Quiz Skoków Narciarskich.

  • Rozpoczynający wątek William Gallas
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19932

Gość
Gość
Proponuję zamknąć temat, bo on do niczego oprócz kłótni nie prowadzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra ludzie spokojnie, to tematod typów a nie od spamu i kłótni, chcecie się kłócić róbcie to na pw/profilu. tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Haha ja robię z siebie durnia? Niby jak? Nie wierzę, że dzień w dzień będziesz pisał o równej 20, a przecież gdyby można wysyłać odpowiedzi na PW przez określony czas byłoby łatwiej... i mniej loteryjnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale byłoby 1000 odpowiedzi na jedno pytanie. I 1000 punktów codziennie, co bedzie zamieszaniem. Nie mowilem, ze bede rowno o 20, pisalem, ze moze byc ze spoznieniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie będzie 1000, jak robiłem takie coś przy piłkarskim quizie(niewypał) było max 3...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No widzisz, niewypał. Ja chce, żeby to wypaliło. Jednemu nie pasuje, drugiemu pasuje. Quizu nie będzie do końca typerka, będzie krócej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, spóźnilem się troche, przepraszam. Pytanie na dziś.

Wymien wszystkie elementy sprzętu skoczka. (Bez podawania skarpetek itp, chodzi tylko o sprzęt dla skoczka)
 

DeletedUser

Gość
Gość
narty, wiązania, buty, kombinezon, kask, rękawice, gogle
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo. 1pkt trafia do Spalettiego.

26 min na takie łatwe pytanie?o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie zapominam;p. Poprostu czasami się spóźniam, ale zawsze staram się wywiązac z obowiązków ^^. Nie to co Ty mic (Chodzi o mmlp) :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wbicie na kompa na 2 minuty to nie to samo co organizacja mm.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nie, Ty wbijasz na 10 min, zeby rozegrac mecz. To jest strasznie trudne, bo przecież pozostaje sprawdzenie innych gier, pogranie w COJ'a, a potem pisanie, że coś ,,ważnego" wypadło:)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
On nie może zapominać o quizie tak? Tylko ty możesz olewać mm. Super.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Misiek, przeczytałeś ten temat od początku? Bo zdaje mi się, że nie :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ja zapomnialem o Quizie? Nie. Poprostu nie bede robil go codziennie. Nie mialem czasu, to nie robilem:). Jest jeszcze duzooo czasu, przed kazdym kolejnym pytaniem bede zapowiadal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry