Patelkowa

Opera Zrzut ekranu_2024-04-25_103201_forum.the-west.pl.png

Dlaczego komentarz z użyciem słowa "gówno" wisi na forum?
Ja nie mogę napisać, że "sram na czarnym kiblu", ale już ktoś inny może.
Podwójne standardy.
 

kruK629

Członek obsługi gry
View attachment 4817

Dlaczego komentarz z użyciem słowa "gówno" wisi na forum?
Ja nie mogę napisać, że "sram na czarnym kiblu", ale już ktoś inny może.
Podwójne standardy.
Nie każdy post musi być usunięty, w niektórzy przypadkach Moderator może zastosować opcję Edycji Postu i ocenzurować dany wyraz.
Należy dodatkowo pamiętać, iż nie jesteśmy na forum w trybie 24 godzin, 7 dni w tygodniu, 365 dni. Wskazany przez Pana post pochodzi z godzin nocnych
Jeśli według Pana dany post/wiadomość profilowa jest niezgodna z regulaminem należy użyć Przycisku "Raport" - Moderatorzy w pierwszej kolejności weryfikują otrzymane zgłoszenia po wejściu na forum.
 
Nie każdy post musi być usunięty, w niektórzy przypadkach Moderator może zastosować opcję Edycji Postu i ocenzurować dany wyraz.
Należy dodatkowo pamiętać, iż nie jesteśmy na forum w trybie 24 godzin, 7 dni w tygodniu, 365 dni. Wskazany przez Pana post pochodzi z godzin nocnych
Jeśli według Pana dany post/wiadomość profilowa jest niezgodna z regulaminem należy użyć Przycisku "Raport" - Moderatorzy w pierwszej kolejności weryfikują otrzymane zgłoszenia po wejściu na forum.
Kruk rąbiesz?
 
Nie każdy post musi być usunięty, w niektórzy przypadkach Moderator może zastosować opcję Edycji Postu i ocenzurować dany wyraz.
Należy dodatkowo pamiętać, iż nie jesteśmy na forum w trybie 24 godzin, 7 dni w tygodniu, 365 dni. Wskazany przez Pana post pochodzi z godzin nocnych
Jeśli według Pana dany post/wiadomość profilowa jest niezgodna z regulaminem należy użyć Przycisku "Raport" - Moderatorzy w pierwszej kolejności weryfikują otrzymane zgłoszenia po wejściu na forum.
To tutaj nawet nie ma edycji.

Co lepsze osoba zamykająca temat doskonale widziała co zostało napisane.
 
Ponieważ w tym znaczeniu słowo "gówno" jest częścią rzeczownika "gównoburza", który jest z kolei jest neologizmem stosowanym wymiennie z wyrażeniem "burza w szklance wody" @bracia7 sugeruję powrót do szkoły.
Najpierw naucz się wymawiać "r" i potem ewentualnie pomyślę czy zasługujesz w jakikolwiek sposób na moją uwagę.
 
@bracia7 daj spokój administratorom, okok?
View attachment 4818
Jak mogę im dać spokój skoro banują mnie za nic, a jak ktoś inny coś zrobi lub mnie obrazi, to post ciągle wisi.
Twój post o tym, że mam utkać rurę dalej wisi. Gdybym ja tak napisał, to wyczyściliby mi jeszcze cały profil.

Jakiś randomowy nowy gracz używa słów "gówno burza" i też nie ma problemu.
Ja wspomnę, że sram na czarnym kiblu i już wszyscy wariują.
 
A przepraszam, tak dla własnej satysfakcji chciałem zapytać.

1. Jaki jest cel używania wyrażenia: "sram na czarnym kiblu"? Czy nie jest to aby tania prowokacja? :)

2. Co to w ogóle jest? Neologizm? Pleonazm językowy? Związek frazeologiczny? Idiom zapożyczony z języka obcego? Metafora? Zwrot rasistowski? Czy jakaś nowomowa, którą dopiero co próbujesz przeforsować? :)
 

Don Quinlan Vos

Blada Twarz
A przepraszam, tak dla własnej satysfakcji chciałem zapytać.

1. Jaki jest cel używania wyrażenia: "sram na czarnym kiblu"? Czy nie jest to aby tania prowokacja? :)

2. Co to w ogóle jest? Neologizm? Pleonazm językowy? Związek frazeologiczny? Idiom zapożyczony z języka obcego? Metafora? Zwrot rasistowski? Czy jakaś nowomowa, którą dopiero co próbujesz przeforsować? :)
myślisz, że jak napiszesz kilka "wyszukanych" słów to ktoś uwierzy, że jesteś "ynteligentny"?
Są odpowiednie momenty w których używa się takich słów, ale ty próbujesz na siłę zrobić z siebie złotoustego.
Napisz jeszcze kilka takich słówek, może coś łaciny zarzuć, żebyś zabrzmiał bardziej wiarygodnie ;)
Jak widać arizońska szajka ma się dobrze i ma wielu obrońców :)
 
myślisz, że jak napiszesz kilka "wyszukanych" słów to ktoś uwierzy, że jesteś "ynteligentny"?
Jakich wyszukanych? Wszystkie je poznałem na języku polskim w "starej" PODSTAWÓWCE.
Do gimbazy nie chodziłem - całe szczęście.

Jak widać arizońska szajka ma się dobrze i ma wielu obrońców :)
Hahahaha! Nigdy nie grałem na Arizonie!
Dakota i migracja na Iro, to są moje serwery
Najpierw zrób research, Misiu, dopiero się wypowiadaj :D
 

Don Quinlan Vos

Blada Twarz
Jakich wyszukanych? Wszystkie je poznałem na języku polskim w "starej" PODSTAWÓWCE.
Do gimbazy nie chodziłem - całe szczęście.


Hahahaha! Nigdy nie grałem na Arizonie!
Dakota i migracja na Iro, to są moje serwery
Najpierw zrób research, Misiu, dopiero się wypowiadaj :D
Pleonazm w podstawówce, ty chyba do Wisełki wpadłeś i takie głupotki opowiadasz :)
Odnośnie Ari to nie jest do ciebie.
 
Pleonazm w podstawówce, ty chyba do Wisełki wpadłeś i takie głupotki opowiadasz :)
Mnie polskiego w podstawówce uczył pan, który był pasjonatem swojego zawodu. a jego wiedza znacznie przewyższała program. Przemycał nam różne "nowe słowa" bo miał wiedzę uniwersytecką tylko był zbyt skromny, żeby być wykładowcą. Co ty jako absolwent gimbazy możesz wiedzieć o starej kadrze nauczycielskiej :D
 
Mnie polskiego w podstawówce uczył pan, który był pasjonatem swojego zawodu. a jego wiedza znacznie przewyższała program. Przemycał nam różne "nowe słowa" bo miał wiedzę uniwersytecką tylko był zbyt skromny, żeby być wykładowcą. Co ty jako absolwent gimbazy możesz wiedzieć o starej kadrze nauczycielskiej :D
Taki znakomity nauczyciel, a nie nauczył ciebie wymawiać "r".
 

Don Quinlan Vos

Blada Twarz
Mnie polskiego w podstawówce uczył pan, który był pasjonatem swojego zawodu. a jego wiedza znacznie przewyższała program. Przemycał nam różne "nowe słowa" bo miał wiedzę uniwersytecką tylko był zbyt skromny, żeby być wykładowcą. Co ty jako absolwent gimbazy możesz wiedzieć o starej kadrze nauczycielskiej :D
Smocze kule za bardzo uderzyły cię w baniak, w podstawówce to ci zabierali kanapki na przerwach, a nie uczyli o słowach na poziomie studiów w tym kierunku ;)
 
Do góry