Raport The West 4/2014

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29579

Gość
Gość
Jakie będą nagrody i jak często będą się odbywały za bitwy o fort mistrza gry ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyłączam się do pytań "co z pojedynkami"? Jak zaczynałam grę pojedynki były podstawową tej gry wiem że aby gra była grywalna trzeba ulepszać dodawać zmieniać różne rzeczy tylko czemu wszystko się zmieniło począwszy od grafiki dodanie fortów lvl i kończąc na ubraniach a pojedynki zostały prawie nie ruszone pif paf
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
Przyłączam się do pytań "co z pojedynkami"? Jak zaczynałam grę pojedynki były podstawową tej gry wiem że aby gra była grywalna trzeba ulepszać dodawać zmieniać różne rzeczy tylko czemu wszystko się zmieniło począwszy od grafiki dodanie fortów lvl i kończąc na ubraniach a pojedynki zostały prawie nie ruszone pif paf


Bo w sumie to już nie ma co zmieniać w Pojedynkach , w fortach zawsze bonusy itp ale w pojedynkach... ? pif paf
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Bo w sumie to już nie ma co zmieniać w Pojedynkach , w fortach zawsze bonusy itp ale w pojedynkach... ? pif paf



Można urozmaicić rozgrywkę o konkursy pojedynkowe, gangi, napady na banki... na forum pojawiło się naprawdę dużo pomysłów.
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
Można urozmaicić rozgrywkę o konkursy pojedynkowe, gangi, napady na banki... na forum pojawiło się naprawdę dużo pomysłów.


Napady na banki ? gadasz o tym ze jest mapa banku i 5 graczy atakuje jako 'bandyci' a 5 broni jako 'Szeryfo'wie' ? i ze można ukraść kasę z banku ? Przecież to jest jak bitwa o Fort , tylko ze kasę dostajesz. A wy gadacie ze teraz tylko Forty,Forty i Forty a sami chcecie sprowadzić Forty dla Pojedynkowiczów . o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napady na banki ? gadasz o tym ze jest mapa banku i 5 graczy atakuje jako 'bandyci' a 5 broni jako 'Szeryfo'wie' ? i ze można ukraść kasę z banku ? Przecież to jest jak bitwa o Fort , tylko ze kasę dostajesz. A wy gadacie ze teraz tylko Forty,Forty i Forty a sami chcecie sprowadzić Forty dla Pojedynkowiczów . o_O

A kto powiedział, że ma być silnik jak w fortach? Może byłaby to po prostu seria pojedynków 5 vs 5? Albo jeden wielki pojedynek, gdzie obrażenia i HP graczy się łączą? I w zależności kto wygra, albo kasa trafia do agresorów, albo zostaje w banku. Możliwości jest naprawdę mnóstwo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A kto powiedział, że ma być silnik jak w fortach? Może byłaby to po prostu seria pojedynków 5 vs 5? Albo jeden wielki pojedynek, gdzie obrażenia i HP graczy się łączą? I w zależności kto wygra, albo kasa trafia do agresorów, albo zostaje w banku. Możliwości jest naprawdę mnóstwo.

dokladnie ale po co? sa forty i im to wystarcza ....
 

DeletedUser30666

Gość
Gość
Koniec maja czerwiec już tuż tuż :p
Czy jest szansa obejżeć filmik albo poczytać 'raport' z ostatnich 2-3 miesięcy? czy teraz to utajnione wszystko?

Zainteresowanie było spore tym tematem a nagle przepadł :D
//połączono, Weronika
Koniec maja czerwiec już tuż tuż :p
Czy jest szansa obejżeć filmik albo poczytać 'raport' z ostatnich 2-3 miesięcy? czy teraz to utajnione wszystko?

Zainteresowanie było spore tym tematem a nagle przepadł :D


minute po poście onufrego to wysłąłema kurat jak podesłął nowy odcinek inno tv :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31491

Gość
Gość
Co się dzieje z TW, , od dwóch bodajże miesięcy nie ma żadnych informacji na temat wprowadzanych nowości według mapy drogowej przedstawianych w InnoGamesTV.

Cały czas mowa w tych filmikach o wszystkich grach IG tylko nie o TW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
proto-1.png

mpi-screenshot.jpg
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
@up - grafikę ciut za duża :D

Widziałem i czytałem raport zamieszczony na dev blogu, choć cudów to tam nie ma (to moje zdanie).
Szkoda że na forum nie ma przetłumaczonego raportu z komentarzami i wątkiem do dyskusji...

Jak przeczytałem info o nowym filmie - ooo, zobaczymy jakieś zmiany może. A tutaj ponownie o TW ani słowa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że Doko go przetłumaczy lada dzień. Bo on się chyba zawsze zajmował tłumaczeniem tych raportów.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Jestem teraz na wakacjach i nie mam za dużo czasu wolnego, jutro lub w niedzielę postaram się przysiąść i przetłumaczyć :)
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Widzę w lewym dolnym rogu tego screena gun damage: 22-90. Wygląda na to, że podczas instancji będziemy raczej używali broni pojedynkowych, a nie fortowych. Ewentualnie IG mogłoby wprowadzić trzeci rodzaj broni, lecz nie widzę wielu możliwości do tego.

zobacz tytuł "PvP Epic Battle"
wygląda na to, że jest jeszcze coś innego niż walka z misiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry