zaakceptowany Ranking osiągnięć

Czy Jesteś za wprowadzeniem dodatkowego rankingu osiągnięć?Jak dodatkowych osiągnięć?

  • Tak

    Głosy: 21 67,7%
  • Nie

    Głosy: 4 12,9%
  • Zdechlak

    Głosy: 5 16,1%
  • Panie Tygrysie, idź pan na Prezydenta!

    Głosy: 1 3,2%

  • W sumie głosujących
    31
  • Głosowanie zakończone .
Ahooj przygodo!
Przychodzę do Was z kolejnym szalonym pomysłem, a mianowicie dodania dodatkowego rankingu z punktami osiągnięć.

Każdy by widział graczy którzy wkładają nie tylko $ ale i serce w osiąganiu kolejnych osiągnięć :)
Dodatkowo dodałbym punkty osiagnieć oraz minimalnych nagród za osiągniecie jakiegoś progu punktów osiągnieć.
Np. 30k osiągnieć- Pudelko energii itd.

Czekam na wasze opinie!
 
Ahooj przygodo!
Przychodzę do Was z kolejnym szalonym pomysłem, a mianowicie dodania dodatkowego rankingu z punktami osiągnięć.
jest na to skrypt
@Wojcieszy wrzucał go jakiś czas temu na forum https://forum.the-west.pl/index.php?threads/tw-achivement-point-ranking.64246/
Bynajmniej uważam, że jest to dobry pomysł na wprowadzenie takiego rankingu, lecz jak wiadomo od dawna propozycje tutaj nie mają żadnego znaczenia.
+ ewentualnie twcalc
 
Była już kiedyś taka sugestia - przydałby się
Aczkolwiek wiemy jak to wszystko tutaj działa: Nasze pomysły nie są przekazywane dalejok_:)
 
Ahooj przygodo!
Przychodzę do Was z kolejnym szalonym pomysłem, a mianowicie dodania dodatkowego rankingu z punktami osiągnięć.

Każdy by widział graczy którzy wkładają nie tylko $ ale i serce w osiąganiu kolejnych osiągnięć :)
Dodatkowo dodałbym punkty osiagnieć oraz minimalnych nagród za osiągniecie jakiegoś progu punktów osiągnieć.
Np. 30k osiągnieć- Pudelko energii itd.

Czekam na wasze opinie!
Kiedyś myślałem żeby dać ci osiągnięcie za multikonta
 
Jakis czas temu. Z 2-3 aktualizacje temu inno w ramach aktualizacji chyba zablokowała pogląd niektórych zakładek w osiągnięciach od innych graczy, ale jestem jak najbardziej za :)
 

.Kwiczący Knur.

Blada Twarz
Kto ile pieniedzy wydał na tą zjechaną grę.Na UJ mi takie coś potrzebne i na co mnie to mnie to wiedzieć.Proponję pomniki stawiać w każdym nowowybudowanym mieście.A Ty jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem.
 
Kto ile pieniedzy wydał na tą zjechaną grę.Na UJ mi takie coś potrzebne i na co mnie to mnie to wiedzieć.Proponję pomniki stawiać w każdym nowowybudowanym mieście.A Ty jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem.
A ktoś mówił coś o widzeniu tych osiągnieć?Myślę że to zbyt prywatna sprawa by widzieć kto ile bryłek wydał.

Każdy ranking czy to exp czy to rzemiosło wskazuje mniej więcej na graczy co wydają hajs i to gruby hajs i to właśnie chodziło tu cytat"Każdy by widział graczy którzy wkładają nie tylko $ ale i serce w osiąganiu kolejnych osiągnięć "
A osiągnięcia można robić bez wydawania hajsu :)
 
Do góry