Nowy gracz

Status
Zamknięty.

Midun

Blada Twarz
Witam, jestem nowym graczem, jako nowy gracz chciałbym wiedzieć, na którym serwerze spotkam jakiś graczy ;) Oraz czy opłaca mi się grać budowniczym, czy to mija się z celem na starych serwerach ?>
 
Nowy? Na każdym spotkasz. Budowniczy? Każda klasa ma swoje atuty. Jedni robią zadania, drudzy się pojedynkują, trzecich interesują tylko bitwy fortowe, czwarty odłam gra w przygody no i piąta odnoga żyje tylko dla czatu. Jeśli chcesz się nauczyć gierki to nie polecam nowszych światów niż Iroquis. Konto można mieć na każdym serwerze a zanim dojdziesz do jakiejkolwiek wiedzy to możesz testować. W maju pewnie otworzą nowy serwer a jeśli się to nie stanie to polecam zacząć od Iroquis lub Arizony i równocześnie na Teksas. Gdy zrozumiesz na czym polega rozgrywka i jak się w niej odnaleźć to wtedy możesz kombinować dalej. W lipcu startuje event w którym będą nowe sety do zdobycia, wtedy jest wielu "graczy" wszędzie praktycznie. Do tego czasu zostaje Ci zrozumienie gierki. Chyba że trolujesz to też spoko, w tej dziedzinie połowa społeczności ma u nas po 3 fakultety.
 
Trol jak nic. Kto w epoce gier mobilnych na smartfona zaczynałby tutaj?
Poza tym TW nie ma w żadnych rankingach gier przeglądarkowych.
Jak nie wiesz co wpisać to w życiu tego gniota nie znajdziesz ok_:)
 

Midun

Blada Twarz
rzadko gram na telefonie, w pracy zwyczajnie nie mam czasu bo pracuje w gastronomii, a w domu wole posiedziec przed komputerkiem w wolnym czasie niz na telefonie :) Akurat zacząłem na teksasie bo taki serwer wybrała mi gra :D
 
Osobiście polecam główną postać zrobić na IRO i kilka postaci pobocznych na innych światach do wymian kasy między światami.

Co do klasy budowniczy jest jak najbardziej OK bo jakiś czas temu został porządnie zriworkowany.

Jeżeli zdecydujesz się na Iro to uważaj na gracza o nicku nudziaż (wyjątkowo ciężki przypadek)
 

Midun

Blada Twarz
Dzięki za ostrzeżenie :D a na czym polega ta wymiana kasy? Ja daję kasę komuś na serwerze IRO a ktoś mi daje z swojej pobocznej postaci na TEKSAS ?
 
Wszystkie światy to zdechlaki. Za 1-2 miesiące powinien wyjść nowy świat, który pożyje parę miesięcy. Jeśli tak zależy ci, żeby pograć w tą gierkę to poczekaj na niego.

Ja polecam zrobić poszukiwacza przygód(rymarza). Świetnie się robi zadania a podklasa rymarz pozwala ci szybciej biegać po mapie. Same plusy.
 

Midun

Blada Twarz
Póki co widzę że każdy tutaj wie najlepiej i każdy na każdego coś gada :D nie zrozumiem nigdy czemu czerpiecie z tego jakąś satysfakcje :D no nic, dziękuje za odpowiedzi, temat chyba do zamknięcia bo zaraz się tu zacznie jakaś gówno burza nie wiedzieć czemu :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry