) ale tak aby nie psuło ogólnie "przyszłej" proponowanej zabawy )
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
ja również jak najbardziej na tak! ale powiem szczerze, nie sądzę żeby to przeszło....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam, że powinno powstać coś na wzór fortów, lecz aby wartość miała każda umiejętność. W ten sposób brałoby w niej udział mnóstwo osób, które wcale nie musiałyby ustawiać sobie wszystkich umiejek w hp.
 

DeletedUser15367

Gość
Gość
Masz mój miecz :D zn nóż :D

Miłoby było jakby to wprowadzić ale jeśli niemcy nie zrobią tego pierwsi to można pomarzyć.
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
Suchy jestem na tak ale jest coś nie ok
3 osoby mogą stowrzyć gangi (za mało)
Obecnie na światach większość graczy gra na fortach ok rozumiem wprowadzili. Pojedynkowicze cierpią bo oup za pvp nie ma. Taki pomysł z bankiem jest ok ale moim zdaniem powinien być osobny świat do tego typu zabawy bo gdy zrobi się świat forty i banki to jedno z nich napewno wyginie z czasem a świat z samymi bankami nie wyginie

Wielki plus za naprawde ładne i czytelne grafiki bitwy




Ta prawda ,ale raczej forty wyginą bo tu mozna dobrą kase zgarnać , a co do pomysłu to jest MEGA ale są miasta ktore wogole nie mają pojedynkowiczow i nie miały by sznas obronić sie i sumy zrabowane nie powinny być większe niz 20k bo troche było by nie fair jesli miasto tyle kasy traci , i miasto kotre chce sie zrabować powinno by mieć co najmniej 20 graczy i mogą zapraszać inne miasta do pomocy ale ogolnie pomysł dobry,trzeba troche tylko go dopracować ;;) Ale ja jestem na TAk i tak kazde miasto powinno moc zrobić napad ;;) pif paf
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
A i powinno być ze mozna zgarnać tylko 10 lub 20k tylko jakbym miasto miało tylko 25k w banku a ty zabierzesz im 20 to by było nie fair hmpf
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
i coś z tym dalej można zrobić ? może ktoś z administracji podpowie? pif paf

wątpię, podpowiedzieć to może jedynie "zamykam" bo "temat przedawniony" no ale cóż kto tam sobie nadzieję robi? popatrz tylko ile propozycji przeszło a ile najlepszych propozycji stoi dalej w tym dziale i się kurzy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zuważyłem, że ta propozycja byłaby zbyta mało przychodowa i byłaby dla takich bardziej ubogich lub niechcących płacić za grę graczy.
A to największa przeciwność dla wszelkiej administracji i INNO games... teraz cała ta firma patrzy na kasę, ale cóż zrobić.

aczkolwiek jestem za ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Suchy suchy :p

Inicjatywa dobra nawet bardzo dobra :p Popraw sobie 1 post z poprawkami itd:p

1.50% już widzę jak biegniesz do mnie do Miasta gdzie gruba bańka jest i zwijasz mi 500k :D 100k dla lidera reszta po 44k. 12 ataków w tyg daje nam ładne sumki.

Dlatego to powinna być drobna sumka jeśli grupa dostaje obligacje i exp. mam na mysli 10k na głowe itp.

2. Więcej bossów 3 bosów to 30 graczy w ataku , nawet sporo jak na polskie światy ale jak wspomniałeś sami pojedynkowicze nie muszą być więc dać szanse większej ilości graczy :D

3. Nie boisz się że w pewnym momencie miasta przestaną wpłacać do banku większe sumy na bitwy i wpłacą przed wywołaniem lub z samych podatków będą się banki utrzymywać i napady będa dawały słabą kasę a co za tym idzie obrony może nie być. Tak jak w fortach obrona nie przychodzi więc exp niema.

Pytanie też o ochronę maista 48h czyli w tyg dane miasto może zostać 3 krotnie zaatakowane :D To tym bardziej przestaną wpłacać kasę do banku. Gracz XXX idzie wywołąć bitwe pisze na czacie wpłąccie tyle a tyle kasy wywołuje i w banku 0 :D Idzie atak miasto fortowe nic nie wpłaca i nic atak nie zyskuje a miasto zlewa obrone :D

Teraz pytanie jak to rozwiązać ?? Polak mądry człek w końcu tak kase schowa że nikt nie znajdzie :p
 
miast jest bardzo dużo, do tego tylko trzech liderów i możliwość ich uśpienia jeszcze zmniejsza możliwość ataku, do tego szeryf jeszcze bardziej

wiadomo zarobek z napadów można zmniejszać, zmieniać to tylko propozycja pomysłu, liczby zawsze bilansuje IT
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinno się ulepszyć system walk fortowych (nie tylko HP), ale pomysł niezły, chociaż i tak nie przejdzie.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
Dlaczego ma nie przejść? Wszystko idzie w dobrym kierunku, właśnie trwają prace nad IMP'ami :)
według zapowiedzi mają być zarówno PVE jak i PVP
czekam niecierpliwie na realizacje projektu :I:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Co tu więcej dyskutować? Dajemy [Zaakceptowany] i sio na stolik do InnoGames.
 
Status
Zamknięty.
Do góry